شیکاگو مستقل کتابفروشی نقشه

برای بزرگنمایی کلیک کنید کهربا Huff شیکاگو شده است اغلب تبلیغ به عنوان یک نویسنده شهر; جایی که در آن نو

توسط ABESTANEWS در 3 مرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید AMBER HUFF
  • کهربا Huff

شیکاگو شده است اغلب تبلیغ به عنوان یک نویسنده شهر; جایی که در آن نویسندگان می توانید در کار خود پیشه وری و رشد است. البته نویسندگان و هیچ چیز بدون مخاطب به خواندن آنها و این دسته از کتاب فروشی ها در مشهد یک نشانه ای است که ما نیز یک خواننده شهر—و نه فقط یک محل که در آن مردم را به کتاب اما یک محل که در آن مردم در آغوش کتاب. داستان ما به عنوان Chicagoans به عنوان متنوع و پیچیده به عنوان آنها باید در یک شهر ما اندازه و کتابفروشان مستقل را تشکیل می دهند که ما ادبی خرده فروشی چشم انداز به دنبال کت و شلوار. در حالی که مرگ برخی از بزرگتر کتاب زنجیره ای بیش از 20 سال گذشته ممکن است را ساخته اند آن را احساس می کنم مثل کتابفروشی ها شد محو مستقل کتابفروشی ها همچنان به رشد در چند سال گذشته (از انجمن کتابفروشان آمریکا امتیاز به یک لیست طولانی از مقالات خبری در مورد این پدیده در وب سایت خود را).

در حالی که بسیاری از کتابفروشی ها من در با بررسی به تازگی بازگشایی درهای خود را در یک مسئولانه اجتماعی فاصله شیوه, من مطمئن هستم که برخی از شما شده اند سفارش کتاب حاضر به عنوان یک پیش فرض حتی قبل از اینکه ما می دانستیم که در مورد COVID-19. و ahem برخی از شما ممکن است شاید sheepishly یافت خودتان خرید کتاب از یک شرکت جهانی است که شکایت در 90s برای استفاده از نام یک فمینیست کتابفروشی در مینه سوتا است. من خوشحالم که به گزارش تقریبا هر کتابفروشی در این لیست خدمات تحویل و سفارش آنلاین در دسترس است و بسیاری را ترتیب برای منظقه وانت برای شما. ساعت در تمام فروشگاه ها قابل تغییر هستند به خصوص با توجه به زمان دستورالعمل های بهداشتی ممکن است یا نه ممکن است تغییر بیش از چند ماه آینده برای موسسات خرده فروشی بنابراین بهتر است برای تماس های آینده.

هر یک از کتابفروشان که من صحبت کردم در حالی که جمع آوری این نقشه اطلاعات بود خوشحال به باز و غذا به مشتریان خود اما دو فروشگاه در خاص نیز دیده می شود برخی از پشتیبانی فوق العاده آمده راه خود را. D&Z خانه کتاب, یک کتاب, ناشر و توزیع کننده در بلمونت Cragin است که تمرکز بر روی کتاب های نوشته شده در زبان لهستانی درخواست شده است مشتریان خود را برای کمک به آنها پرداخت آن را به جلو با جمع آوری کمک های مردمی برای Capsula Especial مستقل مرکز فرهنگی در مکزیک است. و Ras Sekou volunteer toronto, the co-صاحب خط مقدم کتاب در هاید پارک به من گفت که یک دیرین مشتری از فروشگاه و انتشار اثر آن را بر خود گرفت برای شروع یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای کمک به خط مقدم جبران ضرر و زیان خود جدید وودلاون محل تخریب شد در ماه ژوئن. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن