پشتیبانی محلی خود سینما کارگران

شاید شما مثل من راه می رفت گذشته یک بسته فیلم تئاتر در چند روز گذشته و فکر در مورد افرادی که استفاده می شود ب

توسط ABESTANEWS در 16 اردیبهشت 1399

شاید شما مثل من راه می رفت گذشته یک بسته فیلم تئاتر در چند روز گذشته و فکر در مورد افرادی که استفاده می شود به کار در داخل. این که آیا آن فرد طول می کشد که بلیط خود را و یا بیل کره-استفاده پاپ کورن به یک کاغذ سطل و یا با صبر و حوصله پاک و دور از زباله برای اطمینان از تمیز بعدی نمایش فیلم تئاتر در حال اجرا واقعی صورت فلکی ساعتی کارگران است. اما این زمان پناهگاه در محل سفارش می کند از جمله کارگران با معیشت متزلزل; به عنوان سینما در نظر گرفته غیر ضروری کسب و کار شیکاگو محبوب سینما توقیف شده اند. به همین دلیل شیکاگو سینما کارگران صندوق آغاز شد به عنوان یک تلاش برای جمع آوری اعانه در جهت کاهش مشکلات مالی از این صنعت ساعتی کارکنان.

بعد از دیدن چگونه به سرعت به نیویورک, سینما, جامعه در پاسخ به خاموش شدن ناگهانی با ایجاد یک کمک های متقابل صندوق بلبل سینما بنیانگذار کریستی LeMaster می گوید او شروع به رسیدن به همکاران خود در شیکاگو در مورد شروع یک شبیه تلاش است. "سینما اجرا می شود واقعا در حاشیه نازک. همه ما در این صنعت وجود دارد درک خواهد بود عواقب شدید به این نوع از خاموش کردن" او می گوید. "پس از دو یا سه هفته ما شروع به دیدن گسترده نیاز است. تعداد زیادی از سینما کارگران گذاشته است."

LeMaster سپس همکاری با مایکل Metzger (متصدی در بلوک موزه) رائول بنیتز (سرب برنامه نویس در آسایش ایستگاه و طیف کامل ویژگی های بسیار مورد نیاز مالی حامی) یوکی Sakamoto جزایر (هماهنگ کننده در شیکاگو جشنواره بین المللی) و دیگران ایجاد آغاز یک شبکه گسترده برای رسیدن به سینما کارگران نیاز دارند.

نه تنها این صندوق به دنبال بالا بردن سینما کارگران; LeMaster می گوید که آن را نیز در مورد نگه داشتن شیکاگو سینما اکوسیستم پر جنب و جوش و سالم برای آینده برنامه. "من می خواهم به زندگی می کنند در یک شهر که در آن من می توانید ببینید فیلمهای بزرگ است که رفتن به در هر عمده سینما در کشور در همین آخر هفته و من می خواهم برای رفتن به کوچک سخت به پیدا کردن خانه هنر, فیلم," او می گوید. "این تمام چیزی است که یک سیستم اقتصادی و افرادی که در حال انجام دستمزد ساعتی کار برای کسانی که در سینما هستند که نیاز به حمایت و پشتیبانی می کند."

Metzger می افزاید: "در فرم درخواست [برای صندوق] وجود دارد فضا را برای مردم به صحبت در مورد مشکلات آنها در حال تجربه و همچنین برای نوشتن آنچه که کار در سینما به آنها معنی. این یک درب بازکن چشم—هر چقدر مردم در حال مبارزه بلکه در چقدر غرور مردم را در کار خود را و شادی آنها را در کار با هم در اطراف سینما." این صندوق است که در اصل یک راه برای نشان دادن همبستگی و چه Metzger تماس "یک روزه" برای درک این که چگونه ما به عنوان یک شهر با هم می آیند برای تحکیم حمایت از ما برای کسانی که معیشت و سلامت و امنیت در حال تهدید در این لحظه.

به عنوان از آوریل 2 103 مردم را برای اعمال کمک های خود را به خانه تئاتر اعم از بیشتر شرکت های بزرگ سینما مثل AMC به کوچکتر محلی آنهایی که جدید 400 راجرز در پارک. در حالی که برنامه های کاربردی برای کمک های اولیه در حال حاضر بسته جمع آوری کمک های مردمی همچنان ادامه دارد با هدف بالا بردن $25,000—که به هر متقاضی حداقل 300 دلار پرداخت. برای حمایت از شیکاگو سینما کارگران صندوق و یا پیدا کردن اطلاعات بیشتر شما می توانید بازدید chicagocinemaworkers.com و یا e-mail chicagocinemaworkersfund@gmail.com. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب