حاشیه چت: Erynne لی pro پیگیری در مکث در طول همه گیر

جف گراهام Kitsap Sunمنتشر شده 11:49 AM EDT May 30, 2020Kitsap Sun خبرنگار ورزشی جف گراهام به تازگی در گفتگو با

توسط ABESTANEWS در 11 اردیبهشت 1399

Kitsap Sun خبرنگار ورزشی جف گراهام به تازگی در گفتگو با گلف باز حرفه ای و مرکزی Kitsap دبیرستان فارغ التحصیل Erynne لی.

لی 27 در حال حاضر زندگی در لس آنجلس. برنده شدن در کلاس 3A خارجه دختران گلف به عنوان یک مقام ارشد در مرکزی, Kitsap در سال 2011 لی رفت و تبدیل به یک بازیکن آمریکایی در UCLA فارغ التحصیل در رشته روانشناسی. او طرفدار در سال 2015 ساخته شده و اولین بازی خود را در تور LPGA در سال 2018 است.

بیشتر حاشیه چت: North Kitsap بسکتبال مربی اسکات Orness

بیشتر حاشیه چت: سابق جنوب Kitsap بیس بال ستاره لوکاس Knowles

JG: آنچه زندگی است مانند برای شما از COVID-19 همه گیر شروع شد ؟ چگونه پدر خود را برایان و خواهر کتی?

ال: به عنوان بسیاری از ما خودمان را پیدا کنید در همان قایق است و یک زندگی آرام. اما پوشش نقره ای از این بیماری همه گیر است که مجبور به یک مقدار زیادی از زمان در دست ما و با استفاده از آن زمان برای یادگیری چیزهای جدید و یا مراقبت از پروژه های کوچک در خانه.

من شده اند با هزینه های زیادی از وقت با کیفیت با بستگان من انجام بسیاری از خانه تمرینات با جوئل, دوست پسر من و همچنین بازی بسیاری از رقابتی هیئت مدیره و کارت بازی که من از دست رفته در حال رشد است. هیچ چیز مهم بیرون از ما, آخرین چت, به غیر از پدر من هنوز هم مشغول با ایستگاه های گاز در ردموند و کتی کار در آمازون در سیاتل و به تازگی ترویج! افتخار خواهر لحظه!

JG: شما در روند آماده شدن برای یک مسابقه زمانی که همه چیز را به توقف آمد?

ال: از Symetra تور (توسعه تور LPGA) فصل آغاز شده بود و من پشت در لس آنجلس برای چند هفته قبل از کالیفرنیا نوسان است. من برنامه ریزی شده بود در رقابت در دو Symetra رویدادها و چند LPGA دوشنبه مقدماتی در آوریل و مه. اما ایالت کالیفرنیا صادر محدودیت عمده در مجامع عمومی و به زودی به اندازه کافی این مسابقات شد و به تعویق افتاد.

"JG: "آیا شما هنوز هم قادر به بازی و تمرین به طور منظم ؟ برخی از ایالت ها اجازه می دهد گلف به ادامه در حالی که در کشورهای دیگر گلف است که در خود نگه دارد.

ال: متاسفانه اکثر استان ها در کالیفرنیا نیز گلف قرار دادن در خود نگه دارد بنابراین من شده اند قادر به ضربه کردن چمن و یا شده در یک دوره از اواسط ماه مارس. اما من شده اند با هدف قرار دادن توپ به خالص در خانه. بهتر از هیچ چیز است! من این برنامه را به سر انجام به آریزونا در برخی از نقطه هنگامی که ما یک رسمی راه اندازی مجدد تاریخ به تمرین و بازی در برخی از mini-تور حوادث به خلاص شدن از شر برخی از رقابت های زنگ.

JG: بحث من را از طریق در سال گذشته یا دو بازی حرفه ای ؟ چقدر از یک چالش بود 2019?

ال: آره دو سال گذشته شده اند مبارزه در بسیاری از جنبه های. من قطعا از دست من قوام در بازی بود که من قدرت رفتن به LPGA و حال نوسان yips. آن را سخت به بلع قرص به دلیل آن ساخته شده من به طور جدی تجدید نظر در توانایی من به بازی گلف و قادر به اعتماد من بازی کردن وجود دارد به عنوان یک حرفه ای. در بالا از آن من نمی تواند از آن لذت ببرید.

من هنوز هم هر هفته در سال گذشته از آنجا که من احساس نیاز به سختی آن را ذهنی و مجبور به استفاده از وقایع را به عنوان یک آزمون و خطا برای تست کردن و تمرکز بر روی یک نوسان-فکر است که می تواند امیدوارم به من کمک کنید توپ برای پیدا کردن fairway و سبز به خصوص تحت فشار است.

اواسط فصل از سال گذشته جوئل معرفی من به یکی از دوستان که یک آموزش حرفه ای و شروع کردم به کار با او. او مرا هدایت کرده است به یک درک بهتر از من بازی و در نهایت به من کمک کرد بازسازی و پیدا کردن ثبات در نوسان است. ایمن می گویند که من می توانم با اطمینان تجسم و نوسان باشگاه دوباره. آن را همیشه خواهد بود یک کار در حال پیشرفت است.

JG: چه شد offseason بود ؟ چه هستند برخی از بخش هایی از بازی خود را که شما کار می کرده است ؟

ال: من را بیش از حد زمان در ابتدای فصل به دلیل من نمی خواهم به از دست دادن پیشرفت من ساخته شده بود از آخرین کشش از مسابقات و من می خواستم به در آن ساخت و پس از آن بود که بسیاری از تکرار در محدوده اما همچنین مقدار زیادی از زمان در این دوره است. من هنوز مشغول به کار در هر بخشی از بازی من است اما به طور خاص من بود و شماره گیری در قاچ از 50-100 متری و همچنین گرفتن عادت کرده اند به مجموعه جدید از باشگاه ها به عنوان من تا به حال روشن من کل کیسه از پینگ به Callaway.

JG: از شما خواسته خودتان این سوال: "چقدر دیگر من می خواهم به انجام این کار؟" چه ممکن است زندگی پس از گلف به دنبال شما ؟

ال: این سوال قطعا ظهور در اینجا وجود دارد وقتی که من رفتن را از طریق نقاط پایین. آن را دشوار است به بازی حرفه ای که در آن من درآمد بر مبنای عملکرد من (من سن در نظر گرفته شده است اوج برای زنان گلف حرفه ای) و وجود سایش ثابت سفر هفته به هفته.

به دنبال بازگشت در سال گذشته از کار خیلی سخت برای به دست آوردن همه چیز به حالت عادی بازگشت من به یاد دارم به درک و احترام سفر و روند آن را تمام. این یک احساس با ارزش برای رسیدن به اهداف کوچک. من فکر می کنم که چرا بسیاری از ما احساس کشش برای حفظ toughing آن را و بازی گلف.

تا آنجا که پس از گلف دیگر از ازدواج با 30? هکتار در هکتار! من نمی خواهم به در واشنگتن زندگی می کنند اما ما باید ببینید که در آن ما زندگی ما طول می کشد. وجود دارد بسیاری از فرصت ها در گلف بخش. این که آیا آن یک گلف مربی در یک تیم و یا یک آموزش حرفه ای من می دانم که من باید گزینه ها و لذت می برد یا, اما چه کسی می داند ؟ من ممکن است می خواهم به شیب انگشتان پا من در چیزی متفاوت و نامربوط به گلف.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب