'نشان می دهد روح Pensacola': جاش Sitton, روی جونز جونیور کمک به 1,100 وعده های غذایی

لایحه Vilona ویژه به اخبار مجلهمنتشر شده 3:36 PM EDT May 11, 2020ساعت قبل از هر اشاره از نور روز جمعه, اولین م

توسط ABESTANEWS در 24 فروردین 1399

ساعت قبل از هر اشاره از نور روز جمعه, اولین ماشین وارد شده به خط برای یک رویداد است که هرگز رخ داده است.

توسط اواسط صبح و جامعه تاثیر سرعت در حال مرتب "Grab N Go عید سادگی" حال کامل خود را تحقق. صدها نفر از اتومبیل به صف شدند به صورت بلوک در اطراف محله های همراه گرگوری H و I خیابان در نزدیکی شهر Pensacola لژیون زمینه و Theophalis مارس محله مرکز منابع.

به عنوان اتومبیل های ساخته شده ثابت صفوف یک تیم بزرگ از داوطلبان همه با پوشیدن ماسک و دستکش قرار داده و ناهار جعبه ها و سبدهای هدیه عید پاک در داخل وسایل نقلیه.

و شادی گرفت.

آن را آورده و لبخند در این جامعه در طول زمان هنگامی که Pensacola و هر کس در جهان است که در برخورد با اثر جهانی coronavirus بیماری همه گیر. برای بیش از یک هفته کل ایالت فلوریدا است تحت اقامت در خانه دستور.

"این بسیار ویژه به دیدن" گفت: Escambia County کمیسر Lumon ممکن است که به سازماندهی این رویداد با کمک چندین منطقه رهبران. "بسیاری از مردم صدمه زدن به. این کمک می کند. این نشان می دهد که روح Pensacola."

از طریق تلاش های بازنشسته NFL lineman جاش Sitton در حال حاضر یک Pensacola صاحب کسب و کار و همسرش, کریستن وکیل Troy Rafferty یک شریک در لوین Papantonio شرکت حقوقی ممکن است و بسیاری از دیگران در جامعه, شنبه تند و تلخ صحنه آمد و با هم در عرض چند روز.

بیش از 1100 جعبه ناهار خریداری شده توسط Sitton از طریق Bodacious مغازه های کافه در Palafox خیابان و ارائه شده توسط خود آشپز نیک Farcas شد آماده شب جمعه و نگهداری در ظروف یخچال تا روز شنبه رویداد خیریه. کودکان با خانواده های هر یک از دریافت کوچک کیسه های خرید با یک سبد عید پاک آب نبات, یک کتاب یک توپ پلاستیکی تخم مرغ عید پاک و دیگر "موضوعات است."

"ما می خواستیم به انجام کاری. من می خواستم به کمک" گفت: Sitton که بازنشسته شد در سال 2019 پس از 12 تزئین NFL فصل که شامل یک سوپر جام قهرمانی با Green Bay Packers. او و سابق Pensacola کاتولیک هم تیمی کریس Jaubert تاسیس خرس پیمانکاران عمومی در Palafox خیابان.

"و هنگامی که شما انجام چیزی شبیه به این به شما امیدوارم که توجه آن خواهد شد که دیگر مردم آن را ببینید و می خواهید برای کمک به" Sitton گفت. "این عالی است برای دیدن این و می دانم که شما در حال انجام چیزی است که کمک می کند. آن را می سازد شما احساس می کنید خیلی خوب است.

"جامعه ما به آن نیاز دارد. ما باید قادر به گرد هم می آیند مثل این."

در سراسر ساعت-طولانی صفوف خودرو — به طوری که بسیاری از سازمان می دانستم که آنها را اجرا کنید از آیتم های اعضاء از پنساکولا اداره پلیس از جمله رئیس Tommi Lyter همراه با Escambia County Sheriff دفتر رئیس معاون تراشه سیمونز کمک با جریان ترافیک و نگهداری این رویداد در حال حرکت هموار.

ساکنان در نزدیکی لژیون زمینه شد بخشی از یک جداگانه پیاده روی منطقه تا جایی که آنها دست موارد مشابه به عنوان تحویل به وسایل نقلیه است.

"آن را به معنای زیادی به مردم در اینجا" گفت: Andrea ویلیامز پیوست توسط شوهرش Kashawn میان پیاده روی تا گیرنده. "برای دیدن همه آینده هم مثل این بسیار خاص است."

Kashawn ویلیامز گفت: این رویداد نشان می دهد که "جامعه مراقبت می کند."

"شما باید تعداد زیادی از مردم که اهمیتی نمی دهند اما این واقعا نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم در مراقبت و فوق العاده است," او گفت:.

جمعی از داوطلبان شامل Pensacola افسانه ای بوکس روی جونز جونیور که اغلب کمک کننده به خیریه تلاش در جامعه است. وجود دارد جونز یکی از بزرگترین بوکسورهای در تاریخ این ورزش به عنوان یک پنج بخش قهرمان, توزیع وعده های غذایی و هدایت ترافیک.

"این بسیار زیبا است" گفت: جونز به عنوان او صحبت کرد و او را از طریق ماسک محافظ. "پنساکولا یک مکان خاص و در زمان نیاز آن را نشان می دهد ما می توانیم همه هنوز با هم بکشید. این فوق العاده است."

در شب جمعه آبی Wahoos مالک Rishy Studer بخشی از یک تلاش است که ساعت کار در داخل یک آشپزخانه در آبی Wahoos ورزشگاه برای آماده سازی مرغ-و-ساندویچ بیکن پیچد ارائه شده توسط Bodacious. Farcas و آبی Wahoos اجرایی آشپز تراویس Wilson شد بخشی از این تلاش است.

"وجود دارد کاملا چند از ما. ما در حال تولید خط رفتن" Rishy Studer گفت. "این تا کنون بزرگترین آماده سازی مواد غذایی تلاش من است که بخشی از آن همه اتفاق افتاده است ، نیک بود مصمم به دریافت مواد غذایی به اندازه کافی با هم. که بزرگترین چیزی که در تلاش برای گرفتن تمام مواد غذایی با هم و او آن را به اتفاق می افتد."

ممکن است گفت که این رویداد گرد هم آمدند و بعد از صحبت او با Sitton و آموخته از تمایل خود برای کمک به. او در ارتباط با تروی Rafferty و همسر خود را به عنوان به خوبی به عنوان با Cindi بونر دیو Shamuf و Sandy Valley, برای دریافت پروژه مرتب شده اند.

"هر سال من باید برگزار شکار تخم مرغ عید پاک برای بچه های اینجا" می گفت. "در این سال البته کودکان نمی تواند مجاز به انجام آن است. بنابراین جاش صحبت شد و تروی صحبت شد و ما فقط از این انجام می شود. ما می خواستیم به انجام چیزی."

ممکن است رئیس جمهور از جنوب ورزشی جوانان انجمن و مورد استفاده آن گروه و Facebook برای کمک به دریافت کلمه در جامعه است.

"ما تقریبا 1000 کودکان و نوجوانان در برنامه های ما و مربیان و همه آنها آمد (شنبه)" او گفت:.

به عنوان روز واقعه آغاز کرد و در حال حاضر وجود دارد نذر به انجام چیزی شبیه به این در یک مقیاس بزرگتر.

"من خوشحالم که ما در اینجا و دیدن این دلیل آن را نشان می دهد چه مقدار از نیاز وجود دارد" گفت: کریستن Sitton. "ما در حال رفتن به انجام بیشتر."

لایحه Vilona بازنشسته است Pensacola اخبار, مجله ورزشی نویس و زمان نویسنده ارشد Pensacola آبی Wahoos/Studer55. او را می توان در رسید bvilona@bluewahoos.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب