ویرگول کتابفروشی یک جامعه آنلاین و خاموش

"من فکر می کنم به طور طبیعی سیاه و کتابفروشان در حال رفتن به تمرکز بیشتر در جامعه نسبت به دلار و سنت است.

توسط ABESTANEWS در 8 مرداد 1399
"I think naturally Black booksellers are going to be more focused on the community than the dollars and cents. I also recognize that Black bookselling is a different beast. We’re just making our own way." - COURTESY DL MULLEN
  • "من فکر می کنم به طور طبیعی سیاه و کتابفروشان در حال رفتن به تمرکز بیشتر در جامعه نسبت به دلار و سنت است. من همچنین می دانیم که سیاه کتابفروشی مختلف وحش. ما فقط ساخت راه خود ما."
  • حسن نیت ارائه میدهد DL مولن

یک روز در ماه آوریل 2019, DL مولن بود سرگردان در اطراف Halsted و بزرگ است. درست قبل از او تا به حال فقط سمت چپ یکی دیگر از پروژه ای است که او در تلاش بود برای دریافت زمین, انجمن ادبی Librarium که قرار بود مانند یک خانه سوهو برای دوستداران کتاب. از تاخیر در ساخت و ساز ساختمان و جاری شدن سیل همه چیز نگه داشته اشتباه رفتن و مولن می دانست که او می خواهم به آن را در خود نگه دارد. رویای خود را از تاسیس یک لوکس, عضویت, باشگاه, کتابخانه و coworking فضا را به صبر حتی پس از همکاری با غول تکنولوژی مانند گوگل. پس از آن او راه می رفت گذشته یک فضای خرده فروشی برای اجاره. او نیست که علاقه ای به باز کردن یک فضای خرده فروشی اما نمیفهمد او می خواهم پرس و جو به هر حال. او ساخته شده یک تماس. صاحبخانه وارد شده در عرض 30 دقیقه. در آن زمان او به خانه رفت آن روز در این محل او بود.

"من تا به حال هیچ سرنخی چه من در واقع رفتن به فضا می گوید:" مولن یک کارآفرین با یک دکترا در نظریه ادبی. "من فقط شروع به ضربه زدن به پایین دیوار و نقاشی و سپس گفتم من فقط می خواهم برای قرار دادن چیزهای مورد علاقه من در اینجا و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.'" و که تبدیل به ویرگول کتابفروشی شهر تنها زن سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی.

ویرگول باز یک سال پیش در ماه ژوئیه سال 2019 و در حالی که مولن آرزوها وجود دارد می تر بوده ایم pizzazz برای سالگرد آن را یک نقطه عطف مهم با این وجود. "خدا را شکر [انجمن ادبی] کار نمی کند چرا که من می تواند شکست در حال حاضر توسط" می خندد مولن. در طول همه گیر او پرتاب خودش را به کار خود را به آن را به طوری که آن را نه فقط زنده ماندن اما پر رونق به عنوان یک جامعه گرا کسب و کار.

قبل از همه گیر و ویرگول دو برابر به عنوان یک گالری هنری با یک هنرمند-در-محل اقامت مصرف بیش از طبقه پایین فضای نمایشگاه به مدت دو ماه در یک زمان و مولن و تیم هماهنگی کتاب به همراه آن. یک مثال بود و در اوایل این سال هنگامی که ویرگول میزبانی عکاس W. D. فلوید برای یک نمایشگاه به نام "شادی: دید پسر بچگی" هماهنگی آن با کتاب هایی که مناسب این نمایشگاه (مانند رالف الیسون مرد نامرئی). گردآوری کتاب و هنر با هم سرازیر شد به راحتی به مولن. "هنر ایجاد همان احساس و علاقه عاطفی است که کلمات را انجام دهد." او متوجه شده است که ویرگول تا به حال دو نوع از مشتریان: کسانی که متوقف شده در هنر و ماند برای کتاب و کسانی که به صورت کتاب و به پایان رسید تا سقوط در عشق با هنر. هنرمندان را در مورد کار خود و مولن خواهد آنها را تشویق به اویختن در فضا است. که امین هنر و کتاب تشویق مشتریان به صرف زمان بیشتری را در فضا در حال توسعه خود و جامعه است.

ویرگول است بازگشایی با احتیاط; با وجود کتابفروشی بودن دست در فعالیت های آنها بوده است اجرای اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن فروشگاه فوق العاده تمیز. "اگر آن را به معنی همواره داشتن یک خط خارج از این کاملا خوب," او می گوید. "هر چه احساس امن است. و مردم خیلی خوشحال می شود در یک کتابفروشی."

حفظ و ویرگول به عنوان یک جامعه فضا شده است یک چالش جدید در طول همه گیر اما آن را نه یک غیر ممکن است. مولن نیست یک فن مجازی حوادث پس به طور منظم هنرمند و نویسنده بحث شده اند در انتظار. "این فقط احساس نمی کند همان به یک دسته از چهره ها در یک زوم تماس در مقابل مردم در فرد هنگامی که شما در واقع می تواند احساس می کنید که انرژی است." اما این فروشگاه هنوز هم در آنجا ماند متصل به ماموریت خود را با تمرکز بر جامعه از طریق طرح مانند #ClearTheShelves که در آن مولن راه اندازی یک GoFundMe به جمع آوری کمک های مالی برای دادن کتاب, هدف, کارت های هدیه و پول نقد به CPS دانش آموزان به منظور به "سطح ادبی میدان بازی به عنوان آنجا که ممکن است." فروشگاه بوده است و ارتباط با رسانه های اجتماعی خود را زیر و تمرکز بر روی خرید و فروش آنلاین در bookshop.org شده اند که "تحول" در حصول اطمینان از کسب و کار را بقا از طریق این بیماری همه گیر به خصوص پس از به دست آوردن مشتریان جدید در چند ماه گذشته.

در طول جنبش ملی علیه خشونت پلیس موجب مرگ جورج فلوید بسیاری از غیر آمریکایی های سیاه و سفید به رهبری عملا به سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی ها به خرید کتاب های ضد نژاد پرستی. ویرگول مانند دیگر سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی ها سر و کار داشتن با تاخیر و backorders. در بسیاری از سیاه و کتابفروشان دریافت نفرت, پیام, بی ادب, ایمیل و شکایت از افرادی که گفته می شود غرق خود را به ضد نژادپرستانه یادگیری است.

اما ملی عناوین خبری گفت که یک داستان متفاوت فریم مشکل به نظر می رسد مانند کمبود سیاه متعلق به کتابفروشی ها: که آنها نمی تواند "رسیدگی" سفارشات به جای جزئیات زنجیره تامین تقلا کردن است که منجر به تاخیر و طنز از این واقعیت است که تند و سوزنده که بود که از افرادی که ظاهرا "کار بر روی خود را دارند."

مولن توییتی سرخوردگی او با سرفصل از طریق ویرگول حساب. در غضب شد و با این واقعیت که او نمی بینم روزنامه نگاران و توضیح داد که چگونه این کتاب عرضه زنجیره ای کار می کرد: اگر یک کتاب backordered این بدان معنی است که ناشران نه تنها تا به حال به چاپ مجدد, اما آنها تا به حال به عامل تجدید چاپ به موجود خود را چاپ برنامه و در نتیجه به تاخیر می اندازد. "بسیاری از مردم به خرید همان ضد نژادپرستانه عناوین—هیچ یک از که جدید راه—آنها می خواهم برای سال. بنابراین با این نقطه وجود دارد بدون نیاز به یک میلیارد نسخه از آنها در دست" مولن توضیح می دهد. "تا ظروف سرباز یا مسافر است که ایجاد شده بود شبیه" من آن را با در نظر گرفتن سه هفته به من سفارش,' هنگامی که به همین دلیل مصرف آن را سه تا شش هفته برای دریافت سفارش خود را به دلیل است که این کتاب نمی کند در حال حاضر وجود دارد در آن شکل فیزیکی در هر نقطه از آنجا که همه آنها خریداری شده است. کتابفروشی ها به هیچ وجه موضوع انجام سفارشات تا زمانی که در این کتاب وجود دارد."

مولن curates نویسنده وقایع به چه چیزی علاقه به مشتریان خود از جمله مدیران که او پیشاهنگی برای بررسی دقیق این #bookstagrammers hashtag on Instagram. "ما نمی توانیم فقط فراموش مانند کتاب محبوب و محبوب نویسنده از آنجا که این احتمال وجود دارد که محبوب نیست با سیاه جامعه است." هنگامی که مارگارت اتوود را به عهد و آمد او به خاطر مردم پوشش در دیگر کتابفروشان اما در نقطه و ویرگول بدین شکل آن را به فروش نیست. "این یک کمی بیشتر تلاش است که به همه چیز به جای فقط چیدن یک نویسنده یک کتاب محبوب و داشتن آنها را امضا کنید."

مولن سوم زن برای داشتن یک کتابفروشی در شیکاگو پس از دزیره ساندرز و Toneal M. Jackson, و در حال حاضر تنها است. یک سال را به داشتن ویرگول مولن متوجه شده که یک کتاب فروش بیشتر فشار و مسئولیت متصل از او در اصل پیش بینی شده است. "سیاه و کتابفروشان زیادی متفاوت است—آنها را از آنچه به نظر می رسد یک نوع متفاوت از تمرکز. من فکر می کنم به طور طبیعی سیاه و کتابفروشان در حال رفتن به تمرکز بیشتر در جامعه نسبت به دلار و سنت است. من همچنین می دانیم که سیاه کتابفروشی مختلف وحش. ما فقط ساخت راه خود ما," او می گوید. "زمانی که من شروع به این نوع البته من قصد دارم برای انجام کار جامعه اگر کسی در می آید اما در غیر این صورت من فقط می خواهم به یک زمان خوب است. به عنوان ما شده است باز من شناخت چه لازم است که ما در اینجا و مسئولیت است که ما باید به جامعه ما و به خانواده ها و کودکان و نوجوانان که نیاز ما را به ماندن در اینجا."

در آینده مولن امید به گسترش و ویرگول به شهرهای دیگر با قوی گرافیتی هنر صحنه مانند لس آنجلس و واشنگتن او همچنین امیدوار است برای حفظ مشتریان جدید است که آنها به دست آورده ایم و در چند ماه گذشته ، مشتریان خود را قبل از شد 80 درصد ، در حال حاضر مشتریان خود را در حال تقسیم 50/50 بین سیاه و غیر سیاه و سفید. مولن می گوید: "من فکر می کنم زمانی که مردم شنیدن در مورد سیاه و سفید متعلق به فضا به طور طبیعی غیر, سیاه, مردم نوع ترسو در مورد آینده. و هنگامی که غیر سیاه مردم به فضای آنها احساس شگفت انگیزی راحت و گفتم: "آره! فقط در آمده است.'" vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن