Pensacola معبد بودایی باعث می شود هزاران نفر از رایگان ماسک های خانگی برای عموم

جیک Newby Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 11, 2020برای هفته Pensacola ویتنامی جا

توسط ABESTANEWS در 23 فروردین 1399

برای هفته Pensacola ویتنامی جامعه کار کرده feverishly به تولید تجهیزات حفاظت شخصی محلی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. و در حال حاضر یکی از مهم جنبه از آن جامعه است و اهدای آن زمان و خدمات برای کمک به حفاظت از عموم مردم نیز هست.

این Dieu De معبد بودایی است دوخته حدود 2,400 ماسک های خانگی پس از آغاز آوریل و ساخته شده است که آنها را در دسترس عموم به صورت رایگان و وانت تا اطلاع ثانوی.

"من متوجه شدم که حتی اگر این ویروس در ابتدا در آسیا (آلوده) تعداد در چین و ویتنام به نظر می رسد نسبتا کم است و آنچه که من به یاد داشته باشید این است که 100% از مردم وجود دارد و با پوشیدن یک ماسک" ویتنامی و پروژه سازمان Ni Su Thich Nu Gioi Nguyen گفت: از طریق یک مترجم جمعه. "ما فکر می کنیم که شاید این است دلیل همه گیر آهسته وجود دارد."

معبد واقع از نه مایل جاده در Nims لین اجرا توسط نگوین و دو راهبه ویتنامی. در حال حاضر عملکرد آنها را به عنوان یک خط مونتاژ به همراه دیگر اعضای معبد و ویتنامی جامعه به تولید این پارچه ماسک برای عموم.

"کسی می رود به, پارچه, کسی, کاهش, پارچه, کسی خواهد دوختن بخش اول و با تصویب آن را به شخص دیگر به ضمیمه دیگر قطعه" Nguyen توضیح داد. "سپس در پایان شما باید این محصول به پایان رسید."

بیشتر محلی, ماسک, طرح

Pensacola GE گیاه جرقه در سراسر کشور ابتکار به ماسک محافظ برای کارگران بیمارستان

Pensacola ویتنامی جامعه اهدا هزاران نفر از دستکش و ماسک به بیمارستان های محلی

سبک + ایمنی: فرشتگان آبی می پوشند جدید آبی و طلا ماسک صورت

معبد امید به بین از 2800 و 3000 ماسک دوخته شده و آماده برای رفتن با پایان تعطیلات آخر هفته. آنها نشان دادن حداکثر دو ماسک رایگان در هر فرد است, اما آنها را استثنا برای خانواده درخواست Nguyen گفت.

"ما می پرسند که شما تنها آنچه شما نیاز دارید," او گفت:. "اگر شما یک خانواده پنج ما را به هفت بنابراین شما باید دو فوق العاده است. که راه ما می توانیم بیشتر برای نیازمندان است. تا زمانی که ما منابع ما می تواند به یکی و شاید اضافی و یا دو برای همه است."

معبد ابتکار در اصل با هدف کمک به تنها در معرض خطر شهروندان ارشد, اما زمانی که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از به روز رسانی توصیه آن در اوایل ماه آوریل نشان می دهد که همه مردم ماسک زمانی که در معبد گسترده تر پارامترهای آن.

انتخاب کنید تا ماسک معبد می پرسد که شهروندان به جلو می آیند معبد در 9603 Nims لین که در آن آنها خواهد بود و مورد استقبال توجه داشته باشید با یک شماره تلفن در آن است. به سادگی با این شماره تماس بگیرید و درخواست خود را ماسک مقدار و یک عضو از معبد خواهد راه رفتن با ماسک.

نگوین گفت: ایده خود را به احضار معبد خدمات برای خوب بیشتر است که ثابت کرده است پاداش برای او و همکار راهبه و اعضای.

"ما می خواهیم برای حفاظت از زندگی مردم است," او گفت:. "ما احساس می کنیم این چیزی است که بسیار کوچک است که ما می تواند کمک. آن را احساس بسیار فروتنی را انتخاب کنید تا این وظیفه و انجام آن برای جامعه است."

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن