فروشگاه های صرفه جویی سرشار با کمک های مالی مردم پس از صرف COVID-19 قرنطینه تمیز کردن خانه

جسی Darland Kitsap Sunمنتشر شده 5:57 PM EDT Jun 13, 2020کارکنان کارگردانی توقف ترافیک در اطراف سیلوردل حسن نیت

توسط ABESTANEWS در 25 خرداد 1399

کارکنان کارگردانی توقف ترافیک در اطراف سیلوردل حسن نیت در روز جمعه. کسانی که با ماشین پر از اقلام برای کمک منتظر در صف برای 30 تا 40 دقیقه برای خلاص شدن از مسائل خود را. خط 30 یا بیشتر اتومبیل های پیچیده از طریق پارکینگ و اطراف ساختمان بود.

اریک معارف سیلوردل حسن نیت مدیر گفت: آن را مانند شده است این پس از باز شدن به بالا.

"مردم باید زمان بیشتری برای تمیز کردن. من می دانستم که آن خواهد بود, مشغول, من نمی دانم این بود که به این کار مشغول است."

کنترل ترافیک در حال کمک به مشتریان جلوگیری از ایجاد پشتیبان گیری برای کسب و کار در این نزدیکی هست مانند تخت حمام و فراتر از آن و یا معامله گر جو. وزارت معارف گفت: اکثر آوردن موارد درک درستی از مدت ها انتظار زمان به رها کردن کمک های مالی.

مردم حتی به صبر در خط یک ساعت یا بیشتر قبل از باز کردن. وزارت معارف گفت: وجود حدود 40 خودرو در انتظار زمانی که آنها باز برای کمک های مالی در ساعت 9 صبح

Tammy مکنزی مدیر ارشد بازاریابی و ارتباطات گفت: بهار است و به طور معمول مشغول زمان از سال است.

"سپس ما بسته شد, بنابراین من فکر می کنم که تقاضا در حال حاضر مقید کردن" او گفت:. "سپس مردم در خانه های خود به دنبال مسائل آنها نمی خواهید به نگاه کنه."

در سیلوردل نیت باز در ژوئن 4 و قبول کمک های مالی از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر اما اگر خط است که مردم ممکن است تبدیل دور در 2:30.

"این فقط یک جعبه کتاب آن را کامیون-fulls," او گفت:. "ایستگاه واگن فقط پر شده است."

لباس و کفش و اقلام آشپزخانه برخی از رایج ترین اهدا اقلام است. فروشگاه نیست پذیرش مبلمان در حال حاضر برای جلوگیری از تبدیل شدن بیش از حد بیش از حد شلوغ.

فرد اهدا اقلام انتظار در خود و یا ماشین خود را تا زمانی که در حال هدایت به جلو و رو به جلو که در آن آبی پلاستیکی چرخ دستی صبر کنید تا پر شود. آنها و بازی شیر یا خط خود را از آیتم های ناخواسته در چرخ دستی که کارکنان کشیدن و مرتب کردن بر اساس از طریق.

مشتری برایان Soete آورده چندین نقاشی های بزرگ و چند وان پلاستیکی پر از موارد به کمک مالی پس از تمیز کردن خانه اش در واشنگتن اقامت-در-خانه سفارش. اقلام جمع آوری در Claudia مک دونالد اما پس از آن حسن نیت نبود باز در حالی که برای اهدای.

حاشیه Masla منتظر 40 دقیقه و در خط چهار شنبه برای اهدای لباس و ملافه و کتاب الکترونیک. او تا به حال چند مورد مبلمان, اما کسانی که تبدیل دور در حال حاضر. او گفت که او تا به حال مقدار زیادی از زمان برای تمیز کردن این سال است.

"با COVID همه تمیز خانه خود را," او گفت:. "و من عشق اهدا و من عاشق خرید."

حسن نیت کارکنان پوشند آنچه وزارت معارف خواستار "Ghostbuster کوله پشتی" و اسپری ضد ویروسی در اهدا اقلام است. موارد نشستن با ضد ویروسی برای دو روز تا دو هفته به دلیل مقدار از موجودی فروشگاه است. مکنزی گفت: این امر نیز ناشی از یک بیت از یک فضای مسئله است.

خرده فروشی نیز مشغول معارف گفت.

"برای برخی از, که معیشت آنها; صرفه جویی و به دنبال آن الماس در خشن به فروش و پول" او گفت: "به طوری که آنها بسیار خوشحال هستیم باز چون ما بسته شد برای 77 روز است."

حسن نیت در سیلوردل در حال حاضر باز برای خرید از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر ساعت قبل از COVID-19 شد 9 صبح تا 9 بعد از ظهر

در آماده سازی برای بازگشایی حسن نیت به حال عطسه سپاه پاسداران نصب شده است. دستشویی ها تمیز هستند و اغلب به طور کامل و چرخ دستی در حال ضد عفونی پس از هر بار استفاده. همچنین ضد عفونی کننده دست در دسترس است و در حال حاضر رایج 6-پا نشانگر برای ترویج اجتماعی فاصله. اتصالات اتاق نیست باز نشده و جواهر نمی تواند محاکمه شود. نیز وجود دارد هیچ بازده مجاز در حال حاضر وزارت معارف گفت.

زیستگاه برای بشریت در برمرتون در برخورد با یک بوم از کمک های مالی نیز هست.

"این فقط nonstop" گفت: Matthew بالارد خرده فروشی مدیر. "ما در حال پر کردن هر شکاف ما می توانیم."

او گفت: کمک ها تا حدود 20 درصد از نرمال و کارکنان در تلاش هستند تا قیمت اقلام به طوری که آنها می توانید سریع تر حرکت می کند.

سنت وینسنت د پل در پورت اورچارد نیست و گرفتن کمک های مالی تا دوشنبه. Sean Jeu, مدیر عملیات گفت: خرید و فروش کاهش شد قبل از خاموش کردن اما کمک های مالی شد و هنوز هم در آینده.

"تنها راه ما می تواند فشار وارده کمک های مالی است که اگر ما فروش" Jeu گفت. فروشگاه در حال تبدیل شدن کامل از آیتم ها که نمی شد به فروش می رسد و هنگامی که سنت وینسنت بازگشایی شد ژوئن 8, وجود دارد, نبود اتاق بیشتر برای اهدا اقلام است.

هفته گذشته کارمندان و پردازش موارد قرار داده و آنها را در کف فروش.

Jeu می گوید: در حال حاضر این فروشگاه آماده است و او انتظار دارد که برای دیدن کاملا چند کمک های مالی در روز دوشنبه. در گذشته زمانی که فروشگاه پر است از کمک های مالی و محدودیت قرار داده شده است در تعدادی از موارد مردم می آورد که ممکن است دوباره اتفاق می افتد, او گفت:.

"ما خوش شانس به یک جامعه ای که معتقد است که در آنچه که ما انجام می دهیم" Jeu گفت. "ما چیزهای زیادی است که به همین دلیل قیمت های ما همیشه خیلی معقول و منطقی است که به دلیل."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن