صحبت از unmentionables

همچنین شناخته شده به عنوان “چهارمین سه ماهه” دوره پس از زايمان است که فوق العاده به چالش کشیدن زمان برای افرادی که به هنگام تولد. تا این اواخر که چالش شامل پیدا کردن مناسب برای لباس زیر. با این غفلت باید در ذهن دوستان و سی و چیزی مادران جدید Aubrey Howard, Eden Laurin و میا کلارک مجموعه ای را به ایجاد FourthWear لباس زیر, لباس زیر, با باز برای یخ و یا گرما بسته به آدرس اغلب “ناچیز” مسائل است که تحت تاثیر قرار بدن پس از زایمان (و روح). “ما احساس مجبور به شروع این کسب و کار به دلیل جداگانه و مجزا صدمات که هر سه ما رو در طول روند زایمان و پس از زايمان” هوارد می گوید.

آنها راه اندازی FourthWear لباس زیر پاییز گذشته به عنوان گل سرسبد محصولات از Nyssa خود را با نام تجاری جدید. این نام نشان دهنده ملاحظه خود را با رویکرد کسب و کار: Nyssa به معنی “آغازی جدید” در یونانی و گرفته شده از کلمه “زن” در عربی. “ما می خواستیم یک ownable نام که صدا دوستانه و نزدیک در حالی که عمیقا به نام تجاری ما هدف می گوید:” کلارک. در حالی که نام تجاری اشاره ای به طور خاص به زنان “FourthWear لباس زیر در نظر گرفته شده است برای هر کسی که تولد داده شده,” او می گوید. “ما می دانیم که مقدار زیادی از افرادی که به هنگام تولد نمی هویت به عنوان زنان و مادران و ما بهترین های ما به رسمیت شناختن است که توسط هدفمند در مورد زبان استفاده می کنیم و مردم ما مشخصات در رسانه های اجتماعی ما و پادکست (مانند تغییر جنسیت پدر و مادر اروبیک, خروس بزرگ, فرشته ریس). فراگیر بودن از تجاوز+ مردم برای ما بسیار مهم است. بنابراین در حال فراگیر نسبت به مردم در تمام اندازه ها و نژادها است.”

برای ایجاد FourthWear لباس زیر—که هر دو از یک طراحی و ثبت اختراع ابزار—سه نفر از دوستان مشورت با مادران جدید, ob-gyns و doulas. آنها همچنین کشید و از تجارب خود را: “چیزی که در مورد شفا بدن پس از زایمان این است که بسیاری از لباس از جمله لباس زیر, فوق العاده ناراحت کننده به پوشیدن. جذبه از شل و ول مش بیمارستان, لباس زیر است که آن را فراهم می کند در هر نقطه از سوزش در پوست, اما این همچنین بدان معنی است که آن را به سختی دارای یک زایمان پد و قطعا یک بسته یخ” توضیح می دهد که “هوارد”.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Nyssa cofounders Aubrey Howard, Eden Laurin, and Mia Clarke - KIRSTEN MICCOLI

  • Nyssa cofounders اوبری Howard, Eden Laurin و میا کلارک
  • کیرستن Miccoli

“ما تا به حال یک مخلوط واژینال و سزارین تولد در سطوح مختلف از زمان بهبودی پس ما با تجربه طیف گسترده ای از نیاز که معمولا مشترک بین کسانی که تجربه کرده اند تولد. تقریبا همه خونریزی برای هفته ها و حتی ماه پس از زایمان—است که چرا ما را انتخاب پارچه است که آن نیز نشت مقاوم در برابر گسترده تر از خشتک پس از آن می تواند بهتر در جای بزرگتر از اندازه پد. اگر شما تا به حال یک C-بخش شما درد در محل برش که می تواند تا حد زیادی می کند از طریق استفاده از گرما و یخ. این یک واقعیت شناخته شده است که بیش از 90 درصد از بار اول مادرانی که زایمان واژینال را تجربه پاره شدن است که می تواند طیف وسیعی از جزئی (درجه اول) به ناتوان کننده (درجه چهارم). یخ ضروری پشتیبانی برای کمک به تسکین درد می گوید:” کلارک. “ما همچنین می خواستم به آدرس یک نیاز عاطفی,” او اضافه می کند. “بعد از اینکه در بیمارستان (برای کسانی که نمی زایمان در خانه) این می تواند احساس خیلی تضعیف روحیه برای ادامه فصل بسیار بالينی به دنبال بیمارستان مش ، این باعث می شود شما احساس به عنوان اگر شما هنوز هم یک بیمار است. ما می خواستیم ما را زیر برای کمک به زنان شروع به احساس مانند ‘خود’ دوباره پس از رفتن را از طریق یک بسیار شدید جسمی و روحی را تجربه کنند.”

هر چند در حال حاضر وجود دارد بسیاری از گزینه های دیگر بعد از زايمان, لباس زیر در دسترس هیچ یک از ویژگی های برای باز کردن یخ و یا گرما بسته است. علاوه بر این که, کامل نظر داده شد به جا و پارچه; FourthWear زیر به طور کامل را پوشش می دهد و باسن و سازگار کمر است که می تواند کاهش یا افزایش با توجه به پوشنده لباس اولویت است. در این پست از مصرف کنندگان بازیافت پلاستیک, شگفت آور یک انتخاب مناسب: “ما پارچه (و محصول) مورد نیاز برای انجام چهار چیز بسیار مهم: کشش (و بازیابی) به اندازه کافی به جای یک پس از زایمان بدن فوق العاده نرم و ابریشمی به لمس به عنوان کمی اثرات زیست محیطی به عنوان امکان پذیر است و قادر به ایمن نگه داشتن یخ/پرس حرارتی بر روی پوست. ما سعی کردیم همه چیز: بامبو مخلوط Lyocell پنبه آلی زغال چوب-پارچه پوشش داده شده, حتی پشم! هر چند پلی استر می شود رپ بد به عنوان مردم آن را مرتبط با ناراحت کننده و سفت و سخت پوشاک واقعی احساس شبیه به یک لوکس athleisure محصول. به بالا از آن خاموش بازیافت پلی استر است که در واقع یکی از مهمترین و سازگار با محیط زیست پایدار پارچه” هوارد می گوید. زیر دستگاه قابل شستشو است, هزینه های $32—سه-بسته به فروش می رساند برای $85—می آید و در رنگ خاکستری و سرمه ای. موارد بیشتر در حال انتظار برای اضافه شدن به خط این تابستان به تهیه کردن به مشتریان فراتر از سه ماهه چهارم.

Nyssa فراتر تجارت برای سه کارآفرینان: تولید خود را به شرح زیر اخلاقی و جامعه محور ارزش ها است که می توان در جنبه های بسیاری از شرکت خود را. لباسهای خود را ساخته شده در شیکاگو و به زودی تولید می شود در محلی متعلق به زنان و عمل كننده; بازگشت لباس زیر هستند سه گانه شسته و اهدا به یک پناهگاه زنان خود “زنان Werk” برنامه تلاش برای استخدام زنان که به طور رسمی در دوران بازنشستگی.

“هنگامی که ما آغاز شده Nyssa, ما تا به حال دو هدف در ذهن: ایجاد یک شرکت است که فراهم می کند فوق العاده موثر empathetically محصولات طراحی شده است که حمایت از مردم در طول زمان تحول چهارم سه ماهه. دیگر برای ایجاد جامعه ما آرزو می کنم ما می بود در حالی که ما شدند و پس از زايمان” کلارک می گوید. در نظر او یکی از برجسته پادکست خود به درستی به نام این Unmentionablesاست مصاحبه با دانشگاه براون اقتصاددان امیلی اوستر. “او داده محور رویکرد به پدر و مادر واقعا کمک می کند تا کاهش برخی از نگرانی برای اولین بار پدر و مادر” او می گوید. یکی از کسانی که اضطراب استفاده می شود به جمع اوری مش جامه توزیع شده در بیمارستان زنان و زایمان. خوشبختانه که لازم نیست دیگر. v

FourthWear زیر می تواند خریداری شده در ماه سفر در ترکه یا چوب کوتاه پارک و در nyssacare.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو