'بازگشایی زخم است که تا به حال تنها شروع به التیام': یادبود خرابکاری در ردموند را محکوم کرد

ناتان پیلینگ و اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 4:47 PM EDT Jul 17, 2020ردموند – خرابکاری از یک بنای یادبود به

توسط ABESTANEWS در 28 تیر 1399

ردموند – خرابکاری از یک بنای یادبود به Stonechild Chiefstick در ردموند را در اسکله پارک توسط یک مقام برگزیده شده و موجی از condemnations و عذر خواهی برای این حادثه این هفته است.

سوابق دادگاه می گویند پلیس بندر پولسبو کمیسر علامت DeSalvo فوق العاده شیشه ای شمع در یادبود در شنبه فریاد و فحاشی در مورد Chiefstick یک بومی آمریکایی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط یک پولسبو افسر پلیس در پارک در جولای 3, 2019. روز دوشنبه DeSalvo التماس کرد گناه نیست به تعداد جرم خرابکاری اصطلاح درجه دوم مخرب فساد در Kitsap County Superior Court.

DeSalvo خود استعفا داد انتخاب موقعیت در روز سه شنبه و بدون پرداختن به این حادثه با استناد به "استرس" را در زندگی خود و نیاز خود را برای "بازتاب شخصی."

در یک بیانیه Suquamish قبیله ای اعضای شورا گفت: آنها خوشحال به شنیدن این که DeSalvo استعفا کرده بود و به نام حادثه برای محاکمه به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

"این حادثه را ترک کرده است ما عمیقا نگران بازگشایی زخم است که تا به حال فقط شروع به زخم التیام یابد. در حالی که برخی از آنها را تکذیب کرد که نژادپرستی وجود دارد در North Kitsap این عمل توسط یک پولسبو انتخاب رسمی باعث نفرت احشایی. در حالی که برخی بر این باورند فرزندان ما باید حضور North Kitsap مدارس بدون ترس و این عمل همراه با نقاشی از یک صلیب شکسته و نژادپرستانه گرافیتی در North Kitsap دبیرستان در این هفته نشان می دهد در غیر این صورت."

"در حالی که دولت-به-دولت ارتباط ایجاد شده بین ما و قبیله ای شورا و دیگر دولت های منطقه نشانه یک بهبود عمده ای از بار قبلی ما همچنان به دنبال شهر و مسئولان شهرستان به صحبت کردن در برابر نفرت و تنظیم یک تن از احترام برای همه مردم که جوامع ما است."

بیشتر: ارائه هیچ عذرخواهی بندر پولسبو کمیسر استعفا داد پس از دستگیری

تیم کلی DeSalvo وکیل گفت: او آشنا نبود با اظهارات را در نشست عمومی این هفته و نمی تواند اظهار نظر در مورد آنها اما با توجه به جرم خرابکاری شارژ DeSalvo چهره کلی گفت DeSalvo هیچ سابقه کیفری است و شده است یک upstanding عضو جامعه است.

"درخواست من این است که او درست مانند هر شهروند دیگر را از طریق کیفری اقدام است که سیاست نه تاثیر نحوه رسیدگی به پرونده دادستان دسته این مورد کند."

به جرم خرابکاری شارژ بر روی 800 دلار برآورد یک پولسبو افسر پلیس در صحنه نه یک مغازه تعمیر آسیب انجام می شود به یک وسیله نقلیه پارک شده در نزدیکی که گفته بود زده آیتم های پرتاب شده توسط DeSalvo.

آستانه در دولت قانون برای اتهام جنایت است $750. Enright گفته بود که اثبات ارزش آسیب شد و بیش از 750 دلار خواهد بود لازم به امن اعتقاد جنایت.

وجود یک جرم تعریف شده در قانون دولت به عنوان "جنایت نفرت" و Enright گفت: یک استیناف وکیل در دفتر بررسی شد که آیا آن را به DeSalvo است.

اما Enright گفت: "جنایتی" قانون نیاز به یک فرد به طور هدفمند از آنجا که از خود مسابقه. در این صورت معلوم نبود که واجد شرایط به عنوان "قربانی" از آسیب رساندن به اموال در یادبود.

راه دیگر به اتهام "جنایت نفرت" می تواند اعمال می شود این است که اگر مقامات قادر به اثبات DeSalvo آسیب دیده پارک ون به دلیل نژاد از صاحبان اما معلوم بود اگر آنها حاضر بودند در آن زمان.

"ما اذعان دارند که این یک عمل است که مضر به جامعه اما اساسنامه نوشته شده است دقت خاص قربانی" Enright گفت.

'آن را کردم برای متوقف کردن'

در بندر کمیسیون در نشست روز پنجشنبه مقامات بندر عذرخواهی برای DeSalvo اقدامات.

"کمیسیون و بندر پولسبو کارکنان را به اشتراک بگذارید همان باورهای Stonechild Chiefstick مراسم یادبود سایت به عنوان کسانی که از آقای DeSalvo" کمیسر علامت خواننده گفت. "سایت نشان دهنده عشق و احساسات خود و خانواده و قبیله ای اعضا و دیگران که در شرکت ایجاد آن است."

کارول تریپ بندر کسب و کار, مدیر گفت که او تا به حال صحبت با برخی از Chiefstick اعضای خانواده به عذر خواهی برای این حادثه و نام پورت به حمایت از برنامه های دائمی یادبود برای Chiefstick در پارک که نشسته در مجاورت بندر مارینا.

"من فکر می کنم وقتی که زمان می آید من فکر می کنم این پورت نیاز به شدت حمایت و کمک در هر راه ممکن است و من قصد دارم در مراقبت از که شخصا اگر پورت است بیش از حد شلوغ با پروژه های دیگر," او گفت:. "من می دانم که ما یک مقدار زیادی از آنها را در رفتن اما من احساس می کنم به شدت در مورد این. من فکر می کنم این چیزی است که ما واقعا نیاز به گام تا و انجام است."

بیشتر: پولسبو پورت کمیسر بازداشت برای خرابکاری Chiefstick یادبود

در ردموند را شورای شهر در جلسه شب قبل مسئولان شهرستان به طور مشابه محکوم کرد. [نیازمند منبع] Councilmember اد استرن به ذکر است که اعضای شورا آماده شده بود یک قطعنامه یا تماس در DeSalvo به استعفا و یا برای پورت رای دهندگان منطقه به یاد او.

"اقدامات این فرد پورت کمیسر علامت DeSalvo کاملا قابل سرزنش و رفتار او غیر قابل توجیه" Councilmember بریت Livdahl گفت. "این واقعیت که او یک انتخاب رسمی باعث می شود که همه بیشتر از آن. من می خواهم به آن را کاملا روشن است که آقای DeSalvo را هتک حرمت از Stonechild Chiefstick یادبود به هیچ وجه نشان دهنده احساسات از خودم یا این بدن حاکم یا ما دولت شهرستان. من او را محکوم نفرت نژادپرستانه و اعمال و من امیدوارم که او را تحت پیگرد قانونی قرار مناسب است. من رها هستم برای دیدن که او استعفا داد و موقعیت خود را انجام دادم ولی توجه داشته باشید که آن را همراه با یک عذرخواهی که ناامید کننده است."

شهردار بکی اریکسون اشاره کرد که این حادثه بار دوم به یادبود مخدوش شده است.

"من نگران این جمعیت است که این خشم را نگه می دارد ساختمان," او گفت:. "ما باید به شکل از چگونه ما می توانیم در داخل خودمان را به عنوان رهبران محلی برای کمک به مردم از این خشم و حرکت فراتر از برخی آشکار فرهنگی تعصبات. اجازه دهید آن را به آنچه در آن است. آن را به متوقف شود."

بیشتر: پلیس در حال بررسی خرابکاری از یادبود هواپیمای نورث کریک

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.v.htclck.rutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن