آن بوده است بیش از یک ماه در حال حاضر است که واشنگتن شده است تحت سخت stay-at-home سفارشات برای مبارزه با گسترش COVID-19. بسیاری از ساکنان شده است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی حتی طولانی تر است. و با بسیاری از اقدامات به احتمال زیاد برای ادامه برای سال آمده است, Kitsap County قرار دادن بیشتر تمرکز بر مبارزه با “stay-at-home خستگی” و ترغیب ساکنان به چوب به دوره.

در رسانه های اجتماعی, Kitsap, مقامات با استفاده از #BlockTheReboundKitsap به انتشار پیام های دلگرم کننده و اطلاعات برای ساکنان به ادامه ماندن در خانه و تمرین های اجتماعی فاصله — حیاتی اقدامات محلی که کارشناسان بهداشت می گویند باقی می ماند لازم برای مقابله با کروناویروس.

از قرنطینه سطل لیست مجازی شکار لاشخور شهرستان Facebook صفحه تبدیل به مرکز فعالیت ها و منابع با هدف سهولت چالش های طولانی مدت اجتماعی محدودیت. یک ویدئو سهام یک داستان در مورد یک کارگر شهرستان ماندن در خانه برای حفاظت از شوهرش مبتلا به آسم. یکی دیگر از پست مردم را تشویق به کمپ کردن در حیاط خلوت به جای در نظر گرفتن یک سفر.

این همه بخشی از نیروی کار مجموعه تحت Kitsap را پاسخ اضطراری مرکز در هفته گذشته برای مقابله با نصب بی قراری و “به آن را آسان تر برای مردم را به آن را از چوب” در میان ایالت دستور گفت: میشل Perdue که منجر به تلاش.

“این یک چالش بزرگ” گفت: Perdue که به طور معمول کار می کند برای, Kitsap, عمومی آثار سروصدا را بدست آورد. “این چیزی است که ما هرگز تا به حال برای مقابله با قبل. ما مردم را از خود و محیط طبیعی و از آنها خواست به آنچه که واقعا یک تغییر بزرگ است.”

نیز وجود دارد یکی دیگر از عوامل پیچیده که تلاش: آب و هوا. بهار آفتابی به روز تنها آن را که بسیار فریبنده برای مردم به جمع خارج Perdue گفت. “آن روز زیبا زیبا هستند اما آنها مطمئن شوید که دچار وسوسه کردن مردم است.”

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس شنبه Gov. جی Inslee گفت: دولت نمی خواهد بلند بسیاری از ماندن در خانه و محدودیت های اعمال شده توسط مه 4 تاریخ آنها در حال حاضر برنامه به آخرین تا زمانی که. اما محدود فعالیت هایی مانند اعمال جراحی الکتیو و تفریح در فضای باز و در برخی از پروژه های ساخت و ساز می تواند به زودی از سر اگر ویروس همچنان آهسته آسوشیتد پرس گزارش داد.

وجود دارد افزایش سرخوردگی در اطراف اقامت در خانه محدودیت در سراسر کشور با برخی از محافظه کاران خواستار متحده را به طور کامل بازگشایی شده است.

همان درست بوده است در واشنگتن: اعتراض یکشنبه در المپیا در خارج از وزارت امور خارجه کنگره جلب هزار تماس به پایان Inslee باشد. از Facebook گروه “بازگشایی واشنگتن” در حال حاضر دارای بیش از 18,000 اعضای پس از آن ایجاد شد آوریل 15.

تایلر میلر یک برمرتون ساکن که به سازماندهی اعتراض گفت: Kitsap Sun فرماندار منظور این است که یک “فرسایش فردی و آزادی.” میلر, 39, گفت که او امیدوار روز یکشنبه در جمع می زنند شتاب برای مبارزه با سفارش. “ما حق به هم,” او گفت:.

نصب و مخالفت با اقامت در خانه سفارش شده است سوخت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در رسانه های اجتماعی می تواند چالش, Kitsap, تلاش تشویق مردم به ماندن در دوره بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی. در حال حاضر چندین #BlockTheReboundKitsap پست را موجب بخش نظر است که به شدت با انتقاد از محدودیت.

در حالی که این تغییرات شده است به چالش کشیدن, Kitsap, سلامت افسر سوزان ترنر می گوید آنها لازم است برای محافظت از مردم از COVID-19 که بسیار مسری است و می تواند کشنده باشد در برخی از موارد است. “ما می دانیم که آن را واقعا دشوار است. ما واقعا می خواهیم خانواده ها برای حفظ و نگه داشتن در آن را,” او گفت:.

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه است که اصرار مردم برای پیدا کردن راه های جدید برای احساس راحتی زیر این محدودیت در حالی که ترنر ستایش اعضای جامعه کار خود را تا کنون. “ما فقط می خواهیم همه هوشیار باشند و در ادامه به انجام کار سخت را برای حفاظت از خود و دیگران” او گفت:. “این نوع از زندگی و مرگ تصمیم گیری برای جامعه ما را.”

مقامات بهداشتی دولت باید گفت که بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله اقدامات می تواند منجر به یک جهش از موارد مثبت اساسا پس گرد در تلاش ها برای مهار ویروس و اطمینان دولت به سیستم مراقبت های بهداشتی است نه ضعف. این پیام است که تکرار Kitsap County تلاش.

“بزرگترین نگرانی ما این است که مردمی در حال گرفتن وجود دارد خیلی زود است و ما در حال عبور از آن دوباره به اطراف و ما شاهد یک جهش” پردو گفت. “ما نمی خواهیم به از دست دادن تمام این زمین ما به دست آورده ایم.”

الیزابت چرچیل 66 از Bainbridge Island صرف بخشی از روز خود را به رفتن برای پیاده روی در جنگل رسیدگی به باغ در عرشه خود را و صحبت کردن با خانواده بیش از زوم. او همچنین به دنبال یک زندگی جریان از یک جفت از peregrine شاهین-یکی از بسیاری از تلاش برای “از سر او و به جهان” در هر راه او می تواند.

“من احتمالا بهتر از اکثر مردم فقط به خاطر اینکه من یک درونگرا. من می تواند سرگرم کردن خودم به راحتی به راحتی” او گفت:. “اما من فکر می کنم برای همه سخت خود را فقط از طریق روز. گاهی اوقات احساس می کنم مثل من قصد دارم که امروز یک روز خوب و شش ساعت بعد من احساس من تا به حال ناهار شش بار.”

بث اشمیت, 78, از سیلوردل بسیار-بسیار-نه درونگرا. قبل از همه گیر او عاشق صحبت کردن با کارمندان در فروشگاه مواد غذایی و یا بانک رفتن به کلیسا و بازدید از دو دختر خود را و فرزندان خود را. در حال حاضر او به تماشای کلیسای خدمات آنلاین و تصویری-چت با اعضای خانواده و در بین خواندن crocheting و تمیز کردن خانه خود را.

او همچنین دارای یک نوظهور قدردانی برای گرفتن درایوهای های طولانی در ماشین خود را. “کمک به یک درایو به خصوص در یک روز آفتابی” او گفت:. “همه کوه ها هستند و این قطعا زیبا.”

برای 28 ساله Cera رودریگز آن را دشوار است به ایجاد مرزهای زمانی که کار از خانه. در باین بریدج ایسلند است و می گوید او احساس فشار برای ادامه مولد بودن با وجود همه تغییراتی که در طول این بحران است. چند هفته پیش او در بر داشت خودش را سوزانده شدن ،

“من و بعد فورا رفت واز به یک جای بهتر از فقط تلاش برای مدیریت,” او گفت:. “دانستن این است که نوع همان وضعیت برای هر کس به من خیلی کمک کرد.” رودریگز شده باغبانی, تست, دستور العمل پخت و پز در کنار شوهرش. او همچنین شروع به نوشتن در صبح و طراحی و نقاشی در شب.

“من در بر داشت که با استفاده از آن خلاق رسانه ها و درمان آنها را به عنوان بخشی از روز کاری من است که در واقع بهبود گردش کار من است. آن پاک سر من,” او گفت:. “این به من خیلی کمک کرد.”

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de