این اشبی Ostermann داد یک آلبوم دوم پس از 37 سال

از سال 2004 پلاستیک Crimewave (با نام مستعار استیو کراکوف) استفاده کرده است تاریخچه راز از شیکاگو موسیق

توسط ABESTANEWS در 3 اردیبهشت 1399
sh_web.jpg

از سال 2004 پلاستیک Crimewave (با نام مستعار استیو کراکوف) استفاده کرده است تاریخچه راز از شیکاگو موسیقی را روشن شایسته هنرمندان با شیکاگو روابط ایم که فراموش دستکمگرفتهشده یا هرگز متوجه در وهله اول.


راه مورد علاقه من برای کشف مبهم شیکاگو گروه است به تلو تلو خوردن بر آزادی من تا به حال شناخته شده وجود داشته در فروشگاه صرفه جویی و یا ثبت فروشگاه و سپس تحقیقات هنرمند—و اگر من می توانم با آنها تماس برای دریافت داستان کامل. من هر سه برای یادگیری در مورد بارگذاری-musicianly jazz-fusion گروه اشبی Ostermann داد که در سال 1979 نسخه ی نمایشی کاست که من پیدا کردم در روستای تخفیف در غرب و میلواکی. (من بیشتر بازدید فروشگاه صرفه جویی در این شهر پس از آن نزدیک به من پد سالها—من آن را از دست رفته در طول اقامت در خانه سفارش!) بر اساس تحقیقات من خوشحالم برای پیدا کردن که پسران به تازگی دوباره شکل, برش, مراسم آلبوم و قرار دادن یک وب سایت—و من ژولیده به شنیدن این که آنها به سختی به خاطر وجود این نسخه ی نمایشی.

کیبورد و شاخ بازیکن دنیس Ostermann متولد شد و در شیکاگو در سال 1951 و مطرح در بروکفیلد و Lombard. گروه دیگر اسم گیتاریست, Vince اشبی متولد شد و در چارلستون ایالت ایلینوی در سال 1957. Ostermann آغاز پیانو در ده هر چند که سن او بیشتر تحصیل در فرانسه شاخ و اشبی شروع درس پیانو در پنج تعویض گیتار در 13. آنها عاشق موسیقی کلاسیک و پیچیده راک (Deep Purple, برایان دیلم کیت امرسون باند) و جاز-inflected متقاطع گروه (Return to Forever, the Mahavishnu ارکستر). آنها ملاقات از طریق اشبی برادر کوین در حالی که Ostermann, حضور در شرقی دانشگاه ایلینوی در چارلستون و انجام با گروه خود MotherFox. "من به یاد داشته باشید اولین بار من با وینس—او تا به حال یک Sunn Sceptre با sunburst Les Paul در یک, پیر و جوان, انبار کاه با اشاره غرب, وزش نسیم ملایم وزش باد از دسی بل است که سرگرم کننده برای همسایه ها دو یا سه مایل دورتر می گوید:" Ostermann. "من فکر کردم این بود که به چیزی جالب توجه آن بود."

این اشبی Ostermann داد آغاز شد و در سال 1977 با یک جلسه جم که در انبار در چارلستون که شامل اشبی Ostermann, نوازنده بیس جان درکو و درامر بابا برایانت (که در سمت چپ قبل از این گروه آغاز شده gigging). آهنگ "Nightstorm" و "جهانی ملودی" شروع به شکل گرفتن وجود دارد و در اواخر آن سال اشبی به شیکاگو نقل مکان کرد به دنبال این گروه است. سیسرو بومی جیم Massoth که می خواهم بازی ساکسیفون با پیانیست مارشال Vente نیز در Ostermann گروه Jazmin و Ostermann معرفی او به اشبی. موسیقی این گروه شروع به ژل اما وارد زمین شد و هنوز هم ناپایدار است. درکو بازی تنها یک زن و شوهر مباحث قبل از حرکت بر روی آنها تا به حال به استماع چند bassists قبل از پیدا کردن Indianapolis, بومی, J. T., Bromley در اواخر '78.

اشبی Ostermann, Massoth و Bromley شد هسته AOA که رفت و از طریق طبل راه نخاعی شیر رفت و از طریق کیبورد (و طبل بیا به آن فکر می کنم). در نهایت Ostermann یافت سمت روشن در وضعیت تصمیم گیری است که ثابت گردش مالی "نگه داشته و چیز تازه" -- او نمی باید انتخاب زیادی از خود در هفت سال اصلی اجرا AOA تا به حال حداقل یک دوجین مختلف طبل (از جمله تحسین jazzman پل Wertico قبل او 17 سال از روی لئامت دادن در Pat Metheny گروه). اول خود را مناسب فرفره بود در یک قهوه خانه در کالج DuPage که در آن آنها به طور مشترک این لایحه با جیم Belushi. در اوایل تاریخ خود را, آنها همچنین سایر دانشگاه ها از جمله کالج مورتون در کیکرو و سه دانشگاه در آنگولا ایندیانا به عنوان به خوبی به عنوان معمولی بیشتر سالن های موسیقی مانند B'Ginnings (در Schaumburg), کیمبال پل خیابان باشگاه (در ازل) و مشهور شیکاگو, رگی, کانون وحشی خرگوش & آواز نوعی حیوان گورکن قورباغه پناهگاه. (من هرگز شناخته شده وحشی خرگوش کل اداره تا حال حاضر و آن را ممکن است بهترین محل برگزاری نام من تا کنون شنیده ام.)

در سال 1980 AOA امن مدیریت از دایان دانیل و آنها شروع به gigging بسیار بیشتر در شیکاگو باشگاه (Tuts عاقلانه احمق میخانه در برادوی, کلفت مولیگان) و در سراسر حومه شهر و فراتر از آن (هری امید را در کاری که قیام در فرودگاه دکالب Durty نلی را در کامی فرار بزرگ در کاربوندیل کلاغ آسیاب مدرسه در Springfield, وب سایت شارلوت در راکفورد و بسیاری دیگر). این AOA هرگز منحرف به دور از صفحه اصلی پایگاه خود را در شیکاگو, اما آنها کوبیده محلی کالج مدار بیش از حد بازی را دوست دارد از دانشگاه نورث وسترن مچنری تاریخ و کالج هارپر, جامعه, کالج, UIUC و دانشگاه ایلینوی شمالی. آنها رزرو شده دو بار برای ChicagoFest برای اولین بار در سال 1981 (اشبی می گوید آنها تقریبا ذکر شده برای تحریک یک شورش زمانی که آنها به تلاش encore) و دوباره در '82 (های این لایحه با Tito Puente). آنها همچنین آمار Summerfest در سال 1982 و '83 پورشه متحرک در '82 و '83 و جشنواره نور در شفق قطبی در" 82.

این AOA ثبت 1979 نسخه ی نمایشی در یک استودیو در Lombard که نام آنها دیگر به یاد داشته باشید و در تاریخ 8 دسامبر 1980—روز جان لنون ضرب گلوله کشته شد—آنها آغاز جلسات برای چه تا تازگی خود را تنها آلبوم. آنها دنبال خود با عنوان LP (منتشر شده خود را تقسیم برچسب که نام ترکیب حروف اشبی Ostermann و دانیل اول نام) در سه روز حدود 1800 دلار در Hedden غرب در Schaumburg با افسانه ای تولید کننده Iain بورگس. که در آن نقطه خود را درامر بود Ty فون Jenef که پس از در گذشت.

هر دو نسخه ی نمایشی من و خود با عنوان 1981 LP از ویژگی های نسخه های از این اسپیسی در نزدیکی-روانگردان "مغول طلوع آفتاب" و مجموعه قطعات "Nightstorm" و "Tidebreaker"—که نشان می دهد اشبی بیمار تن و virtuosic بازی و Ostermann جدی جاز لغو احکام صادره ی. شهر باد می وزد تا به حال پر جنب و جوش jazz-fusion صحنه در دهه 70 و اوایل 80s با امثال Streetdancer و پروتئوس (این AOA gigged با دومی و هر دو شده اند SHoCM افراد در طول سال). این اشبی Ostermann داد منجر به بسته های این نویسنده, نظر, اما در سال 1984 این گروه تمام شد اما انجام می شود. "همه چیز شروع به مردن, زندگی, تغییر, می گوید:" Ostermann. اعضای زودی "تصمیم گرفت به دنبال منافع دیگر."

Massoth در حال حاضر تولید و مهندسین در Crystall ضبط استودیو در Lombard و او هنوز هم فعال در شهر بادخیز صحنه موسیقی. Ostermann در ادامه به انجام با Juggular و در سال 2013 او تولید یک CD با باند خود را Brailledog در سال 2013 (Bromley به نظر می رسد در این آلبوم به عنوان نشانی از حال و روز AOA درامر اسکات Kohler). در حال حاضر او را بیشتر به یک کلیسا نوازنده و سوابق خود را با گروه Gojo گروه. در سال 1985 اشبی تولید یک EP به نام هالیوود باقی مانده استو در سال 2009 او منتشر شد کشور-سنگ CD نیمه مراسم آشتی ترتیب دادند شاید تحت نام باک بیوک و Wildcats. در سال 2016 با سالگرد 40 از AOA تشکیل آمدن او الهام گرفته شده بود به گروه پشت هم برای تجدید دیدار و پس از چهار هسته اصلی, اعضای, استخدام کوهلر به درام آنها ثبت شده جدید و قبلا منتشر نشده آهنگ از اوج خود در Ostermann استودیو در بتیویا. که مواد جمع آوری شده است در سال 2018 آلبوم کسب و کار ناتماممنتشر شد در گروه خود و تسخیر برچسب جانشین تقسیم (دریافت آن؟). این AOA صدا مانند آنها برداشت کرده ام تا جایی که اولین رکورد را در سمت چپ 37 سال پیش پس از این SHoCM داستان یک پایان خوش! v


  • وینس اشبی ترکیب "Nightstorm" از اشبی Ostermann اتحاد 1981 خود با عنوان اولین

  • Dennis Ostermann لحن "مغول طلوع آفتاب" از همین آلبوم

  • یک آهنگ از اشبی Ostermann اتحاد 2018 مراسم رکورد


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب