جنوب Kitsap آتش و نجات برای قرار دادن $39.5 میلیون اوراق قرضه در انتخابات نوامبر

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 4:48 PM EDT Jul 30, 2020جنوب KITSAP — رای دهندگان در جنوب Kitsap خواسته خواهد

توسط ABESTANEWS در 10 مرداد 1399

جنوب KITSAP — رای دهندگان در جنوب Kitsap خواسته خواهد شد که در نوامبر. 3 به وزن در یک $39.5 میلیون سرمایه و امکانات باند جنوبی Kitsap آتش و نجات.

پیوند را پوشش ساخت و ساز از سه ایستگاه آتش نشانی جدید امنیت عمومی و پیچیده و ارتقاء لرزه ای به ایستگاه های باقی مانده.

20 سال اوراق قرضه هزینه صاحبان اموال حدود 17 سنت در هر 1000 دلار از ارزش ارزیابی شروع و در سال 2021. یک دستگاه باند که گذشت پنج سال پیش منقضی خواهد شد در پایان سال 2020 (در حال حاضر نرخ 10 سنت به ازای هر 1000 دلار). مالیات دهندگان در سال 2020 پرداخت $1.33 per $1,000 برای منطقه آتش لوی و 37 سنت در هر 1000 $برای یک اورژانس پزشکی خدمات لوی.

برآورد افزایش خالص اگر این پیوند عبور از 7 سنت به ازای هر 1000 دلار از ارزش ارزیابی یا $21 سال در یک خانه به ارزش $300,000.

آتش منطقه برنامه ریزی شده بود به محل پیوند در Aug. 4 رای گیری اما SKFR هیئت کمیسیون به تاخیر افتاد باند اندازه گیری داده های مالی اثرات COVID-19 بیماری همه گیر. مرکزی Kitsap آتش و نجات نیز معوق در حال اجرا پایتخت آن اندازه گیری اوراق قرضه تا ماه نوامبر.

"این بود که حق تصمیم گیری بر اساس دادن جامعه ما برخی از زمان برای بازیابی از ایالت shutdown در اوایل بهار امسال به عنوان یک نتیجه از COVID-19" گفت: جنوب Kitsap رئیس آتش نشانی جف Faucett. "ملاقات با نیازهای فعلی جامعه ما اولویت ما است اما ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از آینده ما نیاز دارد."

بسیاری از این منطقه امکانات فعلی ساخته شد در 1960s و 70s. آنها نمی توانند به درستی از خانه مدرن آتش گرفتن دستگاه و آنها را برآورده نمی کنند فعلی استانداردهای ایمنی در محل کار و یا استانداردهای ساختمان به مقاومت در برابر زلزله.

ساختمان های ساخته شده با باند بودجه را حداقل 50 سال طول عمر.

آتش منطقه برنامه ریزی شده است برای تحکیم نیروی انسانی از پنج نفر از آن ایستگاه های کوچکتر به سه ایستگاه جدید که هر یک از آنها را خانه به اندازه کافی آتش نشانان به کارکنان آتش موتور و آمبولانس به جای فقط یکی از خدمه. متمرکز نیروی انسانی اجازه خواهد داد که برای دومین خدمه برای پاسخ هنگامی که تماس های متعدد رخ می دهد در همان منطقه است.

عمومی ایمنی پیچیده را جایگزین SKFR فعلی ساختمان ستاد در Fircrest درایو است که بیش از 60 سال است. ساختمان جدید خانه را آتش منطقه عملیات اورژانس مرکز یک مرکز آموزشی برای کلاس ایمنی و لوازم و موجودی تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه و کارکنان اداری.

یکی از ایستگاه های جدید خواهد شد در واقع در Bethel-Burley جاده در نزدیکی Mullenix جاده ها است. این ایستگاه در درجه اول خدمت به مناطق بتل جنوب به Kitsap/Pierce County خط شمال به Sedgewick شرق به Olalla و غرب به گلنوود. دستگاه در این ایستگاه شامل یک موتور آتش امدادگر واحد و مناقصه.

جدید Bethel-Burley ایستگاه را جایگزین فعلی ایستگاه واقع بیشتر در جنوب در Bethel-Burley جاده ها است. Paramedic واحد از زمان بتل ایستگاه های آتش نشانی و آتش موتور از Fircrest ایستگاه آتش خواهد شد نقل مکان به این ایستگاه های آتش نشانی.

جدید, جنگل, جاده, ایستگاه در تقاطع جاده جنگل و مایل هیل درایو را در درجه اول خدمت به مناطق Yukon بندر Southworth, Fircrest و منچستر. دستگاه در این ایستگاه شامل یک موتور و یک پزشک واحد.

جدید, جنگل, جاده, ایستگاه جایگزین خواهد شد هر دو یوکان بندر و Fircrest ایستگاه آتش است. آتش موتور از یوکان بندر به نقل مکان این ایستگاه به همراه امدادگر واحد از Fircrest ایستگاه های آتش نشانی.

یک ایستگاه جدید ساخته خواهد شد در کلیفتون جاده در نزدیکی Feigley جاده ها است. این ایستگاه در درجه اول خدمت به مناطق McCormick جنگل غرب به Sunnyslope شرق به شهر پورت اورچارد و شمال به Gorst. دستگاه در این ایستگاه شامل یک موتور آتش و کمک به واحد. آن را جایگزین Sunnyslope ایستگاه واقع بیشتر غرب در Sunnyslope جاده ها است.

آتش منطقه است تا Aug. 4 به طور رسمی محل پیوند اندازه گیری در Nov. 3 رای گیری.

در زمان عادی آتش ارشد را ارائه در پیوند به خدمات باشگاه ها و گروه های جامعه. به دلیل COVID-19, Faucett برگزار خواهد شد جلسات مجازی با شروع در ماه اوت است. برای اطلاعات skfr.org و یا ایمیل jfaucett@skfr.org.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب