Rep. درک کیلمر در انتخابات مجدد پیشنهاد چهره رقبا در سمت چپ و راست

جاش Farley Kitsap Sunمنتشر شده 5:48 PM EDT Jul 13, 2020برمرتون — همانطور که در کنگره ایالات متحده درک کیلمر می

توسط ABESTANEWS در 24 تیر 1399

برمرتون — همانطور که در کنگره ایالات متحده درک کیلمر می رود برای پنجمین دوره در مجلس نمایندگان می بیند شلوغ زمینه هر دو کسانی که از لحاظ سیاسی در چپ و راست تلاش برای سرنگون کردن فرفره هاربر دموکرات.

مسابقه منطقه 6 شامل جمهوریخواهان و همکار فرفره هاربر ساکن الیزابت Kreiselmaier تعهد به "تمیز کردن خانه" را به عنوان به خوبی به عنوان دموکرات و تاکوما ساکن ربکا کشیش بخش های دموکراتیک و سوسیالیستی که پشتیبانی از مدیکر برای همه, سبز جدید معامله و بخشش بدهی وام دانشجویی.

پرشن استقرار یک کمپین جمع آوری کمک های مردمی که مطرح است بیش از $200,000 و تنها دوم به کیلمر را 1.4 میلیون دلار (هر چند او 3.5 میلیون دلار در دست با توجه به کمیسیون انتخابات فدرال) را دیدم یک فرصت قابل اعتماد آبی 6th کنگره منطقه که در امتداد طریق Kitsap از تاکوما به Neah Bay. او گفت که او می بیند ساکنان روزانه که مبارزه با گرفتن مراقبت های بهداشتی و پرداخت صورتحساب.

"مردم واقعا گرفتن پشت" پرشن گفت. "ما باید جسورانه عمل است."

کیلمر سابق مجلس دولت و مدیریت مشاور گفت که او ارائه شده است که برای منطقه و کمک به نوشتن محرک در طول COVID-19 شیوع و همچنین به دنبال راه هایی برای اصلاح کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی و حمایت از مشاغل و رشد اقتصادی در این منطقه است.

"ما نیاز به تعمیر سیستم سیاسی ما" گفت: کیلمر که حمایت جو بایدن از رئیس جمهور. "من منجر به کاهش نفوذ منافع خاص در انتخابات و سرکوب سیاستمداران که تقلب."

چهار جمهوریخواهان نیز گانینگ برای صندلی. Kreiselmaier یک محقق که مطرح $53,000 گفت: کیلمر و خانه رهبری را "تحت فشار قرار دادند یک دولت در دستور کار است که کشته شغل پاداش رفتارهای اشتباه و باعث خرد کردن بدهی و اداری نفخ است." کیلمر رای داده است "در قدم اهسته با بدترین آنها."

سه نفر دیگر کریس Welton از برمرتون, Johny Alberg از Olalla و استفان Brodhead از Tacoma نیز پرتاب کلاه خود را در تلاش برای سرنگون کردن کیلمر. Brodhead یک مهندس و سرمایه گذار املاک و مستغلات و Alberg یک نجار هر دو اولویت حفظ قانون اساسی و گفت: آنها می خواهم حمایت از پروژه های زیربنایی برای ارائه شغل و تعمیر جاده ها خراب و صنعت. Welton, خدمات کارمند است که در حال حاضر در ناتوانی افزود: امنیت اجتماعی باید حفظ شود.

کشیش بخش است سوال کیلمر تعهد به امنیت اجتماعی از طریق نامه او را امضا کرد و با سایر اعضای خانه در ماه ژوئن اعلام کرد که کنگره "نمی تواند چشم پوشی از این مسئله با فشار دادن بدهی های ملی است که می تواند آسیب های جبران ناپذیری به کشور ما است."

کیلمر گفت: او بوده و ثابت قدم خود را برای حمایت از امنیت اجتماعی و باقی خواهد ماند "آوازی حریف از تلاش برای تضعیف موجود مزایای تامین اجتماعی."

کیلمر گفت که او سخت کار می کرد برای پیدا کردن وسط زمین به تصویب قانون. او co-صندلی دو حزبی گروه کاری که شامل دموکرات ها و جمهوری خواهان و او صندلی از انتخاب کمیته نوسازی کنگره است.

برگه های رای در حال حاضر از طریق پست و به صورت اولیه انتخابات که رای خواهد بود جدول Aug. 4. بالا دو نامزد پیشرفت خواهد کرد و به انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

جاش Farley یک خبرنگار پوشش نظامی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-922, josh.farley@kitsapsun.com و یا در توییتر @joshfarley.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب