به خاطر سپردن کنراد Worrill

یکی از غمگین عوارض مسن تر است که شما می بینید بسیاری از شما و دوستان دیرین و متحدان عبور دور. این است راه من

توسط ABESTANEWS در 15 خرداد 1399

یکی از غمگین عوارض مسن تر است که شما می بینید بسیاری از شما و دوستان دیرین و متحدان عبور دور.

این است راه من گفت که بزرگ کنراد Worrill به تازگی از سرطان درگذشت. او 78 ساله است.

آن را سخت به طور خلاصه که کنراد بود و آنچه او در زندگی او بود. بنابراین اجازه دهید فقط آن را به ترتیب حروف الفبا. در میان چیزهای دیگر او بود . . .

سیاه, ملی, مربی, فعال سیاسی و استاد محقق و ورزشی به علاقه مندان با تخصص در دو و میدانی. بیشتر از همه از این دسته بندی ها با هم مخلوط به شکل مرد او بود.

او کمک کرد ایجاد یعقوب H. Carruthers مرکز شهرستان درونی مطالعات شرقی دانشگاه ایلینوی. "او مورد حمایت و توانمندسازی اقتصادی برچیدن آموزشی بی عدالتی و غرامت برای بردگی" به عنوان مورین o'donnell قرار دادن آن در خورشید بار اگهی در گذشت. "او را دیدم مردم آفریقایی به عنوان یک پان-آفریقایی منبع قدرت و غرور است."

آن را سیاسی و فعال بخشی از کنراد زندگی که باعث شد من به او. این بود که در اوایل دهه 1980 زمانی که او در خط مقدم از رای دهندگان ثبت نام انتخاباتی در جامعه بود که با نفوذ در متقاعد کردن (برخی ممکن است می گویند وادار کردن) و سپس-کنگره هارولد واشنگتن برای اجرا به شهردار.

آنها تقریبا ثبت شده 50,000 جدید رای دهندگان. چگونه شد هارولد رفتن به می گویند هیچ به که ؟

اما ما این بود عشق متقابل برای دو و میدانی است که دغدغه بسیاری از مکالمات من با کنراد در طول چند سال گذشته.

من فکر نمی کنم ما می خواهم همیشه خسته از صحبت کردن در مورد روز خود را در حال اجرا و پیگیری در هاید پارک بالا و اتصال خود را به Tommie Smith, John Carlos پت تپه و بسیاری دیگر از فعالان ورزشکاران است.

در ماه اکتبر سال گذشته کنراد کاهش یافته است توسط استودیو برای مصاحبه و صحبت ما در مورد زندگی خود را. در بالا بیش از هر چیز دیگری او یک پرچین قصه گو می دانستند که لذت گرفتن یک خط مماس در هر کجا که ممکن است منجر شود.

من قصد دارم به نوشتن بیشتر در زمان بعد مورد کنراد میراث در این شهرستان است.

در ضمن اتمام مصاحبه اگر شما می خواهید به شنیدن او را در کلمات خود را.

RIP آقای Worrill. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن