Toronzo توپ bluesman و راننده اتوبوس

COURTESY ALLIGATOR RECORDS

  • حسن نیت ارائه میدهد تمساح سوابق

Toronzo کانن شناخته شده بین المللی شیکاگو bluesman. برای بیش از 25 سال او نیز یک راننده اتوبوس برای فرهنگ و هنر. در سپتامبر سال 2019 او منتشر شد آلبوم دوم او برای تمساح سوابق واعظ سیاستمدار یا دلال محبت.


همانطور که به جیمی لودویگ

Facebook راه ساخت شما احساس خوب و ساخت شما احساس بد به خاطر شما ببینید خاطرات از آنچه که شما در گذشته است. سال گذشته امروز من در دفتر شهردار به دریافت گواهی را به آئوموری, ژاپن به نوعی ما را “بلوز خواهر شهرستانها.” برای 17 سال ژاپن, بلوز, جشنواره, Aomori استخدام کرده است به طور انحصاری Chicago blues نوازندگان. و من فکر کردم شاید ما می تواند برخی از انواع گواهی و یا چیزی را به یک چلپ چلوپ کردن بازی وجود دارد. بنابراین ما رفت و به شهر و سالن ملاقات شهردار Lightfoot و او به من و نورا ژان والاس یک گواهی را به ژاپن است.

در حالی که من در سمت غرب رانندگی اتوبوس از طریق از لحاظ اقتصادی محروم محله که تازه از قیام و یا هر فروشگاه ها باز نمی شود در عین حال ما ridership است و نه مانند آن استفاده می شود چرا که در مرکز شهر است که هنوز هم بسته است. چیزهایی هستند که در شیار نشده است. هیچ schoolkids. بنابراین من نشسته reminiscing در مورد سال گذشته است. من رفت و به احتمالا چهار یا پنج کشور قبل از ماه ژوئن سال گذشته و در حال حاضر من تعجب می کنم “وای من همیشه یک شانس برای انجام این کار دوباره؟”من هرگز آن را مسلم صورت گرفت اما شما آن را از دست زمانی که شما آن را ندارید. آن را فقط یک کمی افسرده, اما من خوشحالم که یک کار است. من خوشحالم که من حدس می زنم ضروری کارگر—من نمی دانم که من ضروری کارگر تا آنها گفت: شما را به نگه داشتن به آینده را به شما می دانید ؟

مسیرهای ما به طور معمول حدود سه ماه اما با تمام همه گیر و خاموش کردن این مسیر خاص به طول انجامید شش ماه—که بی سابقه است. اگر وجود دارد یک زن که طول می کشد اتوبوس هر روز در 5:45 صبح, من قصد دارم به نگاه کردن خیابان برای او. و یا او ممکن است به من بگویید که او را در آینده به کار فردا به دلیل تعطیلات روز پس نیازی نیست که من به او نگاه کنید. این افراد همه از ناگهانی ناپدید شد, چرا که هر دو آنها را می توانید از خانه کار می کنند یا کار خود را نیاز ندارد آنها را به در کنه. بنابراین حدود یک ماه, من در اتوبوس توسط خودم برای بسیاری از روز است. و همه در حالی که من reminiscing در مورد چیزهایی که من انجام داده ام موسیقایی بودند که در ذهن من دستاوردهای بزرگ.

به عنوان نوازندگان, من فکر می کنم بسیاری از ما از دست ما حرکت. که هدف من: نه من از دست دادن حرکت با موسیقی و پیدا کردن برخی از راه به در خارج وجود دارد انجام livestreams یا Instagram مسائل و یا فقط با قرار دادن یک آهنگ به مردم اجازه می دانم که من هنوز هم اینجا. همه ما قرار داده شده است در مکث, که در آن ما مجبور به نشستن و فکر می کنم در مورد زندگی ما, چرا که همه چیز را می شود دور فقط می خواهم که. آن نیروهای شما را به گفتن “OK, من نیاز به یک helluva plan B” چون این همیشه می تواند دوباره اتفاق می افتد. ما را مجبور به نشستن و فکر می کنم در مورد آنچه که ما انجام داده ایم آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و آنچه که ما لازم نیست که می تواند یک چیز خوب است. شما باید به خودتان دوباره اختراع.

من سعی می کنم به نوشتن آهنگ ها در مورد این بیماری همه گیر. من نمی خواهم برای شنیدن آهنگ ها در مورد COVID-19. شما می توانید با استفاده از استعاره و یا پیدا کردن برخی از نوع نرم و صاف کردن راه برای نوشتن در مورد سنگینی از آنچه در جریان است در جامعه است. اما من نمی خواهم بعدی من CD به کل یک CD از COVID-19 آهنگ ها, شما می دانید ؟ آخرین سی دی من آمد در ماه سپتامبر. در آن طول می کشد حدود چهار یا پنج ماه به صورت یک CD در واقع به دست آوردن شتاب. و سپس در تابستان شما تور بر روی آن. بنابراین فقط زمانی که من آماده برای انجام عمده مباحث به ترویج CD های همه گیر آمد.

من سی دی برای اولین بار برای تمساح سوابق [شیکاگو راه] را به خوبی انجام داد که خوردم از آن به مدت سه سال. جشنواره تماس بگیرید و ما می خواهم به یک دسته از شهرها و کشورهای مختلف. اما در مارس 13 بود من آخرین گیگ. آن را در فیتزجرالد و همه ناجور از آنجا که ما در حال فکر کردن در آنها میخوای نزدیک شهر پایین. من ضمن تشکر از همه برای بیرون آمدن اما من گفتم: “من نمی خواهم به لمس هر چیزی است.” آنها تا به حال ضد عفونی کننده دست در درب جلو. مردم نمی خواهید به لرزش دست. آن تنها حدود یک هفته قبل از پناهگاه در محل سفارش.

من همیشه این کار را به خوبی در خاص که محل برگزاری آن بود و هنوز هم نوع باشه. چیز عجیب و غریب—ترسناک نیست اما عجیب و غریب که در آن شما فکر می کنم “ما باید برای رسیدن به این.” با طرفداران شما معمولا می توانید یک تصویر و یا با دوستان خود شما را برادرانه در آغوش گرفتن قفسه سینه دست انداز و یا هر چیز دیگری. در حال حاضر اگر شما سرفه که مانند یک گلوله—همه اردک برای پوشش.

  • Toronzo توپ انجام می دهد “شیکاگو راه” زندگی در WGN در سپتامبر 2019.

آنلاین مسائل است آنچه در آن است, اما آن را سخت به نگاه به دوربین و مدتی نمی کنید که انرژی از جمعیت است. من خیلی در لحظه ای که آن را می آید به موسیقی است. من ممکن است دیدن یک جفت کفش قرمز در مخاطبان و من ممکن است می گویند چیزی در مورد آنها قرار داده و توجه فرد با پوشیدن آنها که ممکن است رفتن به آهنگ بعدی. بنابراین این یک نوع متفاوت از صحنه به دلیل وجود دارد هیچ کس برای بازی کردن.

من در تلاش بود به ملالت در مورد آن, اما آن را می سازد برای آهنگ خوب. وجود دارد به عنوان یک پوشش نقره ای در جایی بیش از حد. آن می تواند نه تنها در مورد متوقف شد و چگونه شما احساس در هر آهنگ دلیل است که منجر به نوعی از افسردگی یا روح “آه خدای من وای بر من که جهان در حال آمدن است به پایان است.” بنابراین من هنوز موفق به نوشتن برخی از خنده دار آهنگ. آهنگ ها که ممکن است ذهن خود را از وضعیت و یا آهنگ مورد روابط, نوشته شده در راه عجیب و غریب که من آنها را ببینید.

چه حالات زمانی که ما در یک وضعیت که در آن ما در خانه با هم برای 14 روز ؟ چیزهایی وجود دارد که شما ممکن است از طریق رفتن با معشوق خود را یا چیزی چیزهای خنده دار—ترک صندلی توالت یا زیر بغل مو و یا چیزهایی مثل “من نمی دانم که شما که قبل از قرنطینه.” پس از آن خنده دار را در 14 روز از قرنطینه بدون صحبت کردن در مورد فیل در اتاق است. به عنوان مادر بزرگ من می گویند “خنده را از گریه.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو