تن از taters: Kitsap بانک های مواد غذایی را در سیب زمینی از واشنگتن کشاورزان

از این هفته وجود دارد یک کل خیلی بیشتر spuds در شهرستان Kitsap: حدود 40 ، 000 پوند به طور دقیق و مستقیم از واشنگتن کشاورزان که داشت خود را با یک میلیارد پوند سیب زمینی و جا به فروش آنها را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در حال حاضر کسانی که سیب زمینی — هنگامی که به مقصد برای تبدیل شدن به مواد غذایی سریع سیب زمینی سرخ کرده رستوران براونز هش و منجمد tater tots — را انبار قفسه Kitsap مواد غذایی بانک ها به لطف برخی از تفکر هوشمندانه کمی برنامه ریزی و شرکای اجتماعی پله تا برای کمک به.

با COVID-19 بحران خاموش کردن رستوران ها upending بازار مواد غذایی و قطع تجارت جهانی و سیب زمینی کشاورزان در شرق واشنگتن پیدا کرده اند خود را زین با انبوه tators مجموعه به زودی به بد است. “که زنجیره تامین رفته است” گفت: پل Skilton یک کسب و کار استاد در دانشگاه ایالتی واشنگتن, Tri-Cities. “وجود دارد هیچ جایی برای محصول خود را. اگر شما در آن ذخیره شده آن را برای رفتن بد است.”

در سال گذشته کلمبیا حوضه منطقه تولید می شود در حدود 10 میلیارد پوند سیب زمینی در آوردن صدها میلیون دلار است. در این سال, واشنگتن کشاورزان انتظار بزرگ مالی ضرر و زیان در حال تقلا برای خلاص شدن از آنها.

روز پنج شنبه در واشنگتن سیب زمینی کمیسیون دست از 200000 پوند سیب زمینی در تاکوما گنبد بخشی از یک ایالت ماموریت به کمک 1 میلیون پوند به کسانی که نیاز دارند.

در Kitsap چندین سازمان های غیر انتفاعی تا به حال یک ایده مشابه. شناخت سیب زمینی خواهد در غیر این صورت رفتن به زباله Pouslbo را Fishline بانک مواد غذایی و Kitsap منطقه حفاظت می خواستم برای اطمینان از مواد غذایی بیش از حد می تواند به نفع مردم نیاز دارند.

این کار مناسب برای دایان, ماهی, از, Kitsap, حفاظت, منطقه اجرا می شود که این سازمان در تلاش برای خرید تولید از کشاورزان محلی برای بانک های مواد غذایی. با استفاده از روابط خود با کشاورزان و مواد غذایی کارگران نجات ماهی با موفقیت هماهنگ تلاش برای جمع آوری spuds روند آنها و حمل و نقل آنها را در سراسر کشور به Kitsap — همه در طول چند هفته.

شبه جزیره حمل و نقل در خط توافق برای حمل و نقل زمینی و ذخیره آنها را در کسب و کار’ برمرتون انبار رایگان. “به خصوص در حال حاضر آن را فقط مهم را به” سعید بن سکستون یک مدیر عملیات با شرکت می باشد.”این چیزی است که ما همیشه انجام داده ایم. ما در یک موقعیت در حال حاضر ما قادر به انجام این کار است.”

این Kitsap جامعه بنیاد ارائه شده 1600 دلار برای شستن کیف و روند سیب زمینی. و اوایل پنج شنبه صبح spuds وارد Kitsap برای مواد غذایی بانک به سهام تا در یک پوشش نقره ای به صورت محلی بانک های مواد غذایی و وعده غذایی کمک برنامه های, حتی اگر آن را هنوز هم یک “ضربه خرد کردن” برای کشاورزان و ماهی گفت.

حاشیه جانسون Fishline موقت مدیر می گوید: تلاش ها نه تنها به ارائه برخی از, حمایت از کشاورزان و جلوگیری از ضایعات مواد غذایی, اما همچنین اطمینان حاصل شود که آنها می توانند “حرکت می کند که مواد غذایی به افرادی که کاملا به آن نیاز دارید.”

“وجود دارد قابل توجه گروهی از مردم با هم سعی کنید به قطعه با هم خودمان را,” او گفت:. “و ما امیدواریم که این کمک خواهد کرد.”

کیمبرلی فالکنر, مدیر اجرایی برمرتون Foodline می گوید: Kitsap مواد غذایی بانک ها دیده می شود هجوم مواد غذایی در هفته های اخیر.

هفته گذشته برمرتون Foodline های توزیع hub برای بانک های مواد غذایی در Kitsap و شمال ماسون شهرستانهای زمان به حدود چهار برابر معمول خود را عرضه. “این واقعا شلوغ” فاکنر گفت. “ما شده است و فقط در تلاش برای تحکیم مسائل تا آنجا که ما می توانیم.”

اما فاکنر و دیگر مواد غذایی بانک مدیران انتظار دارند اخیر رونق خواهد شد و پس از یک نیم تنه با انتظارات از آینده کمبود برخی از اقلام مواد غذایی و یک جهش در قیمت مواد غذایی به دلیل اختلال در زنجیره تامین.

که می تواند حتی به عنوان بیشتر مردم به احتمال زیاد به تکیه بر مواد غذایی محلی بانک ها به عنوان بیشتر Kitsap ساکنان از کار و مبارزه با این بیماری همه گیر اقتصادی تلفات. فاکنر طرح ریزی یک افزایش قابل توجهی در مشتریان در ماه های آینده: “شما می توانید آن را در آینده,” او گفت:. “ما احساس تاثیر و آن را درست و مناسب در اطراف گوشه. آن را فقط در مورد بسیار.”

“اما همه ما در حال رفتن به انجام بهترین ما می توانیم انجام دهید و ما به شما کمک کند به عنوان بسیاری از مردم ما می تواند کمک به,” او گفت:.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im