این است که ما

برای بزرگنمایی کلیک کنید Umbilical Progenitor (2018) by Zak Ov&eacute - COURTESY 21C CHICAGO

  • ناف پدر (تا سال 2018) توسط Zak Ov&é
  • حسن نیت ارائه میدهد 21c شیکاگو

پرتاب یک سنگ از باسمهای و لوکس با شکوه مایل در شمال رو به پنجره در انتاریو هندی خدا گانش ادغام با رقم یک کودک impaled از طریق لوب فرونتال با یک رزمی قطب. فراتر از آنها یک پرده نقش دار آویزان است که در آن شبح از یک بدون محاکمه اعدام زن به شکل یک لکه تیره در برابر یک دیوار از شعله های آتش تظاهر کنندگان در حال اجرا در زیر پای او. به حق یک پزشک, پسر بچه با خالکوبی و خراشیده زانو نشسته بر یک گاومیش کوهان دار امریکایی با یک کودک در آغوش گرفته و گرد و خاکی پرچم آمریکا پرتاب بیش از یک شانه در حالی که چند متری دور حاشیه Vodou پرچم تزیینات از هائیتی توسط بافندگان زرق و برق شجاعانه بر روی دیوار. به عنوان شما را وارد کنید شما می شنوید ضعف گونه ای از سرود ملی و لغزش به یک اتاق تاریک که در آن یک آبرنگ تصویر از khezri طول می کشد یک زانو هر دو دقیقه. طبقه بالا یک مسجد پیچیده ارائه شده در گلوله تفنگ قطعات و repurposed بمب خوشه ای قرار داده شده در سراسر از یک شمعدان ساخته شده از همان. پرچم و نقشه ها و اسلحه و پول همه جا هستند—وارونه سمت راست تا برچیده مخدوش پاره از هم جدا بافته شده با هم, و مونتاژ, فوران در یک چشمه از قاب یک دوچرخه است. شما ممکن است تقریبا فراموش نکنید که شما در حال ایستاده در معماری مارول: یک شهر از موانع, خفه کردن از آن در پارک ها و آب که در آن تنها چند هفته پیش پل مطرح شد به سجاف معترضان به تنگ جزیره مالی آن منطقه است. یا نه.

“این اعتقاد ما” که باز فوریه 4 قبل از بستن برای قرنطینه کمی بیش از یک ماه بعد است 21c شیکاگو تاول افتتاحیه salvo, به مناسبت ورود خود ما هتل موزه با بیش از یک کمی شوک و ترس. آن است که یک چشم انداز خیره کننده است که نمی تواند بیشتر معاصر با طوفان این کشور است هوازدگی اجتماعی قیام فشار پخته شده در یک بیماری همه گیر. برطرف کردن هر گونه مفهوم هتل هنر به عنوان یک بیت از رنگ تسکین دهنده برای تیره و تار چشم مسافر در مسیر از فرودگاه به مینی. رایگان و برای عموم باز 24 ساعت شبانه روز و 21c موزه هتل گالری باید یک ماموریت که شامل حد تحریک آن را به عنوان در نظر دارد خدمات به عنوان یک جامعه فرهنگی مرکز. “هنر نیست تزئینی می گوید:” رئیس متصدی آلیس خاکستری Stites. “هنر بسیار قوی نقش بازی در پرورش یک حس اجتماعی و درمان مردم شروع گفتگو است که می تواند شکل است که جامعه و گسترش فرهنگ ما است. ما می خواهیم هر کسی که پیاده روی را از طریق درب به احساس خوش آمدید, الهام به چالش کشیده و نشان داده شده است.”

منشاء آن در لوئیزویل در سال 2006 21c هتل موزه تاسیس شد جمع هنر لورا لی قهوه ای و استیو ویلسون. با الهام از چگونه موزه گوگنهایم بیلبائو تبدیل کرده بود بی سرپرست پورت در اسپانیا به یک مقصد جهانی برای هنر این جفت ارز مشخص شد به طور مشابه احیای لویی که در آن یک بار پر جنب و جوش شهر رها شده بود و افتاده به استفاده نامناسب با پرواز به سمت حومه شهر. در عین حال تمایلی به تکیه بر مالیات و کمک های مالی و یا هزینه بازدید کنندگان برای پذیرش آنها تبدیل به یک مطالعه از لوئیزویل دیگر نیاز دارد. پاسخ? اتاق های هتل ها. 21c موزه هتل در نتیجه ترکیبی از ارائه هنر معاصر با اخلاق از ورود و توسعه تجارت به صندوق سرمایه گذاری رادیکال دید که از آنجا ریشه گرفته است و رونق فراتر از کنتاکی به عنوان سرمایه گذاران و توسعه دهندگان در سراسر آمریکا به دنبال پایدار هنر را به شهرهای خود باز مکان دوم در سینسیناتی در سال 2012 و به سرعت در حال گسترش به بنتون ویل Durham, کانزاس, شهرستان Lexington, Nashville و شهر اوکلاهما. 21c شیکاگو نهم محل در نظر آنها به یک واحد چند محل موزه.

“هنگامی که ما باز کردن یک محل جدید برنامه ریزی افتتاحیه نمایشگاه به طور متوسط حدود دو سال از جمله بازسازی و طراحی فرآیند می گوید:” Stites. با هدف انعکاس وقایع در جهان, نمایشگاه های دیگر را خطاب تم ها مانند نیروی کار (“نیروی کار و مواد” 2016-17 در شهر اوکلاهما) و پناهندگان بحران (“پناه” سال 2018 در شهر کانزاس در حال حاضر نصب شده در 21c بنتون ویل). “تمرکز ما تبدیل به شیکاگو در سال 2018 در اطراف انتخابات میان دوره ای. سطح کینه, تفرقه و قطبش—نه تنها در این کشور بلکه در سراسر جهان تبدیل شد مشهود است. تعداد زیادی از هنرمندان بودند که پرداختن به مسائل وفاداری مردم و چسبیده به باورهای خاص و انکار حقوق دیگران. لحظه ای که ما زندگی می کنند در حال حاضر نشان دهنده حباب به سطح ما تعبیه شده تاریخی چالش است. “این اعتقاد ما” و ” کار می کند که نگاه به عقب و جلو و ایجاد یک پلت فرم برای باز کردن این سوال ‘ما چگونه به اینجا رسیدیم؟’ که اصلی نگهداری قصد هر چند [ما حاضر] در یک دیدگاه به مراتب جلوتر از جایی که ما بودند.”

“هنرمندان معاصر هستند رویایی شاهدان می گوید:” Stites. “کار خود را منعکس کننده نه تنها آنچه در جریان است در فوری وجود دارد اما اغلب پیش بینی آنچه در حال آمدن است. به همین دلیل در 21c ما معتقدیم که هنر می تواند به شکل دادن به آینده است. در این لحظه از بهداشت عمومی و بحران عدالت ما باید به دنبال هنرمندان به ارائه نقشه راه.” به عنوان یک مثال قابل توجه, Stites نقل از هنرمند آمریکایی کارا واکر 2008 یک شب گرم تابستان در سال 1863. “این یک پارچه و یک دختر به دنبال او بوده است و بدهی بیش از یک تصویر از هارپر مصور تاریخ جنگ های داخلی است که نشان می دهد یک پیش نویس شورش در شهر نیویورک است. پیش نویس شورش نمی شد به سادگی از آنجا که مردان سفید پوست در نیویورک نمی خواهید به مبارزه برای رهایی اما همچنین به این دلیل که می ترسید رهایی خواهد درایو آنها را از شغل خود. ما هنوز در برخورد با چه چیزی نیست در برخورد با تاریخی.”

یکی دیگر از قطعه ای که مشاهده ما لحظه ای با وضوح شگفت آور است که سرود ملییک انیمیشن بر اساس فیلم از ورزشکاران در اعتراض به خشونت پلیس توسط کوتا Ezawa که عرضه در ویتنی دوسالانه در سال 2019. آبرنگ تصاویر مرتبط با اسلحه و زانو مردان آرام سوسو آرم و چهره های قابل تشخیص در عین حال انتزاعی به عنوان سرود با مرثیه-مانند هیبت. هیچ صدای شنیده می شود تا طرفداران از راه دور به سلامتی دیدار با بازیکنان, سوراخ کردن بدن, نگاه, مارک تنش از این لحظه سکون. “من هرگز احساس اتصال به میهن پرستی . . . من هرگز نمی دانستند چه پرچم من باید موج” Ezawa یک اوکلند مبتنی بر تابعیت شهروند آمریکایی ژاپنی و آلمانی تبار گفت. “این سرود ملی تظاهرات به نحوی لمس چیزی در من جایی که من ناگهان احساس بسیار متصل به ما و به آنچه که این بازیکنان انجام شد . . . من درک آن را به عنوان غیر معمول قانون میهن پرستی. اگر شما مرحله اعتراض در یک پلت فرم بزرگ در مقابل میلیون ها نفر از مردم آن را می توانید تنها به این دلیل که شما به نحوی در مورد مراقبت از محل و یا کشور است که شما قرار است به نمایندگی.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید National Anthem (2019) by Kota Ezawa - COURTESY 21C CHICAGO

  • سرود ملی (2019) توسط کوتا Ezawa
  • حسن نیت ارائه میدهد 21c شیکاگو

بیشتر سرد است یک 2018 مجسمه سازی توسط نیویورک-بر اساس شیلی هنرمند Sebastian Errazuriz. ساخته شده از 3D-چاپ پلاستیک رنگ به مانند رخام, پلیس ایالتی ویژگی های چهره های حاضر با رهبران روسیه و چین و آمریکا چیده شده بر روی یک پلت فرم و نه بر خلاف یادبود لینکلن. با جریان پارچه آویخته بیش از لباس های خود را و روابط مانند برادری وعده بازی در تابلو طلب پینگ نشسته در جای افتخار flanked توسط پوتین و تهمت که در حال از دست رفته خود را لمسي مانند بسیاری از purloined Venuses. “آمریکا و روسیه خواهد بود معلول . . . از آنجا که چین با داشتن جمع آوری بسیاری از داده ها را از طریق یادگیری ماشین خواهد شد که بیشترین میزان A. I. و در نتیجه اکثر قدرت های جهانی” یادداشت دیوار برچسب. “ما در حال ایجاد یک جدید اساطیر برای پایان انسان بار” Errazuriz می گوید در وب سایت خود را. “در زمان بحران بیکاری توده و شورش ما باید به یک پلیس دولت است که قوی تر است در اجرای خواهد شد از کسانی که در قدرت و متاسفانه این بدان معنی است که ما در جامعه ای زندگی خواهد شد که مایل به قربانی کردن بسیاری از آزادی خود و آزادی به منظور توهم امنیتی است.”

علاوه بر آثار هنری که شاهد و نقد گذشته و حال چند قطعه در “این اعتقاد ما” در حال حاضر چشم انداز یک برنامه به طور بالقوه ترکیبی و کثرت گرا در آینده. دو که Stites توصیف کرد که به خصوص خوشبین هستند مجسمه ناف پدر (تا سال 2018) توسط Zak Ové و Moisa: Sospensione Mosaica (2009) توسط Maimouna Gueressi. بلندی در فقط کمی مافوق انسانی مقیاس (86 اینچ و 90 اینچ بالا بود) دو چهره—یک پابرهنه فضای مسافر در یک نورانی Mende تشریفاتی کلاه ماسک و دیگری سفید شاخدار زن معلق اینچ بالاتر از سطح زمین—ترکیب مذهبی و سکولار نمادها و نیز مردانه و زنانه ویژگی ها برای ایجاد, اینده, شامان افسار به تاریخ بشر, فرهنگ و شیوه های معنوی است. “آنها نشان می دهد چگونه می توان تعدد باورها و بدون خوف تنها یکی فوق العاده ای در هزینه دیگران” می گوید: Stites.

“آنها نشان دهنده نیاز برای پلورالیستی آینده ای که در آن یکی می تواند متضاد ایدئولوژی و هویت موجود به طور همزمان در یک فرد بودن” می افزاید: 21c شیکاگو موزه مدیر Adia Sykes.

“اگر ما در حال رفتن به شروع به بهبود این وظیفه ما است که برای دریافت راحت تر بودن بیشتر ناراحت کننده می گوید:” Stites. “خشونت پلیس و میراث نژادپرستی است که بسیار خورنده و دردناک شده اند دشوار و چالش برانگیز و ناراحت کننده موضوعات برای مردم به شرکت در اطراف. جیمز بالدوین گفت: نه همه چیز است که می تواند مواجه شود می توان تغییر داد اما هیچ چیز را می توان تغییر داد تا آن مواجه شده است.’ تا زمانی که ما نگاه صادقانه در این مسائل و انشعابات—قانونی, اجتماعی و فرهنگی—تا زمانی که ما به طور مستقیم و مستقیما در خودمان در این لحظه ما نمی تواند به جلو نگاه به یک روز بهتر. هنر می تواند اجازه می دهد ما را به انجام این کار است.”

Sykes, یادداشت “” این اعتقاد ما بر این است یک ظرف خالی را برای شما پر کنید. چه این کار؟’ که این ” ما?’ از نزدیک در پشت که سروپا واقعا الهام گرفته است. آن برگ مقدار زیادی از فضا برای بیننده به در آمده و باید باورهای خود را به چالش کشیده است. این است که زیبایی این باز بودن.” v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de