'اعتصاب تیم' اعزام به پنساکولا خانه سالمندان با اکثر COVID-19 مورد در فلوریدا

Kevin Robinson Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 8:51 PM EDT May 28, 2020آمبولانس اعتصاب تیم ارزیابی وضعیت در پنس

توسط ABESTANEWS در 10 اردیبهشت 1399

آمبولانس اعتصاب تیم ارزیابی وضعیت در پنساکولا خانه سالمندان است که منجر دولت برای COVID-19 مثبت در میان ساکنان.

با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت جنوب اوکس مرکز مراقبت در غرب گرگوری استریت گزارش کرده است 94 مثبت در میان ساکنان بیش از دو برابر تسهیلات با دومین شماره. در یک مصاحبه مطبوعاتی دوشنبه شب تسهیلات نیز تایید کرد چهار COVID مربوط به مرگ و میر در میان ساکنان.

"من فکر می کنم آنها به عنوان تعجب هر کسی" فلوریدا ایالت داگ Broxson گفت: از جنوب اوکس رهبری "اما بدیهی است که هنگامی که شما این نوع از بیماری همه گیر در یک موسسه آن است که بسیار مورد. من مطمئن هستم که آن را مربوط به ارائه دهنده نیز است."

Broxson گفت: او می خواهم به صرف مقدار از روز را به صحبت کردن با رهبری دولت و كلیه سازمان ها آگاه بودند و در پاسخ به این وضعیت است. فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد که گارد ملی فلوریدا شرکت در آمبولانس اعتصاب تیم کمک به مراقبت طولانی مدت امکانات در Escambia County با تلاش های تست.

جنوب اوکس تایید فلوریدا وزارت بهداشت و فلوریدا آژانس برای مراقبت های بهداشتی دولت باید نمایندگان در پردیس ارائه پشتیبانی.

"(رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' است) در حال حاضر اعزام گارد ملی را در مردم خود را به انجام برخی از تست اضافی برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه سیستماتیک شکست" Broxson گفت. "او با توجه به این که بخشی از یک نیروی ضربت که او ارسال به عنوان علت سعی و کوشش."

Broxson گفت: در این زمان او نمی تواند حدس و گمان که آیا وجود خواهد داشت هر گونه نیاز به انتقال بیماران به خارج از این تاسیسات به عنوان حافظ. او گفت: بهداشت عمومی پرسنل را ارزیابی وضعیت و این نوع از تصمیم گیری بر روی زمین است.

"آن را مستقل از امکانات دیگر آن است که دولت درگیر است و مطمئن شوید که افراد سالم هستند" Broxson گفت. "اگر وجود دارد یک مشکل آنها قصد حل و فصل آن است. بنابراین من شک تسهیلات خواهد تصمیم گیری (در جابجایی ساکنان) — هر چند آنها احتمالا مجبور به تحمل هزینه — اما حدس من این است که دولت اگر آنها را ببینید که وجود دارد مناسب نیست انزوا که آنها را دستور هر چه تغییراتی لازم برای نگه داشتن ساکنان امن است."

جنوب اوکس صادر مطبوعاتی روز شنبه که مورد بحث برخی از ویژگی های وضعیت در تاسیسات.

"در این زمان ما باید 94 بیمارانی که آزمایش مثبت اما هیچ کدام در حال نشان دادن هر گونه علائم تنفسی یا تب. بسیاری از کسانی که تست مثبت خواهد بود و مجددا در اواخر این هفته و ما انتظار داریم که برخی از آن ها شروع به آمدن منفی است. از کسانی که آزمایش مثبت در مارس تنها شش مورد نیاز انتقال به بیمارستان است. از آن یکی باقی مانده در بیمارستان و دو را بازگشت به جنوب اوکس."

سه تن دیگر از ساکنان گذشت در بیمارستان و خانه سالمندان گزارش شده است. یک چهارم از ساکنان گذشت در تاسیسات.

"در حالی که این خبر تایید نشده که آیا مزمن دیگر مسائل مربوط به سلامت علاوه بر COVID-19 کمک ما هنوز سوگواری برای از دست دادن از ما ساکنان چرا که هر یک از آنها بخشی از خانواده ما" آزادی گفت. "افکار ما هستند با عزیزان خود را همراه با تمام خانواده از ساکنان تحت مراقبت ما است. ما می دانیم که این زمان به چالش کشیدن برای آنها و ما ادامه خواهد داد به ماندن در ارتباط منظم با ساکنان و خانواده خود را. ما در حال ساخت چند تماس تلفنی به خانواده ها و ارسال خواهد شد بارگیری به روز رسانی ایمیل زمانی که لازم است."

جنوب اوکس گفت: آن را تا به حال تمام ساکنان آن آزمایش هفته گذشته به عنوان یک اقدام احتیاطی که منجر به کشف 94 مثبت.

این مرکز می گوید: از آن گرفته شده هر احتیاط توصیه می شود توسط فدرال تنظیم کننده های مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و وزارت بهداشت برای محافظت از ساکنان و کارکنان.

"ما محدود غیر ضروری بازدید کنندگان ما خواسته ایم غیرضروری کارکنان به محل کار از خانه و ما روی صفحه نمایش هر کسی که وارد ساختمان از جمله خود را در دماهای" آزادی گفت. "کارکنان ما شده اند با پوشیدن ماسک و دستکش و روپوش هر دستورالعمل های ما قوی پروتکل کنترل عفونت در محل – از جمله آموزش کارکنان در مورد نحوه شناسایی نشانه هایی از ویروس و تعامل با ساکنان به همه اطمینان ایمنی و تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز برای محافظت از هر دو ما ساکنان و کارکنان است."

بیشتر: یکی Escambia County خانه سالمندان اتحاد 87 coronavirus بیماران - بیشتر در دولت

بیشتر: فلوریدا گارد ملی مستقر Escambia County برای تست ساکنان خانه سالمندان برای coronavirus

بیشتر: Coronavirus تست جریان در پنساکولا پرستاری و خانه و امکانات زندگی کمک

وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد 15 جنوبی اوکس کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. خانه سالمندان نوشت: کارکنان آن "هستند و قهرمانان در این بحران خطر خود را برای خدمت به کسانی که بیشترین نیاز." تسهیلات گفت: از آن باقی می ماند متعهد به ارائه مراقبت های عالی و ایمنی ساکنان و کارکنان است که اولویت خود را.

Broxson گفت: ترتیبات ساخته شده به ساکنان اجازه می دهد تسهیلات برای ضبط ویدئو های شخصی پیام برای خانواده خود "به آنها به روز رسانی در سلامت خود و شرایط چیزهایی که آنها در حال تجربه برای اضافه کردن برخی از دیدگاه دیگر نسبت به آنچه مالکیت است گفت:."

هنوز سناتور بیان شده در این مرحله همه نشانه این وضعیت به خوبی در دست است.

"من می دانم که وجود دارد وجود دارد مردم به اندازه کافی وجود دارد برای مقابله وضعیت" Broxson گفت. "تالاهاسی از آن آگاه است. وزارت بهداشت است و نظارت بر آن هر روز آنها نیاز به یک گزارش در هر روز است که نوشته شده (آنلاین) ... آنها در بالا از وضعیت بد است."

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب