گزارش: قتل در Escambia, Santa Rosa مشخصی در سال گذشته به طور کلی نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است

کالین وارن-هیکس Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 11:57 AM EDT May 15, 2020به طور کلی نرخ جرم و جنایت کاهش یافته

توسط ABESTANEWS در 27 فروردین 1399

به طور کلی نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است در Escambia و سانتا رزا استان ها از سال 2018 2019 اما تعداد قتل های مشخصی, با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط وزارت فلوریدا اجرای قانون است.

دو بار در سال از, FDLE انتشار یک گزارش که به بررسی تعدادی از "شاخص" جنایت — قتل, سرقت, تشدید حمله و تجاوز larceny و دزدی و موتور خودرو سرقت — گزارش فلوریدا سازمان های اجرای قانون.

شهرستان جرم و جنایت نرخ محاسبه مجموع تعداد جرائم گزارش شده به سازمان های اجرای قانون در درون یک شهرستان مانند کلانتر دفاتر پلیس شهر ادارات و پردیس نیروهای پلیس.

در اوایل سال 2019: نرخ جرم و جنایت در Escambia County قطره با 2 درصد در نیمه اول سال 2019

هنگامی که در مقایسه با تعداد جرایم گزارش شده در سال 2018 به کسانی که در 2019, Escambia County دیدم کلی آن نرخ جرم و جنایت غوطه 4.1 درصد و بیش از همان زمان دوره سانتا رزا شهرستان نرخ جرم و جنایت کاهش 10.3%.

Escambia County بود 27 قتل در سال گذشته سانتا رزا شهرستان تا به حال پنج

اما FDLE وارد 27 قتل در Escambia County و پنج قتل در شهرستان سانتا رزا در سال 2019 نسبت به 11 قتل در Escambia County و تنها یک قتل در شهرستان سانتا رزا در سال 2018 است.

با توجه به FDLE گزارش Escambia County Sheriff دفتر بررسی 24 شهرستان را 27 ثبت 2019 قتل. این Pensacola اداره پلیس بررسی سه باقی مانده.

در بخش دوم از 2019 در ECSO شد نظارت یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز گفت: Escambia County Sheriff دفتر دیوید مورگان.

"ما در ابتدا فکر کردم که این فقط یک ناهنجاری" مورگان گفت. "ما می دانستیم که ما تا به حال یک زن و شوهر از گروه اینجا در شهر است که شما می دانید شما به من رسید من به شما رسید و آن را عقب و جلو رفتن. اولیه فکر بود که آن را رفتن به خرد شدن است."

در یک دوره سه ماه گذشته سقوط ECSO, Pensacola اداره پلیس و FDLE ساخته شده حدود 25 مربوط به دستگیری مظنون با روابط به یک باند رقابت اما جرم و جنایت خشونت آمیز همچنان باقی بماند.

"به همین دلیل ما گفت:" خوب ما رو به تجدید نظر این مشکل و دیدن آنچه که ما نیاز به انجام به آن آدرس,'" مورگان گفت.

شهرستان پردازد خشونت اسلحه: Pensacola ایجاد موقعیت جدید به آدرس 'ریشه' از خشونت اسلحه

نگاه نزدیک: یک باند رقابت است که در پشت 22 تیراندازی در 2 سال. چگونه پلیس محلی در حال سرکوب

این ECSO مجددا استراتژی خود در اوایل سال 2020 آژانس شروع به برنامه ریزی برای ملاقات با اجرای قانون فدرال و دفتر لارنس Keefe, U. s. دادستان برای منطقه شمال فلوریدا.

"در مورد زمان که این ویروس آمار ما نشسته بودند را با ما فدرال همکاران و آقای Keefe و ما یک استراتژی کلی برای کار با او و شهر — و هر کس دیگری می خواست برای پیوستن به ما به آدرس که چشم انداز مثبت" مورگان گفت.

این COVID-19 بحران منجر به کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز اما هنگامی که ویروس های مربوط به محدودیت ها شروع به بلند ECSO فرماندهان را دوباره آغاز و برنامه ریزی استراتژی های آینده با اجرای قانون فدرال در مورد چگونگی رسیدگی به جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرستان مورگان گفت.

ضرب و جرح و larcenies و اتومبیل دزدی در حال پایین در هر دو شهرستان

با وجود سنبله در Escambia County قتل نرخ قابل توجه وجود دارد قطره در تعدادی از تجاوز larcenies و موتور خودرو دزدی با 44 کمتر تجاوز گزارش 479 کمتر گزارش شده larcenies و 29 کمتر موتور خودرو دزدی در سال گذشته بیش از سال 2018 است.

از سال 2018 2019, Santa Rosa شهرستان نیز قابل توجه قطره در تعدادی از تشدید حملات منازل به قصد سرقت و larcenies در این شهرستان با چهار کمتری تشدید حملات گزارش شده در 44 گزارش شده کمتر منازل به قصد سرقت و 143 کمتر موتور خودرو دزدی.

از پنج قتل در شهرستان سانتا رزا در 2019 در سانتا رزا شهرستان کلانتر دفتر به کار گرفته چهار نفر از تحقیقات است.

"اساسا قتل رخ داده است که هر چهار نفر از آنها با خشونت مرتبط است. پس چگونه شما جلوگیری از آن به عنوان یک کلانتر دفتر ؟ " گفت: سانتا رزا County Sheriff باب جانسون.

"ما تا به حال 87-سال-که او را ضرب و شتم 89 ساله به مرگ است. ما تا به حال این مرد که ضرب و شتم و مادر خود را در قانون به مرگ در یک نوار. پس از آن ما تا به حال پدر که به کشته شدن پسر خود را در دفاع از خود ... و پس از آن که پدر خود را کشته پسر در قانون که از نروژ و او را شگفت زده کرد.

"او شروع به پریدن کرد از بوته و آنها را به ضرب گلوله" جانسون ادامه داد. "پس چگونه شما جلوگیری از آن؟"

جانسون گفت: اجرای قانون نمی تواند تصویب اقدامات لازم برای جلوگیری از خشونت همان راه آنها می تواند با دیگر جرایم خشونت آمیز است که می تواند منصرف از طریق فعال و پیشگیرانه تحقیقات.

خلیج فارس نسیم اداره پلیس بررسی یکی از شهرستان گزارش قتل ذکر شده در FDLE گزارش: ترافیک قتل که به کشته شدن بازنشسته دیرین خلیج فارس نسیم شهر, کارمند 73 ساله Marita رودز.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن