پرونده طرح دعوی در دادگاه توسط همسر سابق شهرستان بینبریج مدیر در برابر شهر اخراج

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 12:51 PM EDT Jun 12, 2020پورت اورچارد – واصل طرح دعوی در دادگاه توسط همسر با

توسط ABESTANEWS در 23 خرداد 1399

پورت اورچارد – واصل طرح دعوی در دادگاه توسط همسر باین بریدج ایسلند سابق شهرستان مدیر در مقابل این شهرستان بیش از سوابق او تا به حال به دنبال از سابق عضو شورای شهر بودن است را رد کرد.

کت و شلوار واصل در ماه سپتامبر در Kitsap County Superior Court, ادعایی است که پرونده درخواست شده توسط لیزا Schulze, همسر سابق شهرستان مدیر داگ Schulze بودند نکردن از درخواست او تا به حال ساخته شده این شهرستان در سال گذشته و به سوال نامیده می شود گواهی حسن امضا شده توسط سابق عضو شورای شهر Ron Peltier مرتبط با آن درخواست.

در اسناد دادگاه این شهر با استدلال کرد که Schulze تا به حال موفق به ارائه شواهدی وجود دارد که آن را حفظ اسناد و مدارک گفت که هر دو Peltier و شهر کارمند بخشيد و تعهدات دولت در پرونده های عمومی عمل می کنند. Peltier با استفاده از یک تلفن شخصی برای شهرستان کسب و کار و حفظ کرده است که جستجوها برای درخواست سوابق کافی بودند.

قاضی ویلیام Houser امضا در اخراج در روز جمعه.

ارتباط بین دو طرف شده است acrimonious قدمت آن به داگ زمان به عنوان جزیره شهر مدیر. تنش درنگ و حتی پس از او سمت چپ برای یک کار جدید در کالیفرنیا در سال 2018 است. Peltier نیست دوباره انتخابات سال گذشته و چهار سال به عنوان عضو شورای آمد به پایان به عنوان طرح دعوی در دادگاه در حرکت رو به جلو.

بیشتر: همسر سابق شهرستان مدیر فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر باین بریدج ایسلند

در بیانیه ای ارسال به Kitsap Sun, Peltier متصل به طرح دعوی در دادگاه به آنچه که او به عنوان یک "با انگیزه های سیاسی کمپین اسمیر" طراحی شده برای نیروی استعفای خود را و یا جلوگیری از انتخاب مجدد او.

"هنگامی که آن پایین آمد به آن در دادگاه قانون لیزا شولز و وکیل او نمی تواند ارائه پاره ای از شواهد برای اثبات گناه من," او نوشت. "دلیل آنها نمی تواند ارائه هر گونه شواهد است که دلیل آن وجود ندارد. آن وجود ندارد چرا که من نمی خودداری پاسخگو, ایمیل, متون, و یا دیگر پاسخگو سوابق. من سپاسگزار به باین بریدج ایسلند شهر وکیل جو Levan برای اعتماد به نفس خود را در صداقت و عزم خود را برای دیدن مراحل قانونی در اطراف Schulze طرح دعوی در دادگاه به یک نتیجه گیری."

در یک پیام به Kitsap Sun, لیزا شولز گفت که او امیدوار بینبریج را به یاد داشته باشید آنچه که او به عنوان Peltier "فقدان اخلاق" اگر او زد دوباره با اشاره به اخلاق شکایت علیه او در حالی که او در شورای شهر.

"همانطور که برای من ساخته شده, صلح, با این همه," او نوشت. "ما عشق ممنوع و فقط خرید یک مرتع پرورش احشام. از آن زمان به حرکت می کند. من آماده ام برای آن است. ما در خانه در اینجا."

Levan گفت که او احساس حاکم بود یک عهد به کار خوب این شهرستان انجام شد رسیدگی به پرونده های عمومی.

"من تعجب نیست که دادگاه به نفع ما است اما ما خوشحالیم که با این نتیجه از آنجا که این نتیجه درست است." "من احترام به حق خانم Schulze را به طرح دعوی در دادگاه اما این مایه تاسف است که این همه پول و تلاش تا به حال برای رفتن به این نتیجه و این نکته را به این دلیل که شهر را از این مسئولیت بسیار جدی و ادامه خواهد داد به انجام این کار است."

این ادعا به نام گواهی حسن امضا شده توسط Peltier این شهر نشان می دهد او به پایان لازم جستجوهای از سوابق شخصی برای آنچه درخواست شده بود توصیف در فرم جستجو با جمله کامل رشته از Schulze سوابق درخواست. Levan گفت: در یک قسم رسوب Peltier توصیف خود را به اندازه کافی انجام جستجوهای مورد نیاز است.

نیکلاس قدرت یک جمعه بندر مبتنی بر دادستان که نماینده Schulze در طرح دعوی در دادگاه اذعان کرد که آنها قادر به ارائه یک "آها!" پست الکترونیک و یا متن که در شهرستان فراهم نیست اما توصیف یک "پیشگیری" نفع ادعای او به ارمغان آورد: "در شهرستانها هستند و بیشتر مراقب باشید بعد از آنها گرفته شده به حصیر و طلبه. در این معنا, من فکر می کنم لیزا راضی است که او به دنبال این اقدام است."

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن