صنعت موسیقی در مورد استخر پیش ساخته چه چیزی می تواند به شما بیاموزد

نکته حائز اهمیت این است که هنگام آرماتور بندی انواع واتراستاپ پی وی سی و یا واتر استاپ های هیدروفیلی استفاده

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

نکته حائز اهمیت این است که هنگام آرماتور بندی انواع واتراستاپ پی وی سی و یا واتر استاپ های هیدروفیلی استفاده نمود . در صورتی که طول عمر و هزینه های کمتر نگهداری برای شما مهمتر است، استخرهای فایبرگلاس برای شما مناسب تر به نظر می رسند، زیرا استخرهای بتنی هزینه های بیشتری برای نگهداری سطح استخر (کاشی، سنگریزه و غیره) در پی دارند. علاوه براین استخرهای فایبرگلاس در اشکال و سبک های بیشتری در دسترس قرار دارند. اما خود این نوع استخر فایبرگلاس نیز در دو نوع روکار و توکار عرضه نمی شود که استخر توکار هزینه بیشتری نیاز دارد. یکی از مقاوم ترین مصالح موجود برای ساخت مخازنی که در معرض صدمات ناشی از حرارت و اسید هستند ماده فایبرگلاس است به عنوان مثال سینک های آزمایشگاهی ضد اسید پلیمری نمی توانند از پلی اتلین ساخته شوند زیرا اسید به سرعت با پلی اتلین واکنش نشان داده و سبب خوردگی می شود و در این موارد از فایبر گلاس استفاده می کنند.

3. سطح استخر باید نرم و صیقلی و عاری از هرگونه تیزی و زبری باشد، هیچ کس نمی خواهد زمانی که کودکانش در استخر شنا می کنند پوست بدنشان به خاطر کشیده شدن به سطح زبر و ساینده استخر زخمی شود. از میان انواع استخرهای شنا، استخرهای فایبرگلاس به کمترین میزان نگهداری نیاز دارند و این اختلاف در مقایسه با استخرهای بتنی بسیار چشمگیر است و کلیه اینها به علت پوشش ژل ضد آب روی سطح تمام استخرهای فایبرگلاس است. همانطور که گفتیم استخرهای فایبرگلاس کمترین هزینه میزان نگهداری را دارند. قیمت تمام شده هزینه ساخت استخر کشاورزی روی محصول تولید شده توسط کشاورز تاثیر مستقیم داشته و ایشان را در ارائه محصول با قیمت پایین تر در بازارهای مصرف با مشکل مواجه مینماید ، پس با نگرش صحیح و کنترل هزینه ساخت استخر کشاورزی میتوان بیشترین تعدیل قیمت را در خصوص محصول تمام شده کشاورزی اعمال نمود . در این مطلب می خواهیم به مزایای این استخر پیش ساخته کامپوزیتی که شرکت مدرن استخر برای اولین بار در ایران توانسته موفق به ساخت این استخرها شود، بپردازیم. استخر های پیش ساخته به دلیل دردسر بسیار کمتر از نظر راه اندازی و قیمت بسیار ارزان خود ، مناسب تر از احداث استخر های بتنی می باشد به همین جهت بسیاری از مردم از این استخر ها برای ویلا ، باغ ها ، منازل و حتی آپارتمان ها استفاده می کنند .

بسیاری از مشتریان و پیمانکاران ساخت استخر معمولا شکل های مستطیل را اجرا میکنند ولی معماران و افراد خاص بیشتر شکلهای دایره ، و یا حتی چند ضلعی خاص و لوبیایی و در آخر مربع یا مستطیل را ترجیح می دهند . لازم به ذکر است که نصب این استخرها در دو حالت توکار یا روکار انجام می شود که برای حالت اول، باید مراحلی را برای جاسازی استخر طی کنید. مدت زمان نصب و راه اندازی استخرهای فایبرگلاس در مقایسه با استخرها بتنی کمتر است به صورت تقریبی بین چهار تا هفت روز کاری برای راه اندازی آنها زمان لازم است. 1. یکی از مزایای اصلی استخر پیش ساخته فایبرگلاس مدت زمان نصب و راه اندازی کوتاه آن در مقایسه با استخرهای بتنی و سنتی است به طوریکه ساخت استخر فایبرگلاس از زمان شروع تا راه اندازی بین 4 تا 7 روز زمان لازم است. در سال 2011 طرح های شركت Riviera pool موفق به دریافت موج طلایی از مجله استخر و سونا شد. علاوه بر این، پوشش ژله ای به عنوان یک سپر در برابر جلبک های استخر و زباله های میکرو عمل می کند. هر یک از لایه استخرهای فایبرگلاس از مواد متفاوتی ساخته شده اند که با لایه های دیگر ترکیب می شود و پوسته استخر را تشکیل می دهد.  This was creat᠎ed ᠎wi th G᠎SA  C​on tent G᠎en​erator Dem oversion.

ساعت بازدید از باغ وحش ارم در بهار ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۹ است. این چنین است که استخر و حوض رفته رفته در جای یکی از ارکان و پاربُنها در سازه ایرانی جایگاهی آیینی نمادین به خود میگیرد. از حوض بازتاب بهطور خاص در فضای درونی سازهها به خاطر محدودیت بهره برده میشود که شاهکار آن را میتوان در عمارت تابستاننشین باغ دولتآباد یزد مشاهده کرد. بدون شک شرکت اینتکس از با سابقه ترین و پر فروش ترین برند های فعال در زمینه تولید انواع استخر های پیش ساخته فریمی ، استخر بادی و سایر محصولات بادی در سراسر دنیا می باشد که کیفیت محصولات آن در دنیا زبانزد می باشد . بدون شک خرید از این برند توصیه شده و می توانید با اطمینان خاطر استخر های پیش ساخته اینتکس را خریداری کرده و سال ها از آن استفاده کنید . این محصولات کاملا پرتابل و قابل حمل هستند بنابراین به سادگی می توانید حتی پس از استفاده ، اقدام به جمع آوری محصول و یا جابجایی آن کنید ، این ویژگی بسیار خوب و عالی هیچگاه در مدل های بتنی وجود ندارد .

Post was g en᠎er᠎at​ed by GSA Conte nt  Gener᠎at᠎or D​emov​ersi᠎on!

آخرین مطالب