UWF سازگار پذیرای فرصت در بحران | مارتا ساندرز

نظرمارتا ساندرز ویژه به اخبار مجلهمنتشر شده 10:04 AM EDT Apr 26, 2020برای ثبت هیچ یک از ما است که با داشتن سال

توسط ABESTANEWS در 8 اردیبهشت 1399

نظر

برای ثبت هیچ یک از ما است که با داشتن سال ما برنامه ریزی شده است. به عنوان هر روز به ارمغان می آورد چالش های غیر قابل تصور برای ما منابع خودمان را پیدا کنیم scampering به بازنویسی سال برنامه استراتژیک با یکی مطلق دستور — زنده ماندن!

به عنوان یک دانشگاه, رهبر, برخی از بهترین راهنمایی من دریافت کرده اند برای بار مانند این است که به دنبال به ماندن درست به ماموریت خود سازمان است. در UWF ماموریت ما روشن است. ما در اینجا به ارائه با کیفیت بالا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش و پرورش; انجام آموزش و پژوهش است که خدمات بدن از دانش و کمک به نیازهای حرفه و جامعه است. به عنوان coronavirus شیوع فرماندهی ما توجه UWF بسیج در سراسر ماموریت خود را با چابکی مشترک روح و خلاقیت است.

به عنوان پیشگامانی آموزش آنلاین بیش از 15 سال پیش ما آماده برای هر گونه وقفه در خدمات ایجاد شده توسط e-learning پوسته برای هر دوره ما ارائه می دهیم. که سطح آمادگی ما خدمت کرده است و در هنگام رفتن به کنترل از راه دور جهت پایین آمد و تمام کلاس های مورد نیاز برای آنلاین ارائه شده به معنای واقعی کلمه یک شبه. دانشکده ما به سادگی به حال برای فعال کردن پوسته و آنها را خاموش و در حال اجرا است. آن آسان نبود اما این یک بازی far cry بهتر از گرفتار شدن بدون برنامه.

UWF اعلام کرد مراقبت عمل اورژانس درخواست کمک برای دانش آموزان

UWF دانشجو بازپرداخت مسکن و وعده های غذایی را اعلام کرد

همکاری دانشکده سنا Student Government Association, دفتر ثبت و UWF رهبری اجرایی تولید مطلوب/نامطلوب درجه بندی گزینه های طراحی شده برای تسکین برخی از استرس به عنوان دانش آموزان تنظیم شده به روش تحویل این ترم.

ما یکی از اولین دانشگاه ها در دولت به توصیه دانش آموزان به ماندن در خانه و در نتیجه صفر تایید coronavirus موارد در محوطه دانشگاه. ما افزایش یافته و برنامه ریزی شده ما وادار سازد تمیز کردن امکانات در محوطه دانشگاه و در نظر گرفتن اقدامات اضافی برای ضد عفونی اغلب لمس مناطق مانند دستگیره های درب پله ریل آسانسور دکمه ها و سطوح دیگر. نیروی کار متشکل از دانشگاه رهبران مدیریت اضطراری مقامات بهداشتی و دیگران ملاقات غالبا به بحث در مورد وضعیت و نظارت بر هر گونه تغییری که ممکن است ما را تحت تاثیر قرار پردیس.

ما Sea3D افزودنی تولید آزمایشگاهی لگد به دنده بالا با تولید و توزیع 3D-printed صورت کامل سپر برای بهداشت و درمان کارگران مبارزه COVID-19. به تاریخ 16 بیمارستان های مختلف و یا بهداشت و درمان ارائه دهندگان درخواست کرده اند در مجموع 4,915 واحد است. این تیم در حال کار هفت روز هفته برای پر کردن این نیاز رو به رشد.

گروه جهانی مهمان نوازی و مدیریت گردشگری در UWF دانشکده کسب و کار شروع به میزبانی هفتگی مجازی مهمان نوازی میزگردها برای رهبران جامعه. نتایج این تعاملات باید به تولید و برنامه نویسی به کمک آواره صنعت مهمان نوازی کارگران به عنوان شغل در دسترس تبدیل دوباره.

چگونه UWF فوتبال ممکن است تحت تاثیر COVID-19 همه گیر

UWF با استفاده از تکنولوژی 3D به ایجاد سپر صورت کیت برای کارکنان بهداشتی درمانی

همه ما بدست یک کمی خلاق تر در دست زدن به ما روز به روز زندگی می کند در حالی که ایمن ماندن در خانه. ترین روز من آهنگ تم می تواند آرتا فرانکلین "که Zoomin' چه کسی؟" من و شوهرم گردد کمی home studio جایی که من می توانید ضبط ویدئو بخش برای رسانه های اجتماعی و کارمند ارتباطات تنها با اختلال حداقل به ما ناهار خوری اتاق.

UWF نقل مکان کرد همه خدمات آنلاین ما به نظارت بر پیام های نزدیک به یادگیری بیشتر در مورد آنچه دانش آموزان ما نیاز به موفقیت. علمی و دانشگاهی و مشاوران به طور مداوم در دسترس دانش آموزان از راه دور با استفاده از انواع ابزارهای ارتباطی از جمله ایمیل, تلفن, گوگل چت و چت تصویری به صحبت می کنند به طور مستقیم با تک تک دانش آموزان.

مشاوره و خدمات روانشناختی کمک می کند تا جامعه دانشگاه مدیریت و مقابله با این "جدید عادی" در نظر گرفتن تمام قرار ملاقات ها از طریق تلفن و ارائه مجازی حمایت از رسانه ها مانند درمان کمک آنلاین.

سلامت روان مهم است اما تا سلامت جسمی و تندرستی. UWF تفریح میزبان گروه های مجازی کلاس های تناسب اندام در دسترس از طریق Facebook Live و Instagram زنده و ادوارد توپ دنباله طبیعت و دیگر مسیرهای پیاده روی عمومی باز باقی خواهد ماند تا زمانی که اجتماعی-دورى روش به دنبال دارد.

امروز ما خودمان را پیدا کنید در وسط یک جهانی همه گیر. آلبرت اینشتین نوشت: "در میان هر بحران نهفته است فرصت بزرگ است." من نمی دانم آنچه در چشم انداز خواهد بود یک سال از هم اکنون. ما قطعا باید برخی از روزهای سختی را در پیش رو اما UWF خواهد بود به دنبال فرصت هایی که دروغ در بحران است. فرهنگ را تکامل ایده خواهد بود کشف و فضاهای مورد استفاده قرارگرفته و مردم خواهد پیدا کردن یک محل جدید در خدمات به ماموریت ما است.

ما در حال نگه داشتن آرگو روح!

مارتا ساندرز رئيس جمهور از دانشگاه وست فلوریدا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب