وزارت کشاورزی ایالات متحده شناسایی برخی از مرموز ناخواسته دانه پس از تمام 50 ایالت مسئله هشدار

N'dea Yancey-برگ ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:42 PM EDT Aug 1, 2020وزارت کشاورزی ایالات متحده شناسایی

توسط ABESTANEWS در 12 مرداد 1399

وزارت کشاورزی ایالات متحده شناسایی 14 نوع مختلف از دانه ها در بسته های مرموز که به نظر می رسد فرستاده شده اند ناخواسته از چین به مردم در سراسر کشور است.

تمام 50 ایالت را صادر کرد هشدار در مورد بسته های که برخی از آنها شامل گیاهان گلدار مانند صبح شکوه ترش و گل سرخ با توجه به اسامه ال-Lissy, با این گیاه در برنامه حفاظت از USDA حیوان و گیاه درمانی خدمات بازرسی. ال-Lissy گفت: دیگر بسته های حاوی سبزیجات مانند کلم و گیاهان از جمله نعناع و مریم گلی و رزماری و اسطوخودوس.

"این فقط یک زیر مجموعه از نمونه جمع آوری کرده ایم تا کنون," او گفت:.

یک سخنگوی این وزارتخانه گفت: وزارت اصرار هر کسی که دریافت این بسته به گیاه و آنها را به تماس خود را به دولت گیاه نظارتی رسمی و حفظ دانه بندی و بسته بندی از جمله پستی برچسب تا زمانی که آنها دریافت آموزش بیشتر.

"در این زمان ما نمی هر گونه شواهد نشان می دهد این است که چیزی غیر از یک" مسواک زدن کلاهبرداری "که در آن از مردم دریافت موارد ناخواسته از یک فروشنده که پس از آن نوشته های کاذب نظرات مشتریان برای افزایش فروش" بیانیه ای گفت:. "وزارت کشاورزی ایالات متحده در حال حاضر در حال جمع آوری دانه بسته از دریافت کنندگان خواهد شد و آزمون مطالب خود را و تعیین اگر آنها شامل هر چیزی است که می تواند از نگرانی های ایالات متحده در کشاورزی یا محیط زیست است."

رابین Pruisner دولت کنترل بذر رسمی در وزارت کشاورزی و زمین های نظارت در آیووا به رویترز گفت او نگران این دانه ها ممکن است پوشش داده شده با چیزی احتمالا حشره کش یا قارچ کش است که می تواند خسارت محصولات زراعی است.

"من تا به حال مردم توصیف به من که دانه های پوشش داده شده با چیزی بنفش. من تا به حال آن را در دست من اما آن را برای تلفن های موبایل خیلی افتضاح مانند یک دانه درمان," او گفت: خروجی.

Sid Miller, تگزاس, کشاورزی, کمیسیون هشدار داد بسته می تواند مضر باشد گونه های مهاجم می شود و یا در غیر این صورت ناامن با توجه به آزادی. گونه های مهاجم موجودات زنده هستند نه بومی یک منطقه خاص. معرفی گونه های مهاجم می تواند باعث نابودی بومی محصولات, معرفی بیماری ها به گیاهان بومی و می تواند خطرناک به دام می باشد.

"یک نوع از گونه های گیاهی ممکن است صدا نیست, تهدید, اما این مهاجمان می تواند از بین بردن تگزاس کشاورزی" میلر گفت: در انتشار. تگزاس وزارت کشاورزی "بوده و با همکاری نزدیک با وزارت کشاورزی ایالات متحده به تجزیه و تحلیل این ناشناخته دانه بنابراین ما می توانید به حفاظت از ساکنان تگزاس."

برخی از بسته بودند به عنوان برچسب طلا و جواهر و ممکن است چین نوشتن بر روی آنها با توجه به کشاورزی مقامات.

لری Culley زندگی می کند که در یوتا یوتا گفت: Fox 13 او هیجان زده برای پیدا کردن دو بسته های کوچک در صندوق پستی خود را به نظر می رسد که شامل گوشواره.

"من آنها را باز کرد و آنها دانه" Culley گفت. "بدیهی است که آنها نه طلا و جواهر."

Culley گفت: خروجی او نوشته شده درباره حادثه عجیب و غریب در Facebook و "حداقل 40 نفر" رسیده به او گفت: چیزی شبیه به آنها اتفاق افتاده است.

کمک: Alana Edgin سان آنجلو استاندارد بار

دنبال N'dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBraggtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب