انتخاب چند پیک نیک و جشنواره می آید به همه حیاط

چند انتخاب دی جی. ردیف بالا از چپ به راست: تونی Hatchett تری شکارچی Wayne ویلیامز و Mike Dunn. ردیف پایین

توسط ABESTANEWS در 11 تیر 1399
The Chosen Few DJs. Top row, left to right: Tony Hatchett, Terry Hunter, Wayne Williams, and Mike Dunn. Bottom row, left to right: Alan King, Jesse Saunders, and Andre Hatchett. - PARRISH LEWIS
  • چند انتخاب دی جی. ردیف بالا از چپ به راست: تونی Hatchett تری شکارچی Wayne ویلیامز و Mike Dunn. ردیف پایین از چپ به راست: Alan King, Jesse ساندرز و آندره Hatchett.
  • Parrish Lewis

در حال حاضر در آن 31 سال انتخاب چند پیک نیک و جشنواره شده است یکی از بزرگترین خانه-رویدادهای موسیقی در جهان برای بیش از یک دهه است, اما آن را شروع به عنوان یک غیررسمی چهارم جولای کباب. در اواخر 1980s برادران تونی و آندره Hatchett خواهد پیوستن به خانواده خود در تعطیلات پیک نیک پشت موزه علم و صنعت. تونی و آندره متعلق به محوری house-music DJ جمعی چند انتخاب از سال 1978 و 1981 بود و در سال 1990 آنها دعوت بقیه خدمه خود را—در زمان Wayne ویلیامز, Jesse ساندرز و Alan King—به چرخش در Hatchett پیک نیک خانواده. جایی بین 30 و 40 مهمان نشان داد.

چند انتخاب, بعد, پیوست تری شکارچی و Mike Dunn اند reconvened به DJ هر چهارم جولای آخر هفته از آن ساختمان خود را جمع آوری و به یک سنت محبوب است که تعریف تابستان برای هزاران نفر از شیکاگو خانه سر خود و خانواده خود را. در سال 2015 باراک اوباما با ارسال تصویری تبریک خدمه خود را در جشنواره سالگرد 25th.

در یک سال عادی در حدود 40,000 مردم—اکثریت بزرگی از آنها را سیاه خواهد جمع آوری در جکسون پارک برای انتخاب چند پیک نیک. اما این دور از عادی سال است. در آوریل 24, چند انتخاب خود را لغو 30th anniversary جشنواره با توجه به همه گیر در بیانیه عمومی خود را, آنها همچنین اعلام کرد که آنها می خواهم میزبان رایگان نسخه مجازی در شنبه, جولای 4, نام چند انتخاب در خانه پیک نیک و جشنواره.


چند انتخاب در خانه پیک نیک و جشنواره
شامل DJ Michael Cole, Byron Stingily, Carla Prather DJ وین ویلیامز, دی جی, جسی ساندرز, DJ Tony Hatchett DJ Alan King, DJ Andre Hatchett دی جی تری شکارچی و DJ Mike Dunn.
شنبه 7/4 ظهر-9 ساعت, livestream در chosenfewdjs.com/live, twitch.tv/chosenfewdjs, youtube.com/user/ChosenFewDJs یا mixcloud.com/chosenfewdjs رایگان در تمام سنین


بر خلاف معماران بزرگ ترین فصل تابستان موسیقی گلشیری انتخاب چند موقعیت خوبی برای انطباق با محدودیت های دیجیتال رویداد. این است که در بخش بزرگی از آنجا که این لایحه در چند انتخاب پیک نیک نمی کند بسیار متفاوت از سال به سال—جاذبه است که جامعه را ایجاد می کند تا آنجا که نوازندگان آن را به نمایش گذاشته.

  • تصویری از سال 2017 انتخاب چند پیک نیک, شات برای خواننده توسط مورگان Elise جانسون از TRiiBE

در یک نمونه انتخاب چند پیک نیک شما می توانید صرف تمام روز احاطه شده توسط عزیزان خوردن و استراحت به صدای کلاسیک خانه کاهش, تا کنون که بدون ترک خود را کمی پچ جکسون پارک برای گرفتن یک نگاه اجمالی از مرحله. سازمان باید حفظ شود احساس غیر رسمی خانواده ریونیون حتی به عنوان آنها به professionalized این رویداد (آنها شروع به شارژ هزینه ورود یک دهه پیش) و بخش بزرگی از تجربه است که هنوز هم پرتاب خود را cookout در سایت. خانواده fraternities sororities و محله رقص خدمه حمل و نقل در چادر به اندازه بروکلین آپارتمان استودیو و کوره ساخته شده از 55 گالن بشکه های فولادی. حتی اگر اجتماعات بزرگ هنوز هم یک ایده بسیار بد این تابستان شما می توانید یک نسخه از همان تجربه را در حیاط و یا در ایوان خود را—گوش دادن به چند انتخاب دی جی از طریق یک کامپیوتر است که شما واقعا در حال تماشای نیست که متفاوت از شنیدن آنها را از یک مرحله که خیلی دور را ببینید.

"ما مردم را تشویق به بیرون رفتن در پشت حیاط خود را رفتن بر روی عرشه خود را, رفتن, روی پشت بام آتش کباب کباب و شریک شدن در تجربه ای که راه می گوید:" Alan King. چون شیکاگو نقل مکان کرد و به فاز چهار دولت را بازگشایی برنامه جمعه گذشته در مکان عمومی-دستورالعمل های بهداشتی در حال حاضر مجوز تجمعات تا 50 نفر است. حتی اگر شما تنها راحت و آرامش بخش به عنوان دور به عنوان فاز-سه دستورالعمل شما هنوز هم می تواند میزبان یک گروه از ده—و اگر شما اقامت در خارج از منزل, خطر COVID-19 انتقال پایین تر است. ارائه شده شما رو به اندازه کافی بزرگ حیاط و جامد سیستم بلندگوی شما می توانید چیزی شبیه به اولین انتخاب چند پیک نیک.

آن می توان به بیمار توصیه به تکثیر بیش از حد در مورد اولین پیک نیک, هر چند—آن دی جی متعادل خود را turntables در قوطی های زباله و مجهز به دنده خود را با شیک ژنراتور. خوشبختانه راه اندازی برای سال جاری مجازی جشن بسیار حرفه ای تر است. همه هفت عضو از چند انتخاب خواهد livestream مجموعه خود را از یک مرحله در بالای شهر کلوپ شبانه لو Nocturne شیکاگو خواهد بود که به روی عموم بسته شده.

"ما در نگاه برخی, هوای آزاد, مکان های بیش از حد" شاه می گوید. "اما ما احساس به عنوان به زودی به عنوان مردم نمیفهمد که در آن ما بود—اگر ما در خارج از منزل—چیزی که بعد از شما می دانید وجود دارد می تواند پنج یا ده هزار نفر نشان دادن." حتی در داخل یک توقیف باشگاه های جمعی خواهد شد در نظر گرفتن COVID-19 احتیاطی: محدود کردن تعداد زیادی از مردم در این فضا در یک بار تمرین های اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در هنگام انجام نشده و مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات بین ست ها.

تقریبا دو ماه پیش لو Nocturne میزبانی یکی دیگر از بزرگ دیجیتال خانه-موسیقی رویداد: یک daylong livestreamed جمع آوری کمک برای خرید یک سنگ قبر برای اسپرینگفیلد قبر بنیادی Chicago house DJ Ron هاردی که در سال 1992 درگذشت. چند انتخاب اعضای Andre Hatchett, Mike Dunn تری شکارچی و وین ویلیامز در میان دی جی لو در Nocturne مرحله. دیجیتال پخش قابل مشاهده در باشگاه یوتیوب, حرکت یا کشش ناگهانی و Facebook pages استفاده خودکار آن "هوشمند" روشنایی دکل و سه دوربین از جمله یکی از ارائه یک منظره از مرحله. انتخاب چند همکاری با Frankie Knuckles بنیاد در GoFundMe انتخاباتی که تا کنون مطرح $8,500 بیش از سه برابر $2,500 هدف است.

  • چند ساعت موسیقی از ران هاردی ادای احترام و جمع آوری کمک در Le Nocturne در مه

پادشاه کمک به برنامه ریزی و تولید هاردی جمع آوری کمک. هر چند او انجام نمی در آن او را راحت livestreaming: پس از ورود این بیماری همه گیر او شده است میزبانی خود هفتگی DJ جلسات در حرکت یا کشش ناگهانی. "من انجام شده است هر شنبه شب شروع و در ساعت هشت و واقعا انجام شده است مانند شش یا هفت ساعت از livestream," او می گوید. "آن را به خوبی باید از این فرصت برای کشش را به عنوان یک DJ. به ویژه هنگامی که شما یک مرد مثل من و شما رو مثل چهار یا پنج دهه از موسیقی شنا کردن در اطراف در سر خود را."

تنها مهمان دی جی در این سال را انتخاب چند پیک نیک خواهد بود کمدین بازیگر و فیلمنامه Michael Cole که نقش چارلی Telphy در Black-ish. "در طول خاموش کردن او واقع شده است DJing برای اولین بار—او یک روز شنبه بعد از ظهر در Instagram, زندگی می کنند, و آن را واقعا گرفتار آتش" شاه می گوید. "او به شما خواهد گفت که او یک DJ در همه, اما در واقع او است—او نه بد است و او را بهتر و بهتر. او همچنین از نزدیک با بسیاری از ما در انتخاب چند, بنابراین ما فکر این امر می تواند واقعا سرد به او پیوستن به ما در این سال است." چند انتخاب را نیز دعوت دو مهمان خوانندگان: Carla Prather که با همکاری Poi سگ تعمق و آقای A. L. I., and Byron Stingily سرب خواننده 80s و 90s عمیق-گروه خانه ده شهر.

انتخاب چند پیک نیک نبوده است, صندلی-of-the-شلوار عملیات برای سنین در حال حاضر, اما در این سال برای اولین بار در طی سه دهه سابقه آن را رسمی افزایش از شهر شیکاگو. اداره امور فرهنگی و رویدادهای خاص شروع به ترویج این جشنواره در هفته گذشته از جمله آن را در یک بسته نرم افزاری مجازی چهارم جولای حوادث اسپانسر شده از طرف شهر.

"به عنوان بسیاری از چیزهایی تغییر کرده است, این سال, شهر شیکاگو می خواستم برای حمایت از این شهر چهارم جولای سنت ها و ارائه راه های جدید برای Chicagoans به جشن تعطیلات در حالی که اولویت ایمنی و بهداشت می گوید:" DCASE کمیسر علامت کلی. "هنگامی که DCASE شنیده ام که چند انتخاب دی جی برنامه ریزی شده به ادامه تعهد خود را به جامعه با رایگان آنلاین برنامه نویسی ما به سرعت تصمیم به برجسته و حمایت از این مهم و معنی دار جشن شیکاگو موسیقی است."

چند انتخاب میزبان livestream از ظهر تا ساعت 9 شب در وب سایت خود (chosenfewdjs.com) و همچنین در خود کشش یوتیوب و Mixcloud کانال. جریان رایگان به تماشای اما پادشاه می گوید: چند انتخاب خواهد شد درخواست برای کمک های مالی برای پوشش هزینه های تولید و به نفع یک خیریه—آنها ندارد تصمیم گرفت که موسسات خیریه در عین حال اما آنها می خواهند برای پیدا کردن یک مبارزه با COVID-19 و دیگری متمرکز نژادی عدالت کیفری و عدالت اصلاحات. جمعی خواهد شد پذیرش پول از طریق پی پال (PayPal.من/chosenfewdjs), نقد برنامه ($chosenfewdjs) و Venmo (@chosenfewdjs).

در سال های اخیر یکی از قطعات از وارد کردن تجهیزات چند انتخاب پرداخت کرده اند را به جکسون پارک شده در یک تلفن همراه صفحه نمایش LED که اغلب نمایش تصاویر و ویدئو از شرکت کنندگان ، پادشاه می گوید: چند انتخاب را ویرایش فیلم از قبلی پیکنیک به livestream به موازات عملکرد آن روی صفحه نمایش. او امیدوار است این کلیپ را مجازی پیک نیک به نظر می رسد کمی بیشتر شبیه به چیزی واقعی است. "ما و دوباره می شیم چیزهایی که ما در حال نشان دادن است که باعث افزایش احساس," او می گوید. "مثل ما تقریبا با هم در جکسون پارک." v



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de