Stonechild Chiefstick یادبود

کریستوفر Dunagan ویژه به Kitsap Sunمنتشر شده 1:29 PM EDT Jul 4, 2020در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه M

توسط ABESTANEWS در 14 تیر 1399

در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه Mason County, یک دوجین شمالی ماسون اموال صاحبان ادعا می کنند که شهرستان کمیسر سفت Neatherlin و دیگر مسئولان شهرستان به طور غیر قانونی سود خصوصی شن شرکت در نقض شهرستان قوانین منطقه بندی.

"در تاریخ 30 ژوئن سال 2017, میسون کانتی و نام فردی متهمان با استعداد یک شرکت خصوصی رنجیدگی Ventures, LLC با ارزش درست به کار 66.5 هکتار سطح معدن در یک منطقه مسکونی که در آن معدن ممنوع است" طرح دعوی در دادگاه مدعی.

مدنی-حقوق مورد ظ روز دوشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه می رود می گویند که Neatherlin سعی در سرپوش گذاشتن بر "غیر قانونی و خلاف قانون اساسی" اعمال "پنهان" شهرستان اسناد در خانه اش.

طرح دعوی در دادگاه خواستار گم شده پرونده منجر به $30,000 حل و فصل با پرداخت از Mason County government رفتن به شمال ماسون ساکن براد کری که ثبت یک پرونده جداگانه تحت دولت را به باز کردن پرونده های عمومی عمل می کنند.

در یک مصاحبه تلفنی Neatherlin گفت که او نمی تواند صحبت در مورد ماده مورد تا بعد از او در مورد این موضوع با مشاورین حقوقی. تیم وایتهد معاون دادستان برای Mason County گفت: او قصد دارد برای دیدار با Neatherlin و دیگران در هفته آینده.

Neatherlin که در حال اجرا است برای دوره سوم به عنوان شهرستان کمیسر گفت که او تا به حال مشغول به کار سخت برای "قرار دادن قطعات با هم" و پیدا کردن یک راه را به شن و ماسه معدن کار برای همه از جمله ساکنان این منطقه است. "من به کمک همه" او گفت:. "اگر از مردم بپرسید برای کمک به من بدهید."

طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در دادگاه می پرسد به تخلیه شهرستان را نامناسب حمایت از 66.5 هکتار معدن شن که برنامه ریزی شده در دامنه کوه در بالای کانال هود برخی از 4.5 کیلومتر از Belfair در ساحل شمالی جاده ها است.

شهرستان تصویب شن عملیات بیان شده در "فرم SM-6" یک سند امضا شده توسط David Windom, مدیر Mason County خدمات اجتماعی. امضای خود آمد و به عنوان یک نتیجه نادرست فشار از Neatherlin با توجه به طرح دعوی در دادگاه. تصویب شد و سپس فرستاده شده به واشنگتن وزارت منابع طبیعی است که باید در صدور مجوز مورد نیاز برای سطح عملیات استخراج از معادن.

این ژانویه گذشته در این شهرستان لغو آن SM-6 تایید اما رنجیدگی سرمایه گذاری به دادگاه تجدید نظر فسخ به شهرستان جلسه امتحان. یک جلسه در آن درخواست تجدید نظر در حال بررسی است. به همین دلیل صاحبان اموال منتقل پیش با کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام از طرف هر کس که می خواهد منفی تحت تاثیر شن, معدن گفت: وکیل دیو Braga که واصل طرح دعوی در دادگاه.

بروس کارتر یکی از مالکان آوردن پرونده گفت: این پرونده در نتیجه یک "قیام مردمی" علیه گودال شن و شهرستان فرایند است که خراب شده است.

"اثرات ترافیک با 100 کامیون کمپرسی روز, آلودگی آب, آلودگی هوا و سر و صدا را کاملا نقض می کند در شیوه زندگی ما در سمت شمال از کانال" کارتر گفت.

این SM-6 تایید شد نیاز به اطمینان حاصل شود که پروژه انطباق با county قوانین منطقه بندی. نرم افزار ارائه شده توسط رنجیدگی سرمایه گذاری و تایید شده توسط Windom مشخص شده است که 66.5 هکتار ملاقات ى قوانین و مقررات. که تصویب این رفت برابر مشاوره و برنامه ریز شهرستان مایکل MacSems که خواست Windom در یک یادداشت به نشانه "تا زمانی که سطح زیرکشت تغییر است به 1.87 هکتار است."

اگر چه زمین است که در حال حاضر طبقه بندی های مسکونی و ماسه معدن مجاز است برای ادامه به عنوان یک "غیر منطبق با استفاده از" ارائه شده است که از آن باقی می ماند در داخل مرزهای تاریخی آن با توجه به MacSems که محاسبه تاریخی منطقه به عنوان 1.87 هکتار است. او گفت: قطعات بزرگتر متعلق به رنجیدگی نباید شمارش به عنوان بخشی از اصل شن و ماسه, معدن منطقه است.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه Neatherlin نه تنها تحت فشار Windom به امضای SM-6 سند اما او نیز تحت فشار MacSems به برداشت خود نوشته اعتراض به منطقه بزرگتر است. "کمیسر Neatherlin شد مداوم برای حمایت از رنجیدگی معدن, نرم افزار گفتن کارکنان حداقل پنج بار "چگونه ما به بله؟' ... "این شکایت حقوقی می گوید.

در حمایت از این معدن عملیات Neatherlin ارائه برنامه ریزان با یک عکس هوایی گرفته شده در سال 1963 و به او داده می شود توسط جک جانسون یکی دیگر از شن و ماسه, معدن اپراتور بود که کمک رنجیدگی با اجازه مسائل. رنجیدگی و آن را عامل ثبت نام راسل اسکات شد, نام در طرح دعوی در دادگاه به عنوان متهم دیگر ("لازم است احزاب" به عنوان شرح داده شده در شکایت).

Neatherlin گزارش به برنامه ریزان که عکس هوایی نشان داد شواهد از فعالیت های معدنی با توجه به طرح دعوی در دادگاه و Windom سپس امضا کردن SM-6 تصویب. اما منطقه صاحبان اموال اصرار دارند که این عکس نشان می دهد که هیچ مدرکی از معدن تنها در مناطق باز ناشی از درختان عیار پایین در طول یک توفان — تاریخی "روز کلمبوس طوفان" از سال 1962.

جانسون معتقد است که شواهد تاریخی پشتیبانی از شن و ماسه, معدن عامل در 25 هکتار از رنجیدگی اموال و دکترین حقوقی پشتیبانی از استفاده از کامل مستمر 66.5 هکتار است. Neatherlin او گفته است "upstanding فرد" بود که در تلاش برای گرفتن طرف اما تنها برای رسیدن به نتیجه مناسب.

پر کردن طرح دعوی در دادگاه پس از نزدیک به انتخابات است که به وضوح تلاش برای "ترور سفت شخصیت" جانسون گفت. "او یک مرد خوب و با او انجام داده است و بسیاری برای Belfair."

پس از شکل SM-6 امضا شد Neatherlin گفته در زمان خانه عکس هوایی و MacSems' یادداشت همراه با سایر اسناد و مدارک. بنابراین مسئولان شهرستان موفق به تولید تمام سوابق در مورد زمانی که یک درخواست رسمی ساخته شده بود که منجر به $30,000 حقوقی حل و فصل پرداخت شده توسط شهرستان.

با اعطای SM-6 تایید برای 66.5 هکتار معدن شن در منطقه طبقه بندی برای این شهرستان اساسا "با استعداد" حق مالکیت به رنجیدگی سرمایه گذاری در طرح دعوی در دادگاه می گوید. کارتر یکی از شاکیان گزارش داد که Neatherlin به او گفت که او در حمایت از رنجیدگی نرم افزار به دلیل جانسون از او خواست به حمایت از آن با توجه به تقریرات.

در اجازه مسائل مانند رنجیدگی پیشنهاد Neatherlin و شهرستان در کمیسیون انجام بازی مستقیم نقشی در تصمیم گیری از مسائل تصمیم دارد برنامه ریزی کارکنان و شهرستان جلسه امتحان.

طرح دعوی در دادگاه پرسش در مورد Neatherlin رابطه با جانسون و اینکه آیا Neatherlin موفق به دیدار با یک "ظاهر-از-انصاف" استاندارد زمانی که او بازدید ایرلند با یک گروه که شامل جانسون و دیگران در زمانی که SM-6 برنامه در حال بررسی است.

برایان پترسون یک Belfair فیزیوتراپ که به سازماندهی سفر گفت: آن را تا حدودی اتفاقی است که هر دو Neatherlin و Johnson به پایان رسید تا پیوستن به غارت درکسلر شرکت مالک جان L. اسکات ملک در Belfair و درکسلر را در چاد هریسون. پترسون گفت: آنها تا به حال هر یک شنیده در مورد "بچه ها سفر" و می خواستم برای رفتن به ایرلند با این گروه است. Neatherlin سفر به طور جداگانه. پترسن حمایت از سفر هنگامی که یکی دیگر از فیزیوتراپ قادر به پر کردن در عمل خود را.

جانسون همچنین هرگونه بی مناسبتی در سفر. و او گفت که او به طرح دعوی در دادگاه از آنجا که وجود دارد خیلی بیشتر اجازه انجام شود توسط سازمان های دولتی. جانسون گفت: شرکت شبه جزیره سطحی است علاقه مند در شن و ماسه است که می تواند استخراج شده در رنجیدگی سایت همین دلیل است که او کمک با اجازه.

جانسون تاکید کرد که زمانی که این فرایند اجازه — از جمله بررسی های زیست محیطی — تکمیل پروژه عبارتند از کاهش اقدامات برای جلوگیری از این نوع آسیب است که به نظر می رسد به نگرانی ساکنان این منطقه است.

مدنی-حقوق شکایت ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه در تاکوما مدعی است که به عنوان یک نتیجه از اقدامات مقامات شهرستان, منطقه صاحبان اموال بودند "محروم از حقوق و امتیازات یا مصونیت تضمین شده توسط قانون اساسی و قوانین فدرال" و "محروم از حقوق مالکیت بدون تشریفات قانونی."

لیست شاکیان در مورد دیل و Barbara Brown, برایان و وندی راحتی پاتریک یاتس و لیندا Hebish ارل Iddings جوئل و انجی Kramer, مایکل Kovar, پت مک کالو و ویلیام elly tams. دیگران واجد شرایط برای کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام هستند "چند صد صاحبان املاک" خواهد بود که تحت تاثیر شن و ماسه, معدن و یا مجبور به صرف پول در مبارزه با اتهام غیر قانونی پروژه.

حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن