دو فیلم یک حوض: Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی بین بردن قایق به طور همزمان

جاش Farley Kitsap Sunمنتشر شده 10:16 AM EDT Jul 23, 2020برمرتون — تماس با آن دو برای یک معامله در این کشور بزر

توسط ABESTANEWS در 2 مرداد 1399

برمرتون — تماس با آن دو برای یک معامله در این کشور بزرگترین عمومی کشتی سازی.

کل کلاس از بیش از 60 نیروی دریایی زیردریایی است که به آرامی به trickling به سینکلر ورودی خانه به تنها جایی در جهان است که گسیختن و بازیافت آنها است. در پاییز گذشته که به اینجا آمد در همان ماه Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی ساخته شده تماس برای غیر فعال کردن و decommission آنها را در همان حوض خشک.

دلیل آن ساده است.

"این در مورد صرفه جویی در پول مالیات دهندگان می بردند". جک Tappe پروژه را سرپرست.

USS المپیا که وارد در ماه اکتبر پس از circumnavigation جهان وارد پایگاه نیروی دریایی Kitsap حدود یک هفته پس از USS لویی. فضایی است که در کارخانه کشتیسازی که شش اسکله خشک در برمرتون شده اند تقریبا بدون توقف تعمیر و کار بر روی کشتی های هسته ای نیروی دریایی. بنابراین در هفته گذشته برای صرفه جویی در فضا و زمان آنها نقل مکان کرد و به کشتی سازی را در حوض خشک 5 به تازگی خالی توسط نخبگان USS جیمی کارتر یک Seawolf کلاس زیر که فقط تکمیل تعمیرات اساسی است.

چرا غیر فعال سازی مهم است ؟

هر دو المپیا و لویی در حال چه به نام لس آنجلس-کلاس سریع حمله زیردریایی های ساخته شده در طول جنگ سرد به شکار دیگر جایگزینهای و سطح کشتی انجام شناسایی و کارهای دیگر. تقریبا نیمی از "شش هشتاد و هشت" نام برای بدنه شماره در یکی از اولین ناو لس آنجلس — بازنشسته شده اند. همه را به Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی برای غیر فعال سازی, انهدام و بازیافت.

بیشتر: USS المپیا را در اطراف جهان سفر به پایان می رسد در برمرتون

غیر فعال سازی فرایند نه تنها حذف تجهیزات ارزشمند از زیردریایی و pares پایین به اندازه کلی آن, اما آن را می شود این کشتی آماده به باب دراز مدت در آب در نزدیکی کشتی سازی. می توانید آن را چند دهه قبل از زیردریایی است که در نهایت گرفته شده دوباره به حوض خشک به اره به قطعات کوچک برای بازیافت.

اما غیر فعال سازی همچنین شامل انهدام زمانی که 100 یا بیشتر ملوانان هنوز پردازنده کار زیردریایی می تواند رها می شود که انتساب و کشتی به جایی که نیروی دریایی نیاز به آنها را به آینده.

بقیه گل مخازن و سونار گنبد در عقب و جلوی هر قایق در حال برداشته کوتاه 360-پا-طولانی عروق. تمام مایعات تخلیه و جراحی را پوشش می دهد در حال جوش را بر روی هر سوراخ خود بیرونی است.

"ما چوب پنبه بنابراین آب نمی تواند در" گفت: Tammy های پروژه nonnuclear دستیار سرپرست.

مطلب: نیروی دریایی, چشم دوم هواپیما حامل حوض خشک در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی

به طور متوسط وجود دارد حدود 400 کارگران در هر روز برای هر یک از این دو فیلم.

در اخیر inactivations های کشتی سازی شده است قادر به صرفه جویی بیش از تجهیزات است که می تواند مورد استفاده موجود در زیردریایی در جای دیگر در ناوگان. مثلا مبدل در داخل سونار گنبد ذخیره خواهد شد با این پروژه یک حرکت است که کشتی سازی انتظار برای صرفه جویی در حدود 6 میلیون دلار در ازای به دست آوردن یک جدید.

این اولین بار نیست 1891-کشتی سازی ساخته شده است اسکان بیش از یک کشتی در یکی از آن خشک اسکله اشاره Troy هیل معاون سرپرست پروژه. این دومین بار برای لس آنجلس کلاس inactivations این دهه گذشته و در کلاس از زیر کشتی سازی در زمان حال تا چهار در یک حوض خشک.

اما این تلاش به عنوان طولانی به عنوان زمان کار می کند, یکی از کشتی سازی امیدوار به ادامه.

"ما در حال گرفتن به چند-کشتی-در-یک-خشک-حوض مفهوم" Tappe گفت.

کاهش سرما و روش های جدید

آنها همچنین آزمایش با تکنیک های جدید با هدف ساخت غیر فعال سازی فرایند امن تر و سریع تر است. به ناو پیتسبورگ یکی دیگر از بازنشستگی لس آنجلس کلاس زیر خدمه استفاده می شود آنچه شناخته شده به عنوان "برش سرد" در آن گل و لای مخزن. این بدان معنا نیست که سرد به عنوان ما آن را می دانیم اما آن را کاهش درجه حرارت عظیم 7-پا-طولانی تیغه برش به جراحی به کمتر از 400 درجه بین بردن گرما و کاهش خطر آتش سوزی.

"آنها به ایجاد یک برنامه طراحی شده و توسعه وسایل برای انطباق تجهیزات برای برش به مخزن گل و اجرا طرح خود گفت:" گوردون سیمونز سرپرست کشتی سازی را shipfitter فروشگاه.

روش های جدید و با استفاده از همان حوض خشک برای دو قایق نجات داد زمان است. آن زمان 15 ماه برای غیر فعال کردن برای اولین بار در لس آنجلس کلاس رگ. در حال حاضر آن را باید 14 ماه برای انجام دو در یک بار -- و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر کار آنها در حال حاضر به صرفه جویی در تجهیزات در هیئت مدیره.

نیز وجود دارد یک "داغ بشویید" و یا طولانی گزارشگیری که رخ می دهد پس از هر غیر فعال سازی. هنگامی که دو قایق در همان حوض خشک خدمه می تواند بلافاصله انتقال به بعد با درس های آموخته شده. عروق بسیار مشابه هستند که آنها سخت به بگویید از هم جدا به طوری که نشانه های ارسال شده در هر یک از نمایش نام خود را.

"ما در حال تحول کل فرایند" هیل گفت.

جاش Farley یک خبرنگار پوشش نظامی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-9227, josh.farley@kitsapsun.com و یا در توییتر @joshfarley.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن