'او' صفحه اصلی': گم شده سنگ مزار بازده اول قبر در بتل گورستان

جاش Farley Kitsap Sunمنتشر شده 3:07 PM EDT مه 23 سال 2020پورت اورچارد -- هنگامی که میک Hersey برافراشتند و سفی

توسط ABESTANEWS در 3 خرداد 1399

پورت اورچارد -- هنگامی که میک Hersey برافراشتند و سفید تخته سنگ مرمر بر روی ماسه سنگ پایه در زیر یک سایبان از دپو داگلاس در Burley گورستان جمعه این همه اما کلیک با هم مانند یک پازل قطعه.

"او خانه" Hersey گفت.

وجود دارد بیشتر کار انجام شود. Hersey یک برمرتون ساکن شناخته شده برای کار خود را بازسازی و حفظ خاطرات در اطراف Kitsap شبه جزیره و فراتر از آن راه اندازی شد به مته سوراخ و اضافه کردن اپوکسی برای اطمینان از این خاص قبر خواهد گذشته بسیاری از دهه.

به دلایل به عنوان مرموز مرگ او این قبر متعلق به یک ایندیانا زن به نام Juleyan ویلیامز که فقط 37 در سال 1887 است که گم شده است برای برخی از زمان از 2 هکتار گورستان. قبر نشانگر آن شده بود چیده شده در آن پایگاه بوده است و یکی از اولین وجود دارد; او به خاک سپرده شد حتی قبل از گورستان بود platted.

"آن را به حال شده است برای چندین دهه" گفت: Jen Taylor 20 سال عضو مجاور فیض مقدس کلیسا که آن گرفته شده بر خودش را به نگه داشتن موجودی و کمک به بازگرداندن بیش از 200 قطعه در داخل.

تیلور به تازگی آیفون آنلاین تبدیل شده تا یک سرب و روی که در آن آنها ممکن است پیدا کردن سنگ. در اکتبر 2019 در جستجو در اینترنت برای به جای مجزا املای Juleyan ویلیامز او آمد در سراسر یک نشانگر در findagrave.com که نشان داد آن محل تکیه در برابر یک درخت سرو در نزدیکی Olalla پیشگام گورستان. پس از اخذ اجازه از آن مراقبان Hersey برگرفته دال به بازگشت آن را به جای مناسب آن است.

"ما آن را بعد از فکر کردن آن را برای همیشه رفته" Hersey گفت.

کلیسا سوابق نشان می دهد ویلیامز متولد Jan. در 17 1850 و درگذشت هفت. 15, سال 1887. او قبر می گوید در سراسر بالا: "رفته است اما فراموش شده" و شامل مجسمه سازی از یک دست به استناد آغوش با الهی در بهشت Hersey گفت.

بخشی از سنگ قطع است و معلوم نیست که آیا بقیه شده است این ماجرا رو به پایین به آن ماسه سنگ پایه در طول زمان است. Hersey مظنون پایه خود بود و در واقع بعدا اضافه شده است. در هر صورت تنها چیزی که روشن است این است که احساس تنهایی در بخشی از ویلیامز, ایندیانا بومی است.

سوابق قبر شامل یک شعر کوتاه: "وداع دوستان عزیز / من در حال حاضر باید شما را ترک کنند / من دور از من, عزیز, پیر صفحه اصلی / من در حال حاضر وضع در این تپه به تنهایی."

در واقع او اولین کسی بود که به خاک سپرده شد وجود دارد. او را شوهر, دانیل, بازگشت به, Wabash, Indiana, ازدواج و فرزند دیگری تیلور گفت که او در بر داشت در شجره نامه و سرشماری سوابق. او در سال 1907. همه او پنج فرزند چپ Kitsap و به خانه رفت ،

خبرنگار جاش فارلی را می توان در رسید josh.farley@kitsapsun.com یا (360) 792-9227. او را دوست دارد خوب پروژه تاریخچه بنابراین احساس رایگان به ایمیل یکی به او.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن