دو زندانی مرگ و میر تایید در بلککوتر رودخانه Correctional Facility در میلتون

آنا کبللس سرویس خبری فلوریدامنتشر شده 5:21 PM EDT May 15, 2020دو زندانی در میلتون زندان فوت کرده اند به عنوان

توسط ABESTANEWS در 28 فروردین 1399

دو زندانی در میلتون زندان فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از COVID-19 محلی دفتر معاینات پزشکی تایید شده در روز چهارشنبه.

Florida Department of Corrections مقامات نگهداری زندانی مرگ و میر در بلککوتر رودخانه Correctional Facility راز برای نزدیک به یک هفته با وجود سوالات متعدد از سرویس خبری فلوریدا در مورد مرگ و میر در شهرستان سانتا رزا زندان است.

جفری شن و ماسه 69 ساله و اهل بیت درگذشت, مارس 9 از عوارض مربوط به COVID-19 با توجه به جف مارتین مدیر دفتر معاینات پزشکی که نظارت شهرستان سانتا رزا.

بلک واتر اهل بیت ویلیام ویلسون 84 درگذشت سه روز بعد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 مارتین گفت: سرویس خبری.

ویلسون و شن و ماسه به نظر می رسد برای اولین بار دو COVID-19-مربوط به مرگ و میر در میان دولت تقریبا 94,000 زندانیان.

تعداد COVID-19 موارد در بلککوتر یک زندان که توسط Geo Group Inc., سر به فلک کشید در هفته گذشته است.

از بعد از ظهر سه شنبه هشت کارگران و 33 زندانیان در زندان آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت اصلاحات است. دو نفر از 35 زندانی در فلوریدا که آزمایش مثبت برای این ویروس قرار دارد در میلتون تسهیلات. شیوع بیماری در بلککوتر برای اولین بار گزارش شده در مارس 30, زمانی که اصلاحات گفته است که دو کارگر در خصوصی زندان, آزمایش مثبت برای COVID-19.

با نه COVID-19 موارد در میلتون, زندان, زندانیان و خانواده ها در لبه

چهار زندانی پنج کارگر در میلتون زندان در حال حاضر مثبت برای COVID-19

شیوع کروناویروس در میلتون, زندان, گسترش می یابد, در حال حاضر 40 نفر را تایید کرد

اصلاحات مقامات حاضر به پاسخ به سوالات در مورد ویلسون مرگ از روز یکشنبه. وقتی پرسیده شد که یکشنبه همین دلیل این دو زندان مرگ و میر تا به حال اعلام نشده است و مقامات بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

وزارت فلوریدا اصلاحات است گزارش هر گونه مرگ و میر در این سازمان روزانه منتشر شده به روز رسانی بر روی تعدادی از کارگران و زندانیان که آزمایش مثبت برای COVID-19. بخش پاسخ نمی دهند وقتی پرسیده شد که اگر آژانس شمارش آلوده زندانیان شامل مرگ و میر ناشی از ویلسون و شن و ماسه.

'را می ترساند مرا که دولت نمی شود شفاف'

از بعد از ظهر سه شنبه در 35 زندانیان و 56 اصلاحات کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus. COVID-19 شناسایی شده است در 24 زندانها و سه مشروط دفاتر در سراسر کشور با توجه به اصلاحات کردند.

گسترش این ویروس بسیار مسری در بلککوتر است موجب اضطراب و ترس در میان زندانیان و دوست داشتنی خود را آنهایی که می گویند آنها با داشتن مشکل گرفتن اطلاعات از دولت در مورد شیوع این بیماری کشنده است.

"این من وحشتزده که دولت نمی شود شفاف" Natausha شکار که 28 ساله و پسر Gary فورد بلک واتر اهل بیت است که در معرض این ویروس گفت: سرویس خبری روز چهارشنبه. "این افزایش ترس من برای پسرم زندانیان و خانواده. من خیلی می ترسم برای پسر من است."

شکار گفت: فورد شده است در قرنطینه با حداقل 60 زندانیان به مدت سه هفته و گفته شده است با اصلاحات کارگران که وقت خود را در قرنطینه "شروع می شود بیش از هر زمان کسی تست مثبت" برای ویروس.

آماندا گوردون که پسر یک زندانی در بلککوتر گفت: در مصاحبه روز شنبه که او ناراحت شد به یاد زندانیان تا به حال هیچ دسترسی به ماسک صورت تا آوریل 11, زمانی که بیش از دو دوجین از زندانیان در حال حاضر تشخیص داده شده است با ویروس.

"من احساس می کنم حتی قبل از این که آنها (اصلاحات کارگران) نمی مراقبت برای آنها (زندانیان) بنابراین در حال حاضر که یک ویروس وجود دارد من فکر نمی کنم آن است که رفتن به آنها را تغییر دهید از قبل از" گوردون گفت. "من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به انجام آنچه آنها باید انجام دهید مگر اینکه از آن است که یکی از عزیزان خود است."

ژئو گروه خودداری کرده است برای پاسخ به سوالات در مورد بلک واتر را 41 COVID-19 موارد است. بوکا ریتون-بر اساس شرکت ارجاع سوال به گروه مدیریت خدمات آژانس دولتی است که نظارت خصوصی زندان قرارداد.

DMS مقامات نه در پاسخ به سوال در مورد بلک واتر وضعیت پس از 9 آوریل زمانی که تعدادی از موارد در زندانی جمعیت افزایش یافت و به 30 و مرگ برای اولین بار رخ داده است.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' دولت نیز نمی خواهد نشان می دهد تعدادی از زندانیان و یا کارگرانی که تست شده اند برای COVID-19 یا چگونه بسیاری از زندانیان در پزشکی جداسازی با توجه به این ویروس است.

اصلاحات مقامات می گویند اهل بیت تست تعیین یک حرفه ای پزشکی که مشورت با county health department.

سانتا رزا شهرستان در بخش بهداشت و درمان کمک می کند که آزمون زندانیان مستقر در بلککوتر تادیبی تسهیلات و سانتا رزا تادیبی موسسه در حال انجام آزمایش تصادفی از کارکنان و کارمندان به تعیین این که چه کسی می تواند آلوده با توجه به دبی Stilphen سخنگوی با county آژانس.

"ما به طور تصادفی نمونه برداری کارکنان و زندانیان از غلاف بر اساس تعداد نمونه ظروف در دسترس" Stilphen گفت: سرویس خبری هفته گذشته است.

سانتا رزا شهرستان که از روز شنبه گزارش داد چهار coronavirus مربوط به مرگ و میر به اندازه کافی تست برای دیدار با تقاضا از علامتی زندانی در دو زندان Stilphen گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن