مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی جفری برمن بالا دادستان فدرال در منهتن پس از او حاضر به استعفا Barr می گوید

کوین جانسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:31 PM EDT Jun 20, 2020رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط ABESTANEWS در 1 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد منهتن رئیس فدرال دادستان جفری برمن در روز شنبه پس از دادستان که تا به حال راه اندازی یک سری از جنایی هرگونه پرسش با هدف قرار دادن رئیس جمهور متحدان حاضر به استعفا دادستان کل ویلیام Barr گفت: در نامه ای به برمن.

"از آنجا که شما اعلام کرده اند که شما به هیچ وجه قصد استعفا از من خواسته اند

رئیس جمهور برای حذف شما از امروز و با او انجام داده است تا" بار نوشت.

بر به گفته معاون متحده وکیل آدری اشتراوس به عنوان سرپرست رئیس دفتر تا دائمی جانشین می تواند نشسته است.

تقریبا به عنوان به زودی به عنوان نامه عمومی ساخته شده بود اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به دور از دادستان کل بیانیه ای گفت که این تصمیم به حذف برمن بود Barr را.

"من نه درگیر" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از خروج برای یک کمپین تجمع در اوکلاهما.

عمل می آید پس از فوق العاده رویارویی اواخر جمعه شب در که بار اول اعلام کرد که برمن خواهد بود "پله" فقط به دادستان آتش که او تا به حال هیچ وجه قصد استعفا از پست خود.

برخورد محوری وزارت دادگستری به تازه آشفتگی بالا بردن سوال جدید در مورد استقلال خود را از کاخ سفید است که به دنبال حذف اعضای دولت این بازیگران به عنوان بی وفا.

"متاسفانه خود را با بیانیه شب گذشته انتخاب کرده اید عمومی عینک بیش از خدمات عمومی" Barr گفت: در این نامه با اشاره به دادستان امتناع از تسلیم شوند.

"در بیانیه خود همچنین به اشتباه نشان میدهد که خود را ادامه تصدی در دفتر لازم است برای اطمینان از اینکه موارد در حال حاضر در حال بررسی در منطقه جنوب نیویورک گرفته شده مناسب است. این واضح است که غلط است. من به طور کامل انتظار می رود که کار خود ادامه خواهد داد و مسئولیت رسیدگی به تمام موارد در دوره عادی و به موجب بخش قابل استانداردهای سیاست و هدایت است. رفتن به جلو اگر هر گونه اقدامات یا تصمیمات گرفته شده است که دفتر سرپرستان نتیجه گیری ها دخالت نامناسب با یک مورد است که اطلاعات باید بلافاصله به Michael Horowitz, وزارت دادگستری بازرس عمومی."

بر گفت او درخواست هوروویتس به بررسی هر یک ادعای نادرست و تداخل.

آن را بلافاصله روشن که آیا این آخرین اقدام خواهد نشان دهنده حرف آخر در تصدی برمن چرا که او نامزد دریافت جایزه توسط یک رئیس جمهور و یا تایید شده توسط مجلس سنا. و با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر فاصله خود را از بار آن نیز روشن نیست که تا به حال کارگردانی دادستان حذف.

برمن منصوب شد به عنوان موقت آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک در سال 2018 توسط دادستان کل جف جلسات پس از پاکسازی از دادستان فدرال در اوایل روز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

زمانی که دولت موقت در مدت 120 روز باسابقه و بدون رسمی نامزدی توسط رئیس جمهور قضات در نیویورک منطقه اعمال قدرت خود را برمن انتصاب رسمی حداقل تا زمانی که یکی دیگر از نامزد نامزد و تایید کرد.

برمن در حال حاضر با تکیه به شدت در آن به ندرت به استناد ماده به حفظ کنترل بر وزارت دادگستری معتبر ترین دفتر در خارج از واشنگتن ،

"من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا من موقعیت که من منصوب شد و توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک" برمن گفت: پس از Barr ناگهان اعلام کرد که دادستان بود "پله پایین."

"من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا" او گفت:.

مهم وزارت دادگستری است تحت پیگرد قانونی قرار مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل مایکل کوهن و عنوان تحقیق و تفحص از رئیس جمهور وکیل و مشاور رودی جولیانی.

این جولیانی تحقیق متمرکز شده در بخش سابق شهردار نیویورک کار با همکاران کسب و کار لو Parnas و ایگور Fruman کرد جولیانی به دنبال آسیب رساندن به اطلاعات در اوکراین در مورد خانواده جو بایدن سابق معاون رئیس جمهور آمریکا و presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری در سال 2020 انتخابات.

بیشتر: قاضی پاک راه را برای جان بولتون به انتشار کتاب خود رد تهمت دولت تلاش برای جلوگیری از آن

یک دادگستری, نظر, هر چند این نویسنده بیش از 40 سال پیش, آدرس, خطوط قدرت در چنین موارد غیر معمول. نتیجه آن که رئیس جمهور نیست — دادستان کل یا یک کنسرسیوم متشکل از قضات — دارای قدرت پاک وکیل ایالات متحده که دارای موقعیت قضایی قرار ملاقات.

در چنین مواردی نظر متحده "قدرت حذف ممکن است حتی بیشتر مهم به رئیس جمهور از قدرت قرار ملاقات.

"در واقع, آن است که قدرت به حذف و قدرت را به تعیین که به افزایش قدرت کنترل" تفاهم نامه متحده است. در این سند مطرح پتانسیل تضاد منافع اگر قضات بودند مجاز به حذف دادستان.

"روند به دلیل مشکلات می تواند بوجود می آیند اگر دادگاه از طریق ورزش از حذف آن قدرت (بود) فعال برای کنترل شیوه ای که در آن یک دادستان انجام وظایف رسمی خود را. بنابراین ما بر این عقیده هستند که قدرت برای حذف یک دادگاه منصوب U. s. دادستان بر عهده رئیس جمهور" یادداشت متحده است.

برخی از آگاهان مسایل حقوقی, اما مخالفت کرد و گفت که مفاد این قانون اجازه می دهد برای قضایی قرار ملاقات وکلای آمریکا باید کنترل.

"برمن است که این اقدام آمریکا وکیل با زور از 'قضایی' انتصاب" دانشگاه تگزاس قانون پروفسور استفان Vladeck توییتی شنبه. "وجود دارد یک استدلال بسیار خوبی است که در هر زبان ساده از (قانون) او می شود به نگه داشتن خدمت در این پست را تا زمانی که به 'جای خالی' پر شده است از طریق مجلس سنا تایید دائمی جانشین."

دیوید Weinstein سابق دادستان فدرال در میامی اعتقاد برمن تفسیر است "درست است."

"وزارت دادگستری نظر است که به سادگی که — یک نظر" Weinstein گفت که سند الزام آور نیست. او گفت: برگ برنده خود را از دست داده کنترل بیش از برمن زمانی که او موفق به معرفی یک نامزد در برمن موقت تصدی.

"این همه عقب می افتد از رئیس جمهور به دلیل شکست خود را به قانون" Weinstein, گفت:, و اضافه کرد که قطعنامه ممکن است تا به دادگاه.

ضرورت Barr جمعه شب در عمل نیز روشن نشد. به همان اندازه غیر منتظره بود همراه اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده برای معرفی جی Clayton, کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس که هیچ تجربه ای به عنوان دادستان فدرال.

در عوض بر مورد ستایش قرار داد کلیتون را "مدیریت تجربه و تخصص در مقررات مالی."

تا کلیتون را نامزدی در نظر گرفته شده است توسط سنا دادستان کل گفت: رئیس جمهور شد, انتصاب نیوجرسی رئیس فدرال دادستان کریگ Carpenito را برمن را محل آغاز ژوئیه 3.

به جای استدلال می کنند که برمن بود که حذف شد به علت دادستان کل lavished ستایش در دادستانی گفت که او انجام شده با "سرسختی و زرنگ و دانا."

"دادستان کل خود اذعان کرد که هیچ دلیلی برای حذف" Weinstein گفت. "من فکر می کنم ما در یک نبرد است. من فکر می کنم برمن باید زمین خود ایستاده. چه او را به از دست دادن ؟ اگر او می کند این می تواند در نهایت در دیوان عالی کشور است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب