اسکات رایگان reinvents خود را به عنوان یک رادیکال عجیب و غریب سوسیالیستی balladeer

اسکات رایگان مدل مناسب همه گیر صورت مد. حسن هنرمند اولین بار من در مورد نوشت: شیکاگو خواننده و ترانه

توسط ABESTANEWS در 6 تیر 1399
Scott Free models proper pandemic face fashion. - COURTESY THE ARTIST
  • اسکات رایگان مدل مناسب همه گیر صورت مد.
  • حسن هنرمند

اولین بار من در مورد نوشت: شیکاگو خواننده و ترانه سرا اسکات رایگان بود و در سال 1998 برای ستون نقطه را بررسی کنید. او فقط می خواهم اولین آلبوم خود گرفتنو به اشتراک لایحه لزبین, پانک بزرگان قبیله 8 اما حتی پس از آن او هیچ تازه وارد به صحنه موسیقی. رایگان در حال حاضر شده است یک خانه-موسیقی, تهیه کننده, کشیدن مجری برای مایکل سنبل پهلو سریال در ترشیده است و یک جزء اصلی رزرو در Joanna Brown و علامت فریتس را Homocore را نشان می دهد. در سال 2000 او تاسیس یک تجاوز+ عملکرد مجموعه ای به نام چرخ; آن را از تکامل به Homolatte و آن را هنوز رفتن قوی در جوجه های این بهار تا 'رونا قرار داده و آن را به طور موقت در خود نگه دارد. در سال 2018 او منتشر تجاوز+ آلبوم خانوادگی (به عنوان "دیزل Tykes") پر از همکاران و ستاره مهمان و او را نیز نوشته آهنگ برای دو موزیکال, جادوگران در میان ما (2014) و زامبی حمام (2017). شما می توانید گوش دادن به او عجیب و غریب, indie در, ایستگاه رادیویی, Alt, Q, رادیو از طریق Live365 برنامه.

رایگان کار به مدت طولانی نگهداری می شود الهام گرفته از ترکیب حالات—ریگ و پرشور از یک سو و هرزه و اهل تفریح و بازی ، او آلبوم جدید, آخرین انقلاب (چرم/غربی) با توجه جولای 3 است خود را برای اولین بار تحت نام خود او در 12 سال و این اعتصاب یک یادداشت جدید برای او. او با استعداد در جدول دو طرفه و نه خیلی تمایل به عقب نگه دارید و او تساوی در پانک هیپ هاپ و موسیقی محلی برای رکورد جدید ده ساده با عصبانیت به صورت جدی اعتراض ها آهنگ ها—که نمی تواند در زمان مناسب. رایگان پرتاب کردن دستکش بلند با خشمگین آخرالزمانی رپ "آغاز پایان (تغییر آب و هوا)" و آن باقی می ماند در طبقه رقص در اطراف مانند چیزی و ساخت حرکات زشت و ناپسند در همه رایگان است اهداف: جمهوری خواهان و دموکرات یخ فسیلی-سوخت صنعت نظامی قایل به برتری دارد. رایگان reinvents خود را به عنوان یک سنتی آتش-و-brimestone سوسیالیستی balladeer با رادیکال های عجیب و غریب در چرخش است.


مونیکا Kendrick: این است که خود را در تمام طول اولین آلبوم انفرادی خود در چند سال نیست ؟

اسکات رایگان: بله—2008 آخرین من بود (صورتی آلبوم). من انجام داده ام دو اصلی بازیگران ضبط شده برای دو موزیکال نوشتم—جادوگران در میان ما و زامبی حمامو همجنسگرایان آلبوم خانوادگی با تظاهر گروه به نام دیزل Tykes.

چگونه شما انجام شده است در اجتماعی-فاصله سنی ؟

من گرفتن مقدار زیادی از کار انجام می شود—موسیقی کار این است که—پس از آن همه خوب بیش از اینجا. من فقط به حال به دزدکی حرکت کردن به اوانستون چند بار برای فرار از مقررات منع رفت و آمد و پارک خاموش شدن ناگهانی.

این آلبوم را بسیار به موقع. همه آهنگ ها نوشته شده نسبتا به تازگی?

تنها کسی که نوشته شده بود در این لحظه بود که "این دولت ما"—آن را در مورد مراقبت از قانون بودجه تقریبا به طور انحصاری به غنی. بقیه آلبوم بود همه نوشته شده و ثبت شده قبل از این وقایع کنونی. حدود یک سال پیش من تا به حال تصمیم به تغییر تمرکز در نوشتن و تمرکز اجتماعی-عدالت آهنگ ها—بنابراین زمان بسیار تصادفی است. اما آن را احساس می کند حق انتشار آن را در حال حاضر.

در حال حاضر واقعا احساس می کند مانند یک نقطه اوج بسیاری از بی عدالتی شده است که ساختمان را برای سال. این بود که آیا شما تصمیم به تمرکز اجتماعی-عدالت آهنگ ها به خصوص?

من تصمیم به تمرکز در اعتراض به موسیقی احساس می کند مانند یک شروع-بیش از نقطه برای من به عنوان یک ترانه سرا است. من شده اند از لحاظ سیاسی فعال برای سال های بسیاری از بیشتر به صورت محلی از طریق رهایی همجنسگرایان شبکه یک به حقوق بشر و اقدام مستقیم ، آنها را نگه داشته من متمرکز بر بسیاری از اجتماعی-عدالت مسائل. و من قطعا نوشته شده سیاسی آهنگ ها و حقوق بشر در آهنگ ها اما اغلب آنها از یک دیدگاه شخصی. هدف من در حال حاضر است که با استفاده از سالها تجربه من در هنر آهنگسازی برای بیان بیشتر جهانی حقوق بشر و مسائل مربوط به استفاده از قدرت از موسیقی برای کمک به دستیابی به این اهداف است. احساس می کنم یک بیداری بزرگ اتفاق می افتد در این کشور است. سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در حال رشد و حتی بیشتر در حال گسترش برای به چالش کشیدن همه اشتباهات وحشتناک در تاریخ این کشور از بدو بسیار. این یک زمان تاریخی ما در زندگی در حال حاضر.

شما بوده ام به یک بازیکن در خیلی از شیکاگو تجاوز+ نمایشی و موسیقی-هنرهای صحنه برای مدت طولانی—چه هستند برخی از مهمترین تغییرات و روند از آنجا 90s شده اند که برای شما مهم است ؟

من خیلی خوش شانس به در شیکاگو به عنوان یک موسیقیدان است. من درگیر شد به عنوان یک تولید کننده در اصلی خانه موسیقی عصر من بخشی از Homocore/queercore صحنه در 90s و من در شیکاگو عجیب و غریب-موسیقی صحنه از آن است که یکی از پر جنب و جوش ترین در کشور است. برای من شخصا ترین و لذت بخش من بوده است Homolatte عملکرد سری که تا زمانی که خاموش شده بود در حال اجرا برای 20 سال است. هدف من این بود برای ایجاد یک همجنسگرایان فضا برای نویسندگان و نوازندگان به کار بر روی مهارت خود را—به سعی کنید همه چیز را در یک فضای دعوت. عمل های خود را در هنر چیزی است که به آن هدف و توانایی برای انجام کار که آنلاین فوق العاده است اما هیچ چیز نمی تواند جایگزین انسان در تماس است. من امیدوار هستم که ما می توانیم بازگشت به که به زودی.

فقط یک سوال دیگر در حال حاضر: چه توصیه ای به شما برای یک جوان عجیب و غریب هنرمند فقط با شروع کردن در حال حاضر و مایل به ایجاد یک تفاوت ؟

به هر ترانه سرا شروع من می خواهم بگویم که هنگامی که شما ایجاد—حفاری های عمیق. فکر می کنم سخت در مورد آنچه شما می خواهید می گویند. این مطلق بهترین زمان برای مستقل نوازندگان به دلیل وجود دارد هیچ محدودیت دیگر—شما می توانید هر آنچه شما می خواهید و آن را خارج وجود دارد. هیچ چیز وجود دارد به نگه داشتن شما را از صادق بودن و درست به خودتان—پس برو برای آن. شما ایجاد خواهد شد بهترین کار خود را که در راه است. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب