سفر خانواده می شود دست اول مشاهده متحده در واکنش به کروناویروس

جسی Darland Kitsap Sunمنتشر شده 4:53 PM EDT May 10, 2020زمانی که Youngbloods در اواخر سال 2019 در حج در سراسر

توسط ABESTANEWS در 24 فروردین 1399

زمانی که Youngbloods در اواخر سال 2019 در حج در سراسر کشور برای بازدید از دوستان و خانواده و انجام کارهای خوب در جوامع آنها بازدید آنها هرگز انتظار می رود آنها می شود گفت: به قرنطینه در نیمه راه به سفر خود را.

Kamo Youngblood و همسرش, بانجو, همراه با پسرش Jethro و سگ او ل'Kat سمت چپ پورت اورچارد در اواخر ماه سپتامبر برای شرکت در یک سفر کاروان جامعه به نام "Revolujahs و دارو نشان می دهد احیای."

این Revolujahs' پزشکی نشان می دهد که آزادانه مدل کردن ممنوعیت دوران پزشکی نشان می دهد شرح داده شده توسط بانجو به عنوان تنوع را نشان می دهد که در آن اعمال میفروخت روغن مار و elixirs.

"این کلیشه می تواند به درمان شما را چه میشود," او گفت:.

مدرن-نسخه در روز در سفر است و آوردن سرگرم کننده به جامعه منهای واسطه از مواد غیر قانونی بانجو گفت. "...یک دارو یک پیام از چه درمان چه ails شما در حال حاضر جامعه است.'"

این Revolujahs چیزهای مثبت در جوامع آنها مراجعه کنید. این گروه در سال 2011 آغاز شده. در ارتفاع آن 14 وسایل نقلیه سفر همراه با حدود 60 نفر در جاده ها در یک بار. این گروه در زمان وقفه برای چند سال. این بود که سال اول در راه بازگشت و اولین بار Youngbloods قرار بود در این سفر با هم.

وجود دارد بسیاری از اعضای Revolujahs پراکنده در سراسر کشور که همیشه در سفر و بخشی از این سال را هدف نیز به دیدار کسانی که عضو.

این Youngbloods' سفر آغاز شد و در پورت اورچارد که در آن Kamo است. آنها صرف زمان در اورگان و Mendicino کالیفرنیا قبل از ساخت راه خود را به سان دیگو. آنها رفت و به آریزونا بعد پس از صرف کریسمس در هوستون. این Youngbloods جشن مردی Gras در نیواورلئان قبل از ساخت راه خود را به فلوریدا.

آن وجود دارد که آنها شروع به درک تهدید COVID-19 به برنامه سفر واقعی بود.

"ما از شنیدن در مورد آن صحبت کردن در مورد آن" کمو گفت: "اما همانطور که ما در حال حرکت بودند به نظر نمی رسد مانند یک معامله بزرگ برای ما است. ما روز به روز نبود تحت تاثیر قرار ما هنوز هم در حال حرکت رو به جلو است."

در تمپا, فلوریدا, آنها شنیده ام مردم در ایستگاه های گاز احساس خطر و یا صحبت کردن در مورد چگونه کشورهای دیگر پاسخ بودند و هیچ گونه نگرانی در مورد گرفتن پرواز به دیدار خانواده. این Youngbloods امیدوار بعدی خود میزبان هنوز هم به استقبال آنها.

آنها رفت و از جنوب به کلید های فلوریدا جایی که آنها صرف تعطیلات آخر هفته در حال گردشگران و پخش موسیقی و ماجراجویی می کنید. چند روز پس از آنها به سمت چپ همه چیز تعطیل برای بازدید کنندگان.

"درست پس از است که در آن نوع برخورد ما — این اتفاق می افتد" کمو گفت.

برای بازدید از طرح های DisneyWorld برای Jethro هفتم تولد خنثی شد اما آنها قادر به جشن در Myrtle Beach, South Carolina.

Kamo تولد چند روز بعد صرف شد در فایت, North Carolina. سنت از گرفتن ناخن ها انجام می شود در روز های خاص او بود خنثی بسته ناخن سالن.

"این یکی از آن چیزهای سطحی," او گفت:. "این احساس احمقانه گرفتن پول برای روز تولد من است و من حتی نمی تواند از بین بردن خودم."

برنامه ای برای دیدن خانواده در نشویل و آتلانتا نیز لغو شد برای جلوگیری از به طور بالقوه گسترش بیماری به Kamo را عموهای بیش از 70. که در آن نقطه, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ توصیه جلسات بیش از 10 نفر است.

"این بخشی از ماموریت من برای دیدن خانواده ام در مورد من احساس می کردم که سفر در خارج از کشور" کمو گفت. "من می خواستم به آنها مراجعه کنید زیرا آنها در حال گرفتن خیلی قدیمیه و من می خواستم شوهرم جدید به آنها را تامین کند."

این Youngbloods در حال برنامه ریزی برای ورود به یک هنر ماشین رژه آخر این هفته در هوستون که در آن بانجو مطرح شد. خود را ناپدری شروع به کمک کردن اتومبیل هنر جامعه وجود دارد در اواخر 1980s.

"ما نوع بانکداری در ما قرار بود به رنگ ماشین ما بودند رفتن به رنگ RV" کمو گفت. "ما ثبت نام خودرو وارد شود در رژه و رفتن آنها به بازپرداخت گاز ما."

آینده از واشنگتن با یک ماشین و یک RV که می تواند یک تکه از پول به صندوق سفر خود Kamo گفت. اما رژه لغو شد و Youngbloods بودند در حدود 1500 $در آنها برنامه ریزی شده بود ،

خانواده منبع دیگر از پول است بانجو busking. را به پول نقد سریع آنها می خواهم کتاب مباحث یا بوسک در خیابان هر جا که آنها مراجعه می کردند. اما شیوع COVID-19 محدود که تنها مکان های باز به بازی در مقابل سوپر مارکت ها بودند.

خوشبختانه Youngbloods در حال حاضر در کارولینای شمالی یافت یک شرکت ساخت و ساز هنوز هم در کسب و کار برای کار. آنها در یک سطح زیرکشت در RV و جدا از مردم دیگر از دیگر کارگران ساختمانی در کار خود را. این طرح به پول به عنوان آنجا که می توانید آنها را از کار ساخت و ساز برای بازگشت به تگزاس توقف در کلرادو و سپس بر روی اورگان و واشنگتن در اواخر ماه مه.

به خوردن آنها نداشته اند برای تنظیم بسیار سپاسگزارم برای این بیماری همه گیر. آنها به طور معمول خرید مواد غذایی به صورت فله پخت و پز در اجاق گاز اردوگاه. پس از کنسرتهایی اگر آنها تا به حال پول اضافی گاهی اوقات آنها می خواهم درمان خود را به یک رستوران اما در حال حاضر حتی کسانی که عمدتا بسته و یا از تنها.

جدول زمانی خود را و درآمد و برنامه ای برای دیدار دوستان تمام شده است پرتاب به دلیل COVID-19.

"هدف ما این است که برای ساختن جامعه در حال حاضر ما نمی تواند انجام دهد که" کمو گفت. "این صادقانه برای رفتن به بیشتر بودن ناهموار و کمپینگ و مینیمالیستی است."

دیگر اعضای کاروان خود را کاهش یافته است به بازگشت به خانه. یکی از اعضای این گروه که مشغول به کار در شبه جزیره آشامیدنی شرکت در پورت اورچارد مجموعه ای از با Revolujahs برای یادگیری بانجو و بوسک در خیابان. وقتی که شد مشکل این دوست به پرواز در آمد خانه.

این Youngbloods را دیده اند که چگونه کشورهای مختلف در برخورد با این بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم آن را احتمالا همان در سراسر هیئت مدیره تنش و اضطراب" بانجو گفت. "در فروشگاه مواد غذایی اگر شما نیاز به راه رفتن در گذشته کسی در راهرو مثل نگه داشتن نفس خود را تقریبا در همه جا شما بروید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن