جنوبی, Kitsap, برنامه ای برای ارائه می دهد 'فلکس' مدل برای مدرسه در پاییز

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 8:33 PM EDT Jul 17, 2020جنوب KITSAP — جنوب Kitsap مدرسه منطقه مانند دیگر مناطق

توسط ABESTANEWS در 28 تیر 1399

جنوب KITSAP — جنوب Kitsap مدرسه منطقه مانند دیگر مناطق آماده برای سقوط در میان ادامه COVID-19 شیوع امیدوار است برای بهترین برنامه ریزی برای بدترین.

"در حالی که ما همه امیدوار به صورت کامل بازگشت به مدرسه این سقوط ما را ساخته اند برنامه های جایگزین بر اساس راهنمایی از وزارت بهداشت, Kitsap, بهداشت عمومی منطقه و دفتر سرپرست آموزش عمومی" این منطقه گفت: در اطلاع ارسال شده پنج شنبه در وب سایت خود را. "ما می دانیم که هر چیزی که از یک بازگشت کامل به مدرسه باعث اختلال در تمام زندگی ما اما مثل همیشه اولویت ما این است که سلامت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان."

مانند دیگر مدارس دولتی محلی مناطق جنوب Kitsap ارائه شده است پدر و مادر انتخاب برای دانش آموزان خود را بین همه-آموزش آنلاین و یا پاره وقت بازگشت به کلاس درس با مکمل آموزش آنلاین.

هیئت مدیره مدرسه باید رسما تایید بازگشت به مدرسه برنامه. سرپرست تیم فصل زمستان خواهد شد در حال حاضر این طرح در هیئت مدیره جلسه مجازی در 5 p. m. روز شنبه که به عموم مردم باز است.

تحت جنوبی Kitsap را "SK فلکس" مدل تقریبا 50 درصد از دانش آموزان در کلاس 2-12 خواهد بود در کلاس ها دو روز در هفته است. چهار شنبه خواهد بود یک روز برای معلمان برای بررسی در با دانش آموزان و انجام برنامه ریزی در حالی که ساختمان های تمیز و مقادیر. باقی مانده دانش آموزان را به حضور در این دو روز. دانش آموزان دریافت خواهد کرد آموزش از راه دور در سه روز آنها را در ساختمان مدرسه.

Kindergarteners کلاس اولیها و برخی از دانش آموزان آموزش و پرورش ویژه دریافت خدمات به حضور چهار روز در هر هفته.

همه جنوب Kitsap دانش آموزان را به طور خودکار ثبت نام SK فلکس مدل مگر اینکه آنها انتخاب کردن.

جنوب Kitsap را "آنلاین آکادمی" را به دنبال خواهد داشت یک مدرسه معمولی بعد برنامه. آن را شامل مجازی آموزش زنده و یا ضبط شده درس های تصویری و همچنین به عنوان گروه کوچک چک در.

به عنوان یک طرح احتمالی منطقه متحده SK انعطاف پذیری دانش آموزان می تواند انتقال از راه دور به یادگیری اگر مدارس به دستور دولت به نزدیک در هر نقطه در طول سال اتفاق افتاده است در ماه مارس زمانی که موارد COVID-19 در ایالت واشنگتن شد افزایش نمایی.

این سوال که آیا مدرسه می تواند در باز کن در ماه سپتامبر پرتاب شد به سوال این هفته زمانی که واشنگتن مقامات بهداشت و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت که تنها می تواند اتفاق می افتد اگر جوامع بطور همه جانبه در آغوش اقدامات مانند اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در Kitsap افزایش یافته است به طور قابل توجهی بیش از ماه گذشته با 178 مورد جدید از ژوئن 17 و 43 فعال موارد گزارش روز شنبه توسط Kitsap بهداشت عمومی منطقه است.

جنوب Kitsap مدرسه منطقه مانند دیگر مناطق است متحمل هزینه های جدید برای نیروی انسانی PPE و تمیز کردن مواد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. مقامات منطقه در حال مقاطعه کسانی که هزینه ها را در بودجه پیش نویس برای 2020-21 سال تحصیلی.

منطقه در حال صرف $205,277 در COVID-هزینه های مربوط به روز جمعه گفت: Jennifer کشاورز دستیار سرپرست کسب و کار و عملیات.

"جنوب Kitsap شروع فرایند بودجه بندی برای همیشه در حال تغییر چشم انداز از این بیماری همه گیر در اوایل ماه آوریل" کشاورز گفت. "در حالی که وجود دارد عدم قطعیت در مورد آنچه در سال تحصیلی آینده را, ما در حال آماده سازی برای حمایت از دانش آموزان و کارکنان ایمنی با سفارشات بیشتر از دستکش و ماسک ضد عفونی کننده دست دستمال مرطوب و دیگر مواد مورد نیاز برای تمیز کردن است."

این منطقه نیز جای برخی از پیری Chromebook دستگاه های اولیه برای حمایت از این پتانسیل نیاز به اضافی از راه دور یادگیری است. منطقه انتظار به صرف بیش از $500,000 قبل از شروع سال تحصیلی در PPE, تمیز کردن مواد و Chromebooks.

جنوب Kitsap اختصاص داده شده $1.5 میلیون در مراقبت عمل coronavirus امدادی در حال توزیع پول توسط دولت است. این منطقه به تازگی دریافت دستورالعمل در مورد نحوه دریافت بازپرداخت برای COVID مربوط هزینه خواهد شد و به احتمال زیاد شیر مراقبت در عمل صندوق چندین بار در طول سال به آن تعلق گیرد هزینه های کشاورز گفت. منطقه مدرسه نیز باید سهم تخصیص خصوصی با برنامه های آموزش و پرورش واجد شرایط برای عنوان و فدرال من دلار است.

جنوب Kitsap است در مواجهه با یک کسر بودجه برای 2020-21 — بر خلاف Kitsap شمالی و مرکزی Kitsap مدارس — اما ممکن است نیاز به شیر آن صندوق تعادل (پس انداز) به تعادل بودجه کشاورز گفت.

"دشوار است در این زمان برای پروژه کامل اثرات COVID در, ثبت نام نیروی انسانی و تکنولوژی و یا منابع در سال آینده, اما ما همچنان به نظارت بر وضعیت از نزدیک بنابراین ما می تواند انطباق و پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر," کشاورز گفت.

وجود خواهد داشت یک جلسه عمومی در بودجه پیش نویس در اوت. 5 با بودجه تصویب شده در Aug. 19. یک نسخه از پیش نویس بودجه و اطلاعات با حضور در جلسه در دسترس هستند از طریق ایمیل millera@skschools.org.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن