آنها انتظار داشتند متفاوت فاجعه است. خود ارتباط آنها کمک کرده است و در صورت COVID-19

جاش Farley Kitsap Sunمنتشر شده 5:39 PM EDT آوریل 8 سال 2020مرکزی KITSAP — ساکنان در Doncee رانندگی در یک خیابا

توسط ABESTANEWS در 20 اردیبهشت 1399

مرکزی KITSAP — ساکنان در Doncee رانندگی در یک خیابان آرام و خاموش مرکزی دره جاده نیست منتظر همه گیر می شود بیش از به میزبان یک محله جمع آوری است.

با برخی رنگارنگ نوار مجرای مارک مناسب اجتماعی فواصل همسایه ها جمع پنج شنبه بعد از ظهر به شنیدن Joel گیبسون جونیور یک کشور, موسیقی, موسیقیدان, انجام به طور خلاصه با گیتار آکوستیک خود را درب عقب اتومبیل.

"این باعث می شود جامعه ما احساس می کنید کمی به هم نزدیک حتی اگر ما را از هم جدا می شود گفت:" امی تیلور.

محله در شمال غربی اقیانوس آرام با خانه های پرت و دور افتاده بین قد بلند و درختان شاه درخت نیست همیشه شناخته شده برای خود را در ارتباط بودن. برای Doncee درایو دانستن همسایگان شده است یک پروژه برای تقریبا یک دهه است.

این یک تلاش رهبری دوروتی Ghylin-Bennett بازنشسته مشاور مدرسه که در انجام تحقیقات توسعه اجتماعی در دانشگاه واشنگتن است. Ghylin-Bennett می دانستم که قدرت ارتباط شخصی برای بچه ها اما متوجه شدم در تحقیقات خود در UW چقدر مهم آن این است که برای تمام سنین است.

فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی تخمین زده شده است که 43 درصد از سالمندان تجربه تنهایی — و قبل از این بود که همه گیر اقامت-صفحه اصلی سفارش.

"احساس تعلق مهم است که به کودکان و نوجوانان است, اما آن را نیز بسیار مهم برای بزرگسالان," او گفت:. "این فقط بنابراین بسیار مهم است که بدانید همسایه خود است."

در زمان پس از او کمک کرد راه اندازی نمای فروش گاراژ و بستنی اجتماعی محله بلوک تماشای احزاب و آمادگی برای زلزله جلسات. برنامه ریزی برای "بزرگ" خیلی دقیق آن را رو به پایین که در آن همسایگان خواهد کردهاید سردخانه اگر آنها تا به حال نیاز به یک.

حمایت از همسایگان است "در قلب ما آمادگی زلزله" اشاره دیو راسموسن یک مربی برای Kitsap County گروه مدیریت اضطراری. "پویایی این بیماری همه گیر آن را نسبتا سخت و دشوار برای انتقال بیش از آن راهکارهای عملی به عنوان ما به دنبال محدود کردن فعل و انفعالات فیزیکی و حفظ فاصله اجتماعی."

اما داشتن یک ارتباط شخصی بین همسایگان بوده است توانمندسازی در Doncee درایو.

برای Doncee درایو همسایگان این بیماری همه گیر است و همچنین به عنوان یک خشک اجرا به زلزله و یا دیگر فاجعه است. تقریبا همه از 17 خانه به عنوان مثال قرار داده شده اند یک "OK" ثبت نام در پنجره خود را. معکوس از این علامت می گوید: "کمک" و هر روز یکی از همسایه ها شده است راه رفتن بلوک برای بررسی.

"این نوع مانند یک محاکمه اجرا" Ghylin-بنت گفت.

به جای آن از یک زلزله بزرگ ، COVID-19 همه گیر آمد و همسایه ها می گویند شخصی خود را در ارتباط است و هنوز هم در خدمت آنها نه دست کم از آن برای سلامت روان: دانستن کسی که خود را در بلوک است که به دنبال شما.

"ما نیاز به دیدن مردم حتی اگر شما با پوشیدن ماسک" Ghylin-بنت گفت. "ما تمام شده است پناه میبرند در خانه های ما برای بیش از حد طولانی است."

و تا پنج شنبه همسایه ها رو به شنیدن گیبسون. نوازنده که "نیمکت کنسرت" در Facebook نگه داشته و او را در ارتباط با طرفداران رهبری را این هفته به تحویل کالا به طرفداران. با استفاده از مناسب اجتماعی فاصله او به بازی یک آهنگ و یا دو در حالی که او وجود دارد.

"موسیقی معنوی چیز" گفت: گیبسون که نگرانی مردم در حال رشد هم بزنید دیوانه و می خواستم برای پیدا کردن یک راه امن برای کمک به. "موسیقی می تواند شفا."

Rassmussen گفت که همسایگان آمادگی برای زلزله تا به حال یک پا در این بیماری همه گیر: لوازم اضطراری. دولت فعلی کمپین "دو هفته آماده" اگر برآورده می توانست به معنای استرس کمتر برای کسی که با گفتن خوب backstop از کاغذ توالت.

"چه کسی می توانست حدس زده است که کاغذ توالت خواهد بود مورد سخت ترین برای خرید" Rassmussen گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن