تئاتر از انزوا

هنگامی که شما استفاده می شود برای دیدن حداقل سه یا چهار را نشان می دهد یک هفته در تئاتر تنظیم به محتوای آنلاین

توسط ABESTANEWS در 27 فروردین 1399

هنگامی که شما استفاده می شود برای دیدن حداقل سه یا چهار را نشان می دهد یک هفته در تئاتر تنظیم به محتوای آنلاین است یک چالش است. در طول چند روز گذشته وجود داشته است مینی uproars اطراف که آیا منتقدان حتی باید نوشتن بررسی حاضر نشان می دهد. کلی لئونارد معاون اجرایی رئیس جمهور از شهر دوم در زمان تریبیون's کریس جونز به کار در Facebook زمانی که دومی بررسی دوم شهر جدید ایجاد شده در قرنطینه تریک حزب خانه, نوشته,, "این یک فروتنی سرگرم کننده انحراف بیش از آن نیاز به یک مقدار زیادی از کار است." پیتر علائم واشنگتن پست نیز گرفتار گرما برای بررسی آنلاین محصولات.

آیا این قوانین در حال حاضر ؟ باید محتوای بیشتر بحرانی عبور از پرداخت جریان حوادث ؟ وجود دارد هر نقطه به بررسی محتوای آرشیوی نشان می دهد که بسته سال پیش ؟ شما بررسی داستان یا تکنولوژی ؟ من مطمئن هستم که من باید از این پاسخ به عنوان یک منتقد و من لعنت مطمئن هستم در هیچ موقعیتی به ارائه نسخه به هنرمندان—یا هر کس دیگری در حال حاضر—برای چگونه زنده ماندن این طاعون خلاقانه. بنابراین در نظر گرفتن آنچه که من در ارائه در اینجا به عنوان بیشتر از یک دید کلی از چند راه است که هنرمندان و تئاتر شرکت در حال تلاش برای نگه داشتن چراغ مجازی در قرنطینه.

Masque of the Red Coronavirus

دکمه های سیاه و سفید چشم می رود با ایجاد مواد جدید در پاسخ مستقیم به COVID-19 برگردان های ترسناک در Edgar Allan Poe کلاسیک داستان کوتاه "The Masque of the Red Death" در مورد یک گروه از نخبگان خاموش خود را در یک کاخ در طول یک طاعون. ارتباط حس می کند برای این شرکت ساخته شده است که کمدي فوق العاده آن کارت. در اینجا ما یک Trumpian شاهزاده, بازی های برگزار شده توسط شین Roberie, toggling بین ترحم و تمایلات او به عنوان معرفی کلیپ از انواع مختلفی از هنرمندان از جمله مضحک هنرمند Cyn S, اذیت کردن, Ya انجام Salome-esque "رقص هفت ژل" اسکات Gryder انجام خوفناک آهنگ (تشکیل شده توسط جاناتان لینچ) با یک عنکبوت عروسکی, Mikaela سالیوان آواز "Elle یک fui, la tourterelle" از The Tales of Hoffmannو سحر Xiana ماه نشان دادن خطر ناک رقص آتش.

به عنوان در اصلی غنی نمی تواند برای همیشه پنهان و اگر اشتهای خود را برای انتقام در منطقه این است که نشان می دهد برای شما. دکمه های سیاه و سفید چشم قرار می دهد متن را نشان می دهد (از جمله پیشنهادات برای چه این می تواند صحنه یک تئاتر تولید) در وب سایت شرکت همراه با این سری از ویدئوها ایجاد یک ترکیب ادبی و تجربه بصری. blackbuttoneyes.comرایگان

بازی(ص) در خانه

همبند تئاتر شرکت کرده بودند به انصراف خود را برنامه ریزی تولید از صبح امروز در امریکابر اساس مصاحبه از مردم در سراسر طیف سیاسی. آنها به جای بینی مطالب ارسالی در مورد COVID-19 برای این بازی مجازی جشنواره و انتخاب هشت قطعه کوتاه است که آنها تمرین از طریق زوم و ویرایش در 72 ساعت. آنها شکسته به سه "اعمال" همه منعکس کننده جنبه های مختلف چه زندگی در انزوا به معنی و شرکت مدیر هنری تعقیب هاوزر مذاکرات به درمانگر اریش Heintzen در مورد مکانیسم های مقابله ای بین عمل می کند.

قطعات طیف وسیعی از طنز به عنوان در Leah Huskey را Coronavirus: بازی نشان می دهدکه در آن Huskey شرکت کننده را نگه می دارد و به "دیگری را به چرت زدن" را به عنوان پاسخ صحیح به مراقبه: کاتلین کاهیل را تک صدایی بودن در اینجا در حال حاضرنشان چگونه FOMO احساس حتی بیشتر ظالمانه در قرنطینه به عنوان Tehilla نیومن والری با ابراز تاسف از دست رفته شانس خود را برای دیدن روشن رنگی زیبا trogon مرغ مگس خوار در یک اجتماعی-فاصله پیاده روی طبیعت. اضطراب در مورد آینده مالی از طریق در می آید مریم آتنا دلقکبه عنوان یک زن که از کار او در طول خاموش کردن تسلیم به داشتن کرم پای هل در صورت خود را برای پول است.

Heintzen فراهم می کند و اطمینان بخش دیدگاه ها در طول راه برای theatermakers و بینندگان. "این [خاموش] ممکن است به شما یک فرصت برای انجام کارهای شما شده است که مایل به انجام," او می گوید و اضافه کرد "اما این نیز مهم است به اذعان کرد که ما ممکن است به همه چیز که ما می خواستیم. و که خوب بیش از حد." این شرکت درخواست اسکریپت از طریق مارس 20 خود را برای آینده ارائه بازی(ص) در خانه: سبز جشنواره تئاتر. connectivetheatrecompany.comرایگان

Fleabag

در نظر گرفتن این محدود به زمان جریان عملکرد معکوس رفت و آمد انواع, از آنجا که بسیاری از ما آمد به قمر والر-پل بی نام شخصیت از طریق bingeing هر دو فصل از Fleabag در آمازون نخست. اما تا آوریل 24, شما می توانید به تماشای این ضبط از سال گذشته که در آن والر-پل reprises 2013 یک زن مرحله نشان می دهد که در آن آغاز شده.

نمایشگاه هشدار: برخی وجود دارد و حتی لحظه به لحظه تیره تر در مرحله نسخه ای که نمی توان آن را به سری. اما اگر ایجاد طولانی قبل از ما همه صرف زمان بیش از حد با خودمان Fleabag هنوز صحبت می کند به سن انزوا و تمایل برای اتصال مهم نیست که چقدر زودگذر و یا به ظاهر کثیف آن ممکن است. والر-پل جیوه توانایی از یک شخصیت به دیگری احساس می کند مانند یک خوش آمدید رجعت به کار انفرادی دهه گذشته از امثال John Leguizamo یا Lily Tomlin. زمانی که جو cockney به طور منظم در "خوکچه هندی کافه" می پرسد والر-پل مالک "هنگامی که مردم درک کنند که مردم همه ما رو?," آن سرزمین فوق العاده با احساسی دلربایی. sohotheatreondemand.com5 دلار (درآمد حاصل از سود COVID-19 امداد تلاش)

شادترین مکان روی زمین

یکی دیگر از پیش ضبط شده, از خود راضی نشان می دهد بازدید livestream از استقلالی تئاتر شرکت ارائه می دهد که فیلیپ داوکینز را در سال 2016 جف برنده جایزه قطعه مورد چگونه پس از پدربزرگش زودرس (در هوا) مرگ در نیومکزیکو مادر او و مادر و خاله در زمان سفر به دیزنی لند. داوکینز ارائه داستان های ثبت شده از طریق یک ویدئو ثابت دوربین در پشت گلخانه تئاتر به عنوان یک pseudolecture. با استفاده از مد افتاده پروژکتور برای برجسته کردن عکس و اسناد او entwines خانواده اش را در راه های شگفت انگیز با ساختگی دید از امریکا و یا آنچه که او خواستار "ملی فانتزی" خواب توسط والت دیزنی است.

در طول نمایش داوکینز معرفی تمام پارک های درون پارک در دیزنی لند با قطعه از آنچه گفته شد در افتتاح رسمی از ضد آمریکایی های بومی احساسات در Frontierland به زن ستیز نظرات در مورد رانندگی زنان در Tomorrowland. جدا شده جهان از نشاط در دیزنی لند خود را پژواک "The Masque of the Red Death." اما خوشبختانه زنان در داوکینز خانواده در بر داشت یک راه برای فرار با استقبال از این واقعیت است که "چیزی است که وعده داده شده و هیچ یک زندگی خوش و خرم." sideshowtheatre.orgپرداخت آنچه شما می خواهید vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن