خواننده را stay-در-خانه تواریخ: روز 22 و 23

در ساعت 5 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 21 فرماندار J. B. پریتزکر را COVID-19 فرمان اجرایی شماره 8معروف در خانه ب

توسط ABESTANEWS در 23 فروردین 1399

در ساعت 5 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 21 فرماندار J. B. پریتزکر را COVID-19 فرمان اجرایی شماره 8معروف در خانه بماند سفارش اثر صورت گرفت. در اینجا روزانه-ish مجله از چه خواننده کارکنان دوستان ما و خانواده ما حیوانات خانگی—صرف زمان ما است.

روز 22 و 23: آوریل 11 و 12

آنچه که ما در حال خواندن:

  • آبی شبخوان Didion 2011 مراقبه در از دست دادن دختر بالغ. آن را در دسترس از شیکاگو کتابخانه های عمومی به عنوان یک e-book و یا دانلود کتاب صوتی.

آنچه که ما در حال گوش دادن به:

  • فیلم های مختلف از سمت جنوب خانه فیلم پروژه آرشیو دیجیتال (فقط ترک آنها را با حجم تبدیل شده تا وانمود کند که وجود دارد مقدار زیادی از سر و صدا در خارج)

چه در برنامه های تلویزیونی و بازیگران بازیگر زن ان جیلیان که ما گفتن دوستان در مورد زمانی که آنها سعی می کنند به ما را به تماشای تلویزیون های جدید نشان می دهد:

  • این یک زندگی: ان نقش بی تدبیر پیشخدمت Cassie کرانستون. اگر شما یک آنتن دیجیتال مبدل dealio بر روی تلویزیون خود را و می تواند "به طور منظم TV" آن را پخش گاهی اوقات روی آنتن تلویزیون (کانال 9.2). یک فصل نیز در دسترس در آمازون نخست.
  • جنیفر خواب در اینجا: که در ان نقش یک روح ثابت شده است که خانه های قدیمی خود را و می شود یک مربی به ناراضی پسر نوجوان که در زندگی وجود دارد. وجود دارد چند قسمت لود شده به یوتیوب توسط طرفداران از جمله گشایش اعتبارات:

چه آنلاین livestream حوادث ما به دنبال به جلو به:

v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب