'این است که یک دیکتاتوری!': پورتلند معترضان را عقب براند سخت تر در برابر تهمت فدرال عوامل

ترور هیوز و لیندسی Schnell ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:39 AM EDT Jul 22, 2020پرتلند سنگ. — Najee Gow

توسط ABESTANEWS در 1 مرداد 1399

پرتلند سنگ. — Najee Gow ء خیابان سهشنبه در مقابل نقاشی های دیواری-پوشش فدرال دادگاه یک بلند گو حرف زدن در لب های او.

"فدرال به خانه! فدرال رفتن به خانه! بیرون از شهر ما!" 22 سال-پیرمرد فریاد زد. "این است که یک دیکتاتوری! این یک دموکراسی!"

Gow بود قرار دادن کلمات به یک موج رو به رشد خشم و تنفر در پورتلند پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی اعزام بیش از 100 اجرای قانون فدرال عوامل در هفته گذشته به شهرستان لیبرل او بارها و بارها انتقاد شده است.

منتقدان گفت: رئیس جمهور در حال تست کردن سنگین دست اجرای در پورتلند تا حد زیادی سفید شهر شناخته شده به عنوان یکی از مهمترین و مترقی در کشور قبل از حرکت به متنوع تر شهرستانها. آنها همچنین متهم به رئيس جمهور از ایجاد درگیری بیشتر میان جریان ملی تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی است.

"احساس من این است که آنها را انتخاب پورتلند چرا که اگر آنها تا به حال نورد این را در, می گویند, مینیاپولیس این امر به این معنا آمده در رویارویی مستقیم با بسیاری از سیاه فعالان گفت:" جو Lowndes, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه اورگان است. "با پورتلند آن سفیدتر شهر و می توانید آنها را اهریمن جلوه دادن Antifa یا ایده آنارشیست غارتگران و نوع مسابقه را از آن در یک راه مستقیم و آن را به نظر می رسد بیشتر دلسوز."

اگر هر چیزی فعالان گفت: رئیس جمهور نشان می دهد از نیروی به نظر می رسید به معترضان تزریق انرژی و شور و شوق با بسیاری از بازگشت پس از هفته ها کاهش تظاهرات.

"مردم حلال می ترسم برای حقوق خود" Gow یک پرستار گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "آنها در حال آمدن برای حقوق ما. آنها ورزش رزمی قانون است."

همانطور که در بسیاری از شهرهای پورتلند ساکنان است و باید به خیابان ها برای نزدیک به دو ماه به تماس پلیس و اصلاحات پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت بیش از یک گزارش از اتهام تقلبی $20 bill.

هنگامی که برخی از کسانی که در تظاهرات تبدیل مخرب تهمت و سرزنش شهرها دموکراتیک شهرداران برای بستن آنها است. سپس بدون هشدار, تصاویر زرهی عوامل در پورتلند ضرب و شتم و کشتار با گاز معترضان غیر مسلح از جمله نیروی دریایی کهنه و گزارش های ناشناس عوامل ربودن معترضین به بینام وانت شروع پخش آنلاین هفته گذشته دامن زدن به یک بحث ملی در مورد استفاده از نیروهای فدرال علیه شهروندان آمریکایی است.

"این است که دموکراسی نه یک دیکتاتوری" اورگان دولتی کیت براون گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای. "ما نمی توانیم به پلیس مخفی ربودن افراد بینام و وسایل نقلیه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد برای ارسال ماموران فدرال به شهرهای دیگر. "ما به دنبال در شیکاگو بیش از حد. ما به دنبال در نیویورک گفت:" روز شنبه در کاخ سفید ، "همه اجرا بسیار لیبرال دموکرات. همه اجرا واقعا با چپ رادیکال است."

در پورتلند فعالان گفت: فدرال حضور داشتند ایجاد خشونت بیشتر ، با توجه به اسناد دادگاه فدرال ظ روز شنبه وجود دارد 114 فدرال افسران مستقر به پورتلند از جمله نمایندگان فدرال حفاظتی خدمات مهاجرت و گمرک ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده خدمات مارشال. بسیاری از عوامل مستقر هستند با پوشیدن Department of Homeland Security, تکه, اما نه nametags.

Gow که سیاه و سفید است, تا به حال به صورت هدفمند اجتناب تظاهرات برای هفته ها نگران او می شود هدف پورتلند پلیس از آنجا که این شهر تا چند مردان سیاه و سفید. اما با بیشتر و بیشتر مردم سفید اعتراض Gow گفت که او احساس امن تر بالا بردن صدای خود را. پورتلند است 77% سفید و 6% Black معنی وجود دارد تنها در حدود 40,000 مردم سیاه و سفید در این شهرستان است.

به عنوان او فریاد زد به بلند گو حرف زدن Gow خواست معترضان به صلح آمیز باقی می ماند اما نه به پایین. Gow گفت: هر گونه خشونت از معترضان را مغلوب ساختن پیشی جستن دلیل بیشتر به یک مثال خارج از پورتلند.

"به عنوان یک مرد سیاه و سفید, من پرسیدن شما به خاطر من زندگی مسالمت آمیز در اعتراض به" او فریاد زد: پیاده روی, نقاشی های دیواری-پوشش پیاده رو در فلیپ فلاپ, کارگردانی پیام خود را در عبور و مرور و عبور رانندگان به طور یکسان. "صلح آمیز باقی می ماند و پیام ما شنیده خواهد شد. هنگامی که آنها را ضرب و شتم شما اجازه دهید آن اتفاق می افتد. زمانی که آنها گاز اشک آور شما اجازه دهید آن اتفاق می افتد. هر بار که شما مبارزه با آن را می دهد آنها یک دلیل برای f--- با ما."

کانر اوشی و 30 معترضی که گفت: او تعقیب توسط ماموران فدرال در هفته گذشته هنگام خروج اعتراض گفت: حضور ماموران فدرال اتحاد سوخت تمدید پشتیبانی برای تظاهرات.

"جمعیت چند روز گذشته آن را فقط دیوانه" اوشی گفت. "این واقعا شدید و وجود دارد مقدار زیادی از صالح خشم ... اما من فکر می کنم آن را آوردن امیدوارم که به تمام افرادی که هرگز متوقف نشان دادن. آن را مانند, " Oh my God, سربازان تازه!' احساس می کنم مثل همه این توجه می تواند منجر به تغییرات بیشتر است که ما در حال هل دادن برای اصلاحات ما می خواهیم با پلیس محلی."

اوشی گفت که او و دوستان خود را دیده اند "غارتگر به سبک خودروهای بینام و ون" خروج از ساختمان فدرال در هر شب.

"این یک تست زمین و آنچه را که ما در حال گفتن مردم" اوشی گفت. پورتلند "است رسم تمرکز فدرال خشونت و آنچه احساس می کند مانند یک برنامه عملیات نظامی."

پورتلند شهردار تد ویلر در بیانیه ای گفت: تهمت بود "سوء استفاده از قدرت خود" با ارسال فدرال ماموران به این شهر است. روز دوشنبه در چرخ و شهرداران پنج دیگر شهرستانها عمده ایالات متحده خواست مقامات فدرال برای خروج ماموران از پورتلند و شهرهای دیگر اشاره کرد که بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است و "حتی در شرایطی که در این مورد است, آن است که هنوز هم یک موضوع محلی برای اجرای قانون است."

در یک دادگاه پر سهشنبه مقامات فدرال در پورتلند گفت: آنها شده بود حلیم با بطری و مدفوع گلوله با slingshots و آتش بازی و کور با لیزر اشاره گر با 28 فدرال افسران رنج صدمات اعم از آسیب شنوایی و استخوان شکسته به شانه اقبال.

مقامات فدرال گفتند که بازداشت و آزاد شد و دو نفر در طول تعطیلات آخر هفته و بازداشت پنج شنبه شب به اتهام حمله به یک افسر فدرال ایجاد اختلال خاطی و یا عدم تطابق با یک افسر سفارش.

این دستگیری ها به ظاهر هم کمی به زندانها.

بیش از آخر هفته یک گروه از زنان با تشکیل یک "دیوار مادران" بین معترضان و مقامات فدرال شعار "بچه ها اینجا فدرال روشن ماندن" و "ترک بچه های ما به تنهایی." یک فیلم ضبط شده شنبه شب ماموران فدرال ضرب و شتم و پاره کشتار با گاز کریس دیوید 53 ساله نیروی دریایی کهنه که سفید است موجب محکومیت گسترده.

توسط دوشنبه شب در اعتراض به منطقه دیدم یک سری از درگیری بین فعالان و ماموران فدرال که اخراج تکرار می بارند از گاز اشک آور و اسپری فلفل به عقب راندن جمعیت پس از معترضان به rip کردن و یا شکستن تخته سه لا تخته مسدود کردن سوار علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه که تبدیل به نقطه کانونی از اعتراضات محلی. اکثریت این شهر دست نخورده باقی مانده توسط تظاهرات.

"از آنجا که فدرال نشان داد تا آن بوده است مانند جنگ" معترض تد پارک, 31, گفت: سرفه به عنوان گاز اشک آور زیرفشار از طریق هوا. "آن احساس می کند مانند آن را دوباره تشدید شده است."

آلیس Orleman, 43, کار از خانه مادر که سفید است, گفت: او شنبه در حاشیه نزدیک به دو ماه اما احساس مجبور به پیوستن به, برای اولین بار سه شنبه به عنوان یک "دیوار مادران" معترضان پس از اینکه برخی از محافظه کار و خانواده به غرب پیشنهاد کرد که همه معترضان بود. که نشستن نیست حق با او, او گفت:.

او انجام یک نشانه شنبه که به عنوان خوانده شده: "قوی به عنوان یک مادر. فدرال روشن ماندن. بچه ها در اینجا."

"فدرال در آینده بود و نقطه اوج" او گفت:, ایستاده, با یک تعداد انگشت شماری از دیگر اولین بار معترضان در پیراهن زرد. "من احساس من تا به حال به اینجا."

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام ادامه تظاهرات در پورتلند "هرج و مرج" و گفت: ماموران فدرال وجود دارد برای کمک به اجرای قانون محلی دست آوردن مجدد کنترل.

"ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است نیست. رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران," مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه. "آنها گم شده در عمل. ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما است. اینها نه تنها معترضان این معامله واقعی!"

رئیس جمهور است و تفرقه تاریخ با پورتلند. زمانی که راست معترضان مواجه خاموش در برابر ضد فاشیستی counterprotesters در اینجا در ماه اوت سال 2019 به طور موثر بستن مرکز شهر پورتلند تهمت توییتی "پورتلند در حال تماشا بسیار نزدیک است. امیدوارم شهردار قادر خواهد بود به درستی انجام کار خود را!"

که مشخص نیست که اگر تهمت ارسال خواهد شد مقامات فدرال به دیگر شهرستانها رهبری دموکراتیک شهرداران. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به ارسال بیشتر عوامل به شیکاگو شهردار لری Lightfoot روز سه شنبه گفت: دولت توافق برای ارسال FBI و DEA و ع عوامل به جای وزارت امنیت داخلی اجرای قانون اعزام به پورتلند.

"بر خلاف آنچه در پورتلند آنچه ما را دریافت خواهید کرد که منابع که در حال رفتن به پلاگین به موجود سازمان های فدرال است که ما با کار منظم برای کمک به مدیریت و سرکوب و جنایت خشونت" Lightfoot گفت. "من بسیار روشن است که ما ضمن استقبال از مشارکت واقعی اما ما خوش آمدید دیکتاتوری است."

دوشنبه شب در اعتراض پورتلند بود تا حد زیادی مسالمت آمیز تا زمانی که فعالان شروع به تلاش برای فضولی کردن تخته سه لا مسدود کردن دادگاه ورودی. بدون هشدار یک گروه از حدود 30 فدرال عوامل پشت سر هم از یک طرف درب شلیک گاز اشک آور و فلفل توپ به عقب راندن جمعیت برخی از آنها در پاسخ با پرتاب بطری های آب پلاستیکی را در عوامل لباس پوشیدن و در لباس شبه نظامی و گاز و ماسک و زره بدن.

بسیاری از معترضان عینک کلاه دوچرخه و موقت بدن زره پوش و ده ها تن انجام شده در خانه سپر یا چتر برای محافظت در برابر فلفل توپ و فوم-لاستیک پرتابه.

"معمولا طبقه متوسط تیپ رود خانه حدود 10 p. m. آن را بسیار فروتنی و زیبا برای دیدن آنها را در اینجا در حال حاضر" پارک گفت: حدود 2 صبح سه شنبه به جمعیت شروع به نازک.

با استفاده از یک بلند گو حرف زدن, پارک, بیکار, رستوران, کارگر که از دست رفته کار خود را به دلیل ملی رکود بسیج معترضان به عنوان موج پس از موج از گاز اشک آور billowed بیش از این منطقه است. قطع شده میآید ماموران فدرال شلیک اسلحه پینت بال پر شده با فلفل توپ می تواند صدای خود را بیش از اعلامیه.

"آنها اجرا از گاز اشک آور قبل از ما اجرا از مردم" فریاد زد: پارک.

پس از آن پارک گفت که او و دیگران متعهد به ساخت سیستمیک تغییر دهید. اگر این بدان معناست که در جریان تظاهرات شبانه که آنچه شما انجام, او گفت: مهم نیست که چه تهمت می گوید یا انجام می دهد.

"آنها باید انجام شود این شبه نظامی s--- به جوامع مهاجر با یخ...و در حال حاضر آنها به ظاهر تست آن را در پورتلند," او گفت:. "من فکر می کنم این اولین تلاش خود را به رول آن را در یک شهر آمریکا و در افراد سفید. من فکر می کنم آنها فکر می کردند که رفتن به دور با آن. و ما در حال رفتن به f---ing اجازه دهید آنها را دور با آن."

کمک: Jorge Ortiz, ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن