خواننده را stay-در-خانه تواریخ: روز 50 و 51

در ساعت 5 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 21 فرماندار J. B. پریتزکر را COVID-19 فرمان اجرایی شماره 8معروف در خانه بم

توسط ABESTANEWS در 20 اردیبهشت 1399

در ساعت 5 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 21 فرماندار J. B. پریتزکر را COVID-19 فرمان اجرایی شماره 8معروف در خانه بماند سفارش اثر صورت گرفت. در اینجا روزانه-ish مجله از چه خواننده کارکنان دوستان ما و خانواده ما حیوانات خانگی—صرف زمان ما است.

روز 50 و 51: مارس 9 و 10

آنچه که ما در حال خواندن:

  • اجازه دهید آن صورت, Rachael Ray را 30 دقیقه واقعی وعده های غذایی است که در چرخش
  • من High Performance magazine, مجموعه, و من تعجب اگر low-tech durational عملکرد (به معنی ساخته شده برای داستان های خود را و یا خود را TikTokHooray و یا هر آنچه در برنامه, برگزاری, توجه, در حال حاضر, اما نه فقط به خاطر مارک زمان) را دوباره در آینده ما آهسته پایین پست-همه گیر جهانی است.

آنچه که ما در حال گوش دادن به:

در این مقاله من خواهد شد:

  • اما واقعا شاید ما شاهد چه خواهد بود یک دوره جدید از چگونه ما می تواند مربوط به هر دو عملکرد و اساسا هر یک از دیگر. من تماشای تلویزیونی برنامه صبح به عنوان من نوشتن این است که در حال اجرا است یک بخش که در آن خبرنگار است مصاحبه با شوهرش که فقط به ما نشان رکورد از رکورد خود مجموعه است. من برای این. من unabashedly برای این.
  • و اگر چه برخی از مردم نگران گم شده جشنواره های موسیقی به طور خاص, من ادعا می کنند که متحرک است و در اصل, مهم, موسیقی, لحظاتی از زندگی من نمی شد صرف احاطه شده توسط افراد دیگر اما من در اتاق خودم با یک دسته از سوابق و نوار کاست.
  • زمانی که ما به عقب (هر که باشد) می توانید از ما در تلاش برای رفتن به 1000 کنسرت با نه نفر دیگر در اتاق به جای نه کنسرت با 1000 نفر در حضور? منظورم این است که آیا آنچه شما می خواهید. در دلیل.

چه آنلاین livestream حوادث ما به دنبال به جلو به:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن