بازسازی امریکا: چگونه فروشگاه های محلی خرده فروشی هستند تندرست به عنوان دولت به آرامی بازگشایی

جسی Darland Kitsap Sunمنتشر شده 9:01 AM EDT 28 مه سال 2020COVID-19 باعث شده است که اکثر آجر و ملات کسب و کار خ

توسط ABESTANEWS در 8 خرداد 1399

COVID-19 باعث شده است که اکثر آجر و ملات کسب و کار خود را تعطیل شیوه سنتی کسب و کار از ماه مارس به خصوص کوچکتر محلی خرده فروشی مغازه ها که نبودند تلقی ضروری است. اما به جای بس همه کسب و کار برخی از مغازه ها را در بر داشت یک راه برای زنده ماندن در میان اجتماعی فاصله و یک چند در حال برنامه ریزی برای ادامه راه جدید کسب و کار و حتی پس از کسب و کار خرده فروشی مجاز به کار در ظرفیت کامل.

اگر چه فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد برای باز کردن درهای خود را به عموم برای خرید در 30 درصد ظرفیت در فاز 2 از رژیم صهیونیستی است. Inslee را "امن شروع" طرح مشتریان ممکن است گله به فروشگاه سمت راست دور. برخی از فروشگاه ها حتی دلسرد مشتریان را از مراجعه با توجه به خطرات بهداشتی و در حال پیدا کردن جایگزین است که آنها برنامه ریزی برای نگه داشتن به عنوان مشتریان سهولت به خرید روزمره.

هدف یک Kitsap مبتنی بر زنان بوتیک که مبادرت به فروش لباس و لوازم جانبی را از محل آن در مسیرهای مرکز خرید در سیلوردل به مدت طولانی به حال یک فروشگاه آنلاین prescence اما در حال حاضر 100 درصد تمرکز منتقل شده آنلاین. مندی Keffer بازاریابی و ارتباط با مشتری مدیریت گفت: هدف امیدوار به نگه داشتن حرکت از خرید و فروش آنلاین رفتن اما اعتراف کارمندان نمی توانید صبر کنید برای بازگشایی مکان فیزیکی است.

هنگامی که آنها را در فرد تغییرات برنامه ریزی شده است که ممکن است تکرار در سراسر صنعت پوشاک. هنگامی که هدف دوباره باز می شود درهای خود را با توجه به Keffer لباس که سعی در توسط مشتریان اما نه خریداری خواهد شد از کف به 24 ساعت. فروشگاه را در عمل فقط 30 درصد ظرفیت هر چند Keffer می گوید: مردم هرگز واقعا شده بسته بندی شده شانه به شانه در بوتیک کوچک. منظقه انتخاب نیز آغاز خواهد شد.

خدمات منحصر به فرد که کسب و کار محلی ارائه می تواند سخت به تکرار بدون در شخص بازدیدکننده داشته است. هدف ارائه می دهد یک ظاهر طراحی کامل بدون هیچ هزینه. کارکنان آموزش دیده در بدن سبک و مناسب ، Keffer گفت تا بدانند چگونه هنوز هم ارائه می دهند که به مشتریان شده است چالش برانگیز ترین بخش.

"این است که بسیار از یک فروشگاه یک به یک فرد صورت تجربه" Keffer گفت. اما هدف این است که پیدا کردن راه هایی برای شروع ارائه خدمات یک ظاهر طراحی شده در راه است که متناسب با آنچه انتظار می رود به یک فضای جدید از خرید. مشتریان قادر خواهد بود برای ایجاد یک پروفایل آنلاین از جمله یک مسابقه در مورد سلیقه که یک سبک می توانید استفاده کنید برای انجام سفارشات. آنها همچنین ارائه زوم تماس های تصویری به صحبت از طریق انتخاب درست مانند یک سبک را در یک فروشگاه.

"ما سعی کردیم آن را به عنوان نزدیک به فرد تجربه که ممکن است" Keffer گفت. مجازی یک ظاهر طراحی شده جلسات مورد آزمایش قرار گرفت و پس از آن آغاز شد و با مشتریان در پایان ماه مارس. تا کنون هدف سبک میزبانی بیش از 200 از این جلسات. حتی برخی از زمان اولین هدف مشتریان شرکت کرده اند گفت: Keffer.

برای شکوفه کودک در ردموند یک سرویس است که سخت به از نو خلق کردن برای مشتریان است که حامل نوزاد و ماشین-صندلی اتصالات.

همکاری صاحبان فروشگاه آندریا سر و نوزاد حامل کارشناسان و اغلب کمک به پدر و مادر جدید رفع مسائل خود را. سر گفت: آنها در حال کار سعی کنید یک پلت فرم های ویدئویی برای کمک به پدر و مادر, اما آن را دشوار خدمات به ارائه از راه دور.

"من واقعا از دست ندهید که قادر به انجام این کار برای مردم" گفت: سر. "من فقط نمی تواند آنها را به همان سطح از تجربه و تخصص همان راه است."

صندلی ماشین و حامل تنظیم خواهد شد به احتمال زیاد چیزهایی که برای اولین بار بازگشت به آجر و ملات فروشگاه. گفت: مطمئن برای جلوگیری از آنها مضطرب و هیجان زده برای دیدن مشتریان دوباره اما در هیچ عجله به بازگشایی و قرار دادن مردم در معرض خطر است. فروشگاه می تواند باز به عنوان یک کسب و کار ضروری است اما انتخاب کنند. این طرح به بازگشایی درهای آن را به عنوان اجازه داده است که هنوز هم بسیار آزمایشی, او گفت:.

شکوفه عزیزم همچنین دارای یک وب سایت و کاهش حمل و نقل رایگان در آستانه از 45 دلار به 25 دلار. فروشگاه همیشه ارائه شده در فروشگاه وانت بنابراین مردم می توانند در صفحه اصلی فروشگاه اگر آنها ترجیح داده است. سر گفت: pick-up است که اغلب آسان تر برای پدر و مادر, پس از تنظیم به منظقه نبود یک سازگاری. بسیاری از چیزهای آسان برای خرید بدون آمدن به مغازه او گفت:, و آنها خوشحال به چت تصویری و یا ارسال عکس به مشتریان.

علاوه بر این از ماسک های ضد عفونی کننده دست و ایمنی بوستر کمک کرده اند کسب و کار و فروش محصولات برای سرگرم کردن بچه ها در خانه افزایش یافته است. مارس یک ماه خوب بود از نظر مالی برای شکوفه عزیزم سر گفت و حتی مارس نمی رنج می برند از دست دادن زیاد.

"ما احتمالا صبر کنید تا شهرستان نداشته موارد جدید در حالی که قبل از ما حتی یک صحنه بازگشایی" سر گفت. "Businesswise ما فقط از نوع رفتن را به ماندن در آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر است."

که به معنی ادامه جوراب ساق بلند, ماسک, حفظ, حمل و نقل آستانه پایین و ارائه خدمات مانند چت تصویری و منظقه انتخاب کنید تا. پس از آن فروشگاه می خرید فقط چند روز در هفته به زمان اجازه می دهد به صورت مایع.

او می گوید: درک موجر و مشتریان وفادار کمک کرده اند و احساس خوش شانس است که آنها می توانید اولویت بندی ایمنی برای کارکنان و مشتریان است. او همچنین می گوید کودک شکوفه های خوش شانس در حال حاضر خیلی از پایه و اساس برای تغییر به این حالت از کسب و کار.

برخی از کسب و کار خرده فروشی را تبدیل به رسانه های اجتماعی برای تبلیغ در یک دوره زمانی که مشتریان قادر به فهرست و یا ممکن است با احتیاط از حلق آویز در اطراف برای یک زمان طولانی در داخل.

ژوزفین را بورس در پورت اورچارد آغاز شده است ارسال عکس از محصولات در Facebook. کارکنان میزبانی Facebook Live ویدئوها به راه رفتن را از طریق و نشان دادن آیتم ها و اساسا تحت فشار قرار دادند و تمام فروش آنلاین گفت: Sam Smith صاحب ژوزفین است.

"فن آوری شده است کلید" اسمیت گفت. او متعلق به کسب و کار برای هفت سال که مایل به شروع یک فروشگاه آنلاین و COVID-19 بود و فشار او نیاز به آن را به اتفاق می افتد, او گفت:.

فروشگاه متشکل از فردی فروشندگان و فروش اشیاء عتیقه دکور و مبلمان و نگه می دارد و کافه.

موارد را می توان برداشت تا منظقه سه روز در هفته. چالش اصلی آنها اجرا کردم به مبلمان است.

"ما نمی تواند کمک به آنها را بارگذاری آن" اسمیت گفت.

اسمیت می گوید مشتریان تماس بگیرید و درخواست برای موارد خاص.

"من فکر می کنم مردم خسته از گیر بودن در خانه و با همان دکور," او گفت:.

آن را سخت به حفظ ذخیره معمول درآمد اما فروش به اندازه کافی برای نگه داشتن در قدرت و حفظ, فروشگاه اسمیت گفت. او هنوز مطمئن شوید که کسب و کار خواهد شد و آنچه در آن یک بار بود و حتی پس از محدودیت ها برداشته. باغ بندر اسکله جامعه hub در طول ماه های تابستان, اما با بسیاری از وقایع در حال حاضر لغو شده وجود دارد نمی توان به طور معمول تعداد زیادی از مردم قدم زدن در اطراف مرکز شهر فروشگاه.

اما او هنوز هم امیدوار در مورد آینده است. ژوزفین به فروش می رسد در حدود 100 ترتیبات گل برای روز مادر. اسمیت فکر آنها می خواهم به فروش 15. او قدردانی جامعه را حمایت و قصد دارد برای ادامه استفاده از تکنولوژی برای تبلیغات خود کالا.

"من امیدوارم که مردم هنوز هم همچنان به حمایت از کسانی کوچک, مامان و میآید," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن