Ratboys مجبور شده اند در خارج از جاده, اما آنها هنوز هم بر روی ریل

Ratboys از چپ به راست: دیو ساگان, جولیا اشتاینر شان نویمان و مارکوس Nuccio حسن هنرمند در فوریه 28, ش

توسط ABESTANEWS در 10 اردیبهشت 1399
Ratboys, from left to right: Dave Sagan, Julia Steiner, Sean Neumann, and Marcus Nuccio - COURTESY THE ARTIST
  • Ratboys از چپ به راست: دیو ساگان, جولیا اشتاینر شان نویمان و مارکوس Nuccio
  • حسن هنرمند

در فوریه 28, شیکاگو, باند Ratboys جشن انتشار آلبوم سوم خود را چاپگر شیطانبا بازی به جمعیت فروخته شده در لینکلن در سالن. شب بعد آنها با عنوان دوم فروخته شده نشان می دهد این بار در مخفیگاه. Ratboys مشغول به کار بود نسبت به کسانی که کنسرتهایی برای نزدیک به ده سال از زمانی که این گروه بنیانگذاران—خواننده-گیتار Julia اشتاینر و گیتاریست دیو ساگان—آغاز شده و گروه در یک نوتردام اتاق خوابگاه پس از جلسه در سال اول گرایش در سال 2010.

چاپگر شیطان است بلند پروازانه جهش به گسترده سنگ indie در. آن را تا کنون بهترین Ratboys آلبوم به تاریخ است و همچنین برای اولین بار به ویژگی های صف که تبدیل شدن به طور منظم خود را زنده گروه: نوازنده بیس شان نویمان شده است روی از اوایل سال 2017 و درامر مارکوس Nuccio شده در داخل و خارج از بعد از همان سال (های کار با ایان پین-Jesam که همچنین به نظر می رسد در چاپگر شیطان). اشتاینر و ساگان آغاز شده به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری, بازی آرام آهنگ که تکیه به سمت Americana, اما آنها بوده است استخدام ریتم-بخش بازیکنان را نشان می دهد و جلسات پس از حرکت به شیکاگو در سال 2015. پس از سال تکامل آنها در حال حاضر کامل چهار قطعه.

انتشار چاپگر شیطان نیز قرار است به ارائه مناسبت برای یک گام بزرگ در Ratboys توسعه: اولین تور به عنوان یک headliner. آنها می خواهم قرار دادن با هم یک طرح بلند پروازانه. چند هفته پس از جشن تولد نشان می دهد که آنها می خواهم سر به جنوب غربی و سپس تور غرب آمریکا برای سه هفته از بازگشت به شیکاگو در مارس 12. در حالی که Nuccio تور ژاپن به مدت دو هفته با یکی از گروههای دیگر حیوان خانگی تقارن اشتاینر و ساگان را بازی سه دو Ratboys نشان می دهد باز برای Wilco در جنوب شرقی. سپس گروه کامل خواهد reconvene در شیکاگو شروع به سواحل شرق پای خود به تور لگد زدن 29 آوریل در پونتیاک میشیگان و انعقاد مارس 16 در سنت لوئیس. بعد از مختصری استراحت آنها می خواهم سر به اروپا به مدت سه هفته.

"این واقعا هیجان انگیز است چرا که ما هرگز انجام headlining تور" اشتاینر می گوید. "ما می خواهم انجام DIY تورهای اما آن ندارد و به همان اندازه فشار یا وزن به همان اندازه در پشت شما. این یک تجربه جدید برای ما است. و ما را شگفت زده کرد—آن نگاه مانند بسیاری از نشان می دهد فروش شد واقعا خوب است."

چون SXSW شد اولین دومینو به سقوط لغو شد با توجه به COVID-19 در مارس 6, Ratboys هرگز حتی خانه را ترک کرد. و در مارس 21, همه چیز دیگری بود نیز نامیده شده است و یا به تعویق افتاد: تمام 29 خود را stateside headlining نشان می دهد خود را Wilco تاریخ, تور اروپایی خود و دیگر جشنواره حضور (Treefort موسیقی متحرک در بویزی آیداهو و بیداری ویندوز در وینوسکی ورمونت).

"همه چیز در مورد کل این وضعیت اتفاق افتاده در مراحل" Nuccio می گوید. "هفته که من به یاد داشته باشید وجود دارد که زمزمه که SXSW شد, لغو شد و من به یاد داشته باشید" این ممکن است واقعی است. این ممکن است یک معامله بزرگ است.'"

هزاران نفر از نوازندگان طرح بهار تورهای اطراف SXSW و Ratboys تبدیل شده سفر به آستین به یک مراسم سالانه. "چهار سال گذشته ما رفته به SXSW" نویمان می گوید. "من حفظ گفتن جولیا که من احساس خیلی عجیب و غریب در حال حاضر به دلیل چهار سال گذشته من تجربه کرده ام بهار با رفتن به جنوب ، شده است که تغییر در های نجومی: ما از شیکاگو به آستین تگزاس که در آن گرمتر و آن را به معنای واقعی کلمه تبدیل می شود از زمستان به بهار. نه که من پرتاب کردن کمی."

Ratboys موفق به نگه داشتن بر روی امید خود را برای انتظار تور برای چند روز بیشتر خود را نشان می دهد در سالن برگزار شد که از 300 به 500 نفر و در آن نقطه فسخ در امریکا هنوز هم عمدتا محدود به حوادث بزرگتر.

"مارس 11 ما یک AMA در ق و ما گفتن مردم ما قطعا بازی بقیه نشان می دهد نگران نباشید" اشتاینر می گوید. "و پس از آن که شب NBA لغو آن فصل مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی تام هنکس رو coronavirus. آن را تا به سرعت و پس از آن بود disorienting. شما می خواهم فکر می کنم ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به احساس گیجی بودن در جاده اما این بود که کل بازی توپ جدید برای همه است."

روز بعد زنده ملت اعلام کرد که به تعویق افتادن تمام رویدادهای برنامه ریزی شده برای ماه مارس و به زودی به معنای واقعی کلمه هر کس دیگری به دنبال کت و شلوار.

"من فکر می کردم ما نشان می دهد که قصد داشتیم به دلیل این که در آن نقطه آن گردهمایی 1000 نفر" Nuccio می گوید. "سپس روز بعد شد 500—روز بعد شد 100."

"این عجیب و غریب, از آنجا که ما همه خیلی سخت کوش در مورد آماده شدن برای رفتن بر روی تور" اشتاینر می گوید. "از لحاظ جسمی و روحی من psyching خودم برای این ماه. وجود چنین طرز فکر خاص شما باید هنگامی که شما در تور به خرد کردن هر روز. آن را بسیار سرگرم کننده وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای خودانگیختگی اما در همان زمان آن را بسیار خسته کننده."

گروهها اغلب تور به عنوان یک نتیجه نهایی لذت بخش برای ماه ها یا سالها آنها صرف نوشتن, ضبط و انتشار آلبوم جدید. مواد در چاپگر شیطان قدمت آن به نسخه ی نمایشی جلسات اشتاینر و ساگان انجام شده در ماه دسامبر 2017. بین مه 2017 انتشار Ratboys دوم آلبوم GNو ضبط چاپگر شیطانباند بازی به بزرگتر و بزرگتر مخاطبان باز کردن تور برای امثال رژیم غذایی Cig, Vundabar, Foxing و فوتبال مامان. تور خود را با تورنتو گروه Pup شامل back-to-back فروخته شده را نشان می دهد در مترو.

Ratboys بود قطعا جذب وفادار پایه فن با GN و 2015 اولین AOIDاما تا سال 2018 رشد احساسات در ایمو emo و indie-rock جوامع بود که آنها سزاوار به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از بهترین باند زنده در صحنه است. در ماه مارس آن سال پیتسبورگ-ویرایشگر بر اساس الی Enis یکی از چندین کمک به آنلاین مجله موسیقی جایگزین نوشت: یک قطعه با عنوان "Ratboys هستند یک گروه لعنتی." اشتاینر و ساگان در حال حاضر ساخته شده خود را آهنگسازی دلاوری روشن, رکورد, اما بیشتر و بیشتر مردم با دیدن این آهنگ روی صحنه که در آن آنها بزرگتر و بلندتر و هیجان انگیز تر با تشکر Nuccio پانک, ریشه ضربت زنی و خودانگیختگی در ساگان را با استادی در نواختن گیتار.

تبلیغات انتخاباتی برای چاپگر شیطان آغاز شد و در نوامبر سال 2019 با انتشار تصویری برای سرب تک "بیگانه با یک ماسک خواب است." کارگردان شیکاگو duo Coool نام جان TerEick و جیک Nokovic آن کست اشتاینر به عنوان یک فضانورد شناور در فضا و ساگان به عنوان رهبر یک تیم از دانشمندان در تلاش برای نجات او. کمک کرد تا همراه با آهنگ-power-پاپ جذابیت و آواز خواندن همراه گروه کر ویدئو جذب پوشش از Jesus و خاکستری شهرکهای میان رسانه های دیگر.

در ماه ژانویه این گروه دنبال کرد تا با این ویدئو را برای "من بیرون رفتن در شب" یکی دیگر از Coool تولید. مدل دهید مانند یک campy سیاه-و-سفید 50s-سبک ترسناک تلنگر آن را به تصویر می کشد چهار نفر از اعضای Ratboys به عنوان فوت و فن یا treaters در مواجهه با یک رشته ام آی فایو از جمله ترسناک قدیمی جادوگر و یک گرگینه—و یا به جای سایه یک گرگینه است که معلوم می شود بازیگران توسط یک توله سگ کوچک (به ظاهر cameo من سگ چوپان میناکاری که بدست می خواهم به دانستن Ratboys پس از من دعوت اشتاینر در پادکست بهتر استدر سال 2016). "من فقط فکر کردم: اگر من هرگز به خانه آمد?" آواز می خواند اشتاینر تقریبا نجوا به همراه مراقبه لحن jangly گیتار. "من می خواهم بروم و کار, پاک, 90s پرداخت های همراه است."

پیش بینی برای چاپگر شیطان ایجاد شد در indie-rock توییتر. بين فوری دوپامین تکان خوردن "بیگانه با یک ماسک خواب در" آسمانی daydreams برانگیخته "من بیرون رفتن در شب" و وحشی, seesawing ریف سوم واحد قلبی "Anj" از آلبوم وعده داده شده به انواع اندازه کافی برای ایستادن مداوم گوش دادن.

زمانی که Ratboys منتشر چاپگر شیطان در فوریه 28, زنگ تاییدیه آمد از امثال چنگال جایگزین و رب. دومی نه تنها انتشار یک بررسی مثبت اما همچنین رتبه Ratboys شماره یک در یک listicle با عنوان "برنی ساندرز ضمن تشکر از گروهها برای خود موسیقی قرار گرفت." اشتاینر و ساگان تا به حال انجام شده آکوستیک در مجموعه سناتور جمهوری تجمع در دونپورت آیووا در ژانویه 11, و هنگامی که ساندرز در زمان مرحله او اذعان کرد آنها اضافه کردن اضافی "" و مردد کمی قبل از گفتن "Ratboys" در برنی ساندرز صدای: "به من اجازه دهید با تشکر از این آه Ratboys برای موسیقی خود را."

آلبوم جدید و نیز از طرفداران به دنبال به جلو به Ratboys' تور آینده. "هفته پس از این آلبوم بیرون آمد و من هیجان زده بود چون من تا به حال نشده است چک کردن بلیط فروش فوق العاده اغلب و برخی از شهرستانها هنوز در هوا—اما آنهایی که بزرگتر مانند سیاتل و لا بسیاری از بلیط فروخته شد" اشتاینر می گوید. "ما غافلگیر و هیجان زده و با اعتماد به نفس برو آنجا که ما می دانستم که مردم به رفتن به آنجا خواهد بود."

لغو طولانی تور شامل بیش از احساسی یاس ، Ratboys تا به حال امن تضمین می کند اعم از $350 به $750 برای بسیاری از خود نشان می دهد و در بازارهای بزرگتر مانند نیویورک و لس آنجلس پرداخت رسیده $2,000. در بیش از 90 درصد از تاریخ خود گروه می تواند ساخته ام بیشتر از آن است که تضمین قرارداد خود را به آنها وعده یک درصد از ناخالص جعبه دفتر درآمد و اگر این عدد بزرگتر بودند. هر یک از لغو نتایج در درآمد از دست رفته برای گروه و محل, البته, و اغلب برای Ratboys' رزرو آژانس High Road Touring (که راه اندازی آمریکا تور و نشان می دهد با Wilco). آژانس شارژ نمی کند جلو—به جای آن می شود 10 درصد کاهش از هر گروه پرداخت می شود که به معنی آن را باید صبر کنید تا این را نشان می دهد موکول قبل از آن را می بیند هر گونه پول.

اشتاینر صرف چهار ماه رزرو تور اروپایی خودش و هر چند Ratboys انتظار نیست برای انجام بهتر از شکستن حتی در خارج از کشور, آنها به دنبال به جلو به آن سفر بیش از حد آنها می خواهم لذت بردم تور اروپا با Dowsing در سال 2016 و در سال 2018 است. خوشبختانه گروه قادر به دریافت هزینه از $3,500 آنها می خواهم به صرف بلیط هواپیما. Nuccio تور ژاپن با حیوان خانگی تقارن لغو شد به عنوان به خوبی.

تور یک مضاعف منبع مهم درآمد برای بسیاری از گروههای زیرا آنها همچنین فروش اکثر سوابق خود و سایر کالا در جاده ها است. Ratboys تاسیس یک هدف از 250 $در هر نمایش برای فروش merch و از آنجا که آنها به مجموعه ای که تعداد پایین به اندازه کافی برای کوچکتر بازارهای آنها اغلب دو یا سه برابر آن را در آنهایی که بزرگتر است. آنها با پرداخت 100 درصد از هزینه های خود را برای, تی شرت, مانتو, و, کلاه بیسبال و برای این تور را سفارش اولیه است که تقریبا به $5,000 (هر چند Ratboys برنامه ریزی شده به restock در جاده). همه خود را merch قیمت است برای اطمینان از سود هر مورد از 11 دلار به 14 دلار. تی شرت فروش برای $20 در هر کدام و برای مثال هزینه 6 دلار به 9 دلار برای چاپ; مانتو هزینه بیش از 16 دلار هر و فروش برای $30.

Ratboys نیست و در عین حال پول زیادی از سی دی و نوار و وینیل از چاپگر شیطانچون خود برچسب Topshelf سوابق می خواهد به جبران هزینه های خود را—ضبط پیشبرد تصویری, بودجه, هزینه pressings از روابط عمومی لایحه برای آلبوم چرخه و پس از قبل از آن شروع می شود پرداخت حق امتیاز به گروه. در حال حاضر Topshelf نگه داشتن درآمد از خرید و فروش آنلاین پخش و فروش از طریق Ratboys' توزیع کننده قرمزی چشم در سراسر جهان است. گروه می تواند سود جیب از نسخه فروش آنها دست به دست شد و پس از 100 (که روی برچسب آنها را می دهد رایگان) آنها پرداخت هزینه برای آنها را تا جلوی در هزینه. در حال حاضر آنها در حال نشستن در حدود 200 لیتر در ثانیه داشتن به فروش می رسد شاید 50 تا کنون. Ratboys می دانم که آنها خواهید بود در سیاه و سفید با Topshelf در نهایت اما آن را احتمالا خواهد گرفته ام 12 تا 18 ماه بدون یک بیماری همه گیر. آن را حتی اگر آنها نمی تواند تور.

  • قبلی Ratboys آلبوم GN (2017) و AOID (2015)

فروش ناخالص وینیل و دیگر کالا در Ratboys' لینکلن سالن و مخفیگاه کنسرت بالغ بر بیش از $3,000—و من می دانم چرا که من داوطلب به کار merch جدول برای گروه هر دو شب. به نظر می رسد بسیار روشن است که تور به فروش می ام و به سرعت تحت پوشش اولیه که $5,000 merch هزینه. زمانی که آنها در جاده ها هر یک از اعضای گروه پرداخت می شود $500 در هر هفته از طریق گروه LLC از یک صندوق که پر درآمد حاصل از بلیط و کالا. زمانی که تور را بیش از Ratboys چوب خط حساب کردن فروش کل و هر آنچه که آنها به دست آورده ایم در بالا و فراتر از $250 هدف در هر نشان می دهد آنها تقسیم به همان اندازه. در صورتی که 250 $در هر نشان می دهد در مجموع بیش از تا جلوی هزینه merch این مازاد می شود پارک شده در گروه حساب.

خوشبختانه هیچ کس در Ratboys معمولا بستگی به این گروه برای تمام درآمد خود را. با سه ماه از سفر لغو آنها به سمت چپ بیش از $20,000 در حداقل تضمین های روی میز. نویمان و Nuccio هر دو داشتن شغل تمام وقت است که آنها می توانید از راه دور بر روی جاده ها است. در طول این پناهگاه در محل سفارش Nuccio است ادامه داد: به عنوان یک طراح گرافیک برای Gatorade بدون ترک آپارتمان خود در هومبولت پارک. نویمان زندگی می کند که با اشتاینر ساگان و دو هم اتاقی در یک خانه در الموود پارک شده کار از خانه به عنوان یک روزنامه نگار سیاسی برای مردم.

"آن بوده است طاقت فرسا" نویمان می گوید. "اما در همان زمان این لحظه دقیق زمانی است که کل زمینه روزنامه نگاری بسیار حیاتی به چه چیزهایی کار در این کشور و سراسر جهان است. شده است وجود دارد این احساس وظیفه در این راه است."

اشتاینر و ساگان پول با سمت مشاغل زمانی که آنها در حال سفر اگر چه تفریحی بهتر است یک منبع درآمد برای هر دو آنها را. اشتاینر است که معمولا یک سفیر نام تجاری برای شرکت بازاریابی Havas, اما این بیماری همه گیر به این معناست که او نمی تواند کار کند. ساگان ارائه می شود برای آمازون و مکمل درآمد خود را با گرافیک-طراحی و کمیسیون (او همچنین طرح Ratboys' کالا).

در 20 مارس زمانی که Bandcamp چشم پوشی و قطع آن را از فروش برای روز Topshelf همین برای کل تعطیلات آخر هفته. Ratboys ساخته شده تقریبا $1,400 به عنوان نتیجه همه آن را از موسیقی دیجیتال. بلافاصله پس از لغو آنها تورهای Ratboys نیز تحت فشار قرار دادند merch در رسانه های اجتماعی امید به حرکت برخی از پیراهن و کلاه که آنها را فروخته ام و در جاده ها است. (Topshelf معمولا دستگیره های آنلاین merch فروش چه از طریق Ratboys وب سایت و یا از طریق Bandcamp.) در این هفته از گروه های ساخته شده خود را در اولین پست در مارس 14, بیش از 200 دستور آمده اند در یک موج است که تحت فشار قرار دادند Ratboys به سود خالص در حدود $4,400 (از جمله پول از شیکاگو آزادی را نشان می دهد). که پس از پوشش حدود 1,100 در هزینه های حمل و نقل و کل هزینه اولیه که $5,000 سفارش—اما هنوز هیچ چیز مانند آنچه آنها را ساخته ام در جاده ها است.

A digital flyer for the third weekend of Ratboys Virtual Tour - ILLUSTRATION BY DAVE SAGAN
  • دیجیتال بروشور برای سومین آخر هفته از Ratboys تور مجازی
  • تصویر توسط دیو ساگان

محروم از خروجی تور اشتاینر و ساگان آغاز شده به دنبال راه های مختلف برای رسیدن به طرفداران به طور مستقیم. "ما خیلی آماده برای رفتن بر روی تور و این که چگونه ما خودمان را ابراز و رسیدن به طرفداران ما با تور و بازی زندگی می کنند می گوید:" ساگان. "بنابراین ما باید به ایجاد برخی از مرتب کردن بر اساس از فرصت خروج از این."

مانند بسیاری دیگر از نوازندگان گیر در خانه اشتاینر شرکت در Instagram livestreams اما گروه می خواست کنترل بیشتری ارائه خود را—آنها در نهایت حل و فصل در livestreaming سرویس Twitch. محبوب با تصویری پارسه طرفداران آن را می دهد گزینه ای را برای اهدای پول توسط کلیک کردن بر روی یک پی پال و یا Venmo لینک در پایین بر روی صفحه نمایش.

"من یک کمی بیشتر آشنا با Twitch از جولیا" ساگان می گوید. "من می دانستم که آن را یک قالب که در آن مردم می توانند به تماشای livestreams بازی برای ساعت ها در پایان و با وجود کانال های که ساخته شده اند جوامع از طرفداران."

"شما باید گزینه های نامحدود برای راه شما mike تا ابزار" اشتاینر می گوید. "نود و نه درصد از Instagram جریانهای فرد است و فقط با استفاده از تلفن خود را که خوب است اگر شما فقط بازی توسط خودتان. Twitch اجازه می دهد تا ما را به استفاده از همه از ما دنده و به راه اندازی به جای دستی."

اشتاینر و ساگان دانلود Streamlabs باز پخش نرم افزار پس از صرف یک روز تماشای یوتیوب آموزش برای یادگیری نحوه ی به استفاده از آن. "رفتن به این, ما می دانستیم که هیچ—ما حتی نمی باید یک کم" اشتاینر می گوید. "ما یاد گرفتیم همه چیز در مورد پایان دادن به عقب جریان مسائل است. آن را بسیار اساسی اما این همه جدید و سرگرم کننده است. آن را به ما می دهد یک پروژه به کار است که ما بلافاصله می توانید به اشتراک گذاری با مردم است."

  • شب چهار Ratboys تور مجازیدر اصل جریان از ماه مارس 29

در مارس 26, گروه نمایش Ratboys تور مجازی زندگی می کنند در حرکت یا کشش ناگهانی. تا کنون آنها به میزبانی سه آخر هفته نشان می دهد که ترکیبی از صحبت کردن بخش و اجرای برنامه از اشتاینر و ساگان. آنها به طور معمول شروع روز پنج شنبه یا شب جمعه به دنبال یک شنبه شب نشان می دهد و با جمعه-بعد از ظهر برنامه یاجشن بعدازظهر. نشان می دهد هشت بیت به سبک عنوان کارت گرافیک هستش همه طراحی شده توسط ساگان و Ratboys استفاده از یک صفحه نمایش سبز به طوری که آنها می توانید وانمود کنید از جدید پرت و دور افتاده محل در هر زمان.

"قسمت اول ما در برزیل در ریو" اشتاینر می گوید. "ما مقدار زیادی از معرفی گفتن مردم در مورد مفهوم است. این همه احساس . . . نه خود آگاه, اما آگاه باشید از چگونه از عنصر من بود. آن را به خوبی—من احساس نمی کنم که راه اغلب هنگامی که ما در حال انجام است."

نشان می دهد tongue-in-cheek, ارائه, است, طبیعی, مناسب برای اشتاینر و ساگان—آنها به آغوش عمومی-دسترسی-نمایش پرنیان حق را به ضبط در زیر زمین خود را. اشتاینر به طور کلی باقی می ماند بر روی صفحه نمایش در حالی که ساگان پرش به عقب و جلو بین پیوستن به او برای اجرای برنامه و کار در پشت دوربین. نویمان رزین و همچنین تعدیل زنده چت متنی که اجرا می شود در کنار این جریان.

"شان شروع به نسیم چت بود که واقعا خوب به این دلیل که مردم به تماشای شروع به توسعه بسیاری از رفاقت و شوخی" اشتاینر می گوید. "او مردم را تشویق به صحبت کنید و یک زمان خوب است."

"او یک آمر," ساگان می افزاید.

"با کشش خوب است چرا که شما باید تماس مستقیم با شنوندگان می گوید:" اشتاینر. "ما بسیار درونگرا بود اما ما انسان ها—ما می خواهم به در تماس با مردم است."

صمیمیت از تور مجازی جامعه کمک کرده است اشتاینر احساس راحت در نظر گرفتن خطرات جدید است. "من یک بخش به نام فوق العاده دانلود آهنگ جدید" که در آن من واقعا آهنگ های جدید و چیزهای شبیه به آن است که واقعا هیجان انگیز و nerve-racking," او می گوید. "آن را به یک سطح کاملا جدید از احساس آسیب پذیر—آن را مانند پریدن از یک صخره به زیادی از آب بدن. چیزهایی مانند که شما احساس خود مطمئن در آنچه شما انجام می دهند."

آیا این نشان می دهد جریان از استون هنج از شش پرچم پارکینگ و یا از ماه, طرفداران آمدن نگه دارید—گاهی اوقات Ratboys همان مردم هر شب.

"وجود دارد که قطعا چهره های آشنا در چت" اشتاینر می گوید. "نکته جالب این است که بسیاری از این افراد افرادی هستند که ما می دانیم از بازی را نشان می دهد. آن را احساس می کند مانند بسیاری از مردم ما در حال بازی برای مردم ما می شود برای بازی در تور—نکته جالب این است که در حال حاضر آنها می توانید در هر روز است."

تا کنون Ratboys آورده اند و در بیش از 1000 دلار در پی پال و Venmo کمک های مالی از طریق Twitch. هر چند که بخش کوچکی از آنچه که آنها را ساخته ام در جاده ها آنها همچنین صرفه جویی در پول: آنها مجبور به پرداخت برای گاز یا مسافرخانه و آن را ارزان تر به غذا خوردن در خانه. آنها نیز به فروش می رسد یک دسته از 50 special-edition تور مجازی پیراهن. با فرض اینکه همه چیز همیشه به حالت عادی بازگشت livestreaming پتانسیل به عنوان یک راه جدید برای اشتاینر و ساگان به کسب درآمد در حالی که Ratboys نیست در تور است.

On the first night of Ratboys Virtual Tour, Julia Steiner transported herself to Rio de Janeiro. - COURTESY THE ARTIST
  • در اولین شب از Ratboys تور مجازی, جولیا اشتاینر حمل و نقل خود را به ریو دو ژانیرو.
  • حسن هنرمند

"هنگامی که کل این بیماری همه گیر است که در گذشته و پشت سر ما می خواهم بدانم اگر این همه مجازی اجرای برنامه را نگاه شود به تازگی از گذشته است چون در آن زمان همه ما تا به حال" اشتاینر می گوید. "یا من تعجب می کنم اگر وجود دارد را به نوعی از فرمت و یا حالت از ارتباط است که می شود همه جا که خواهد . . . نه جای سنتی زنده-اجرای موسیقی اما مکمل و تبدیل شدن به چیزی که باندهای انجام زمانی که آنها به خانه است."

اشتاینر نمی خواهند به نگاه بیش از حد جلوتر اما او می خواهم به قادر به تکیه بیشتر بر روی موسیقی و کمتر در مشاغل جانبی. "این امر می تواند بسیار پرارزش برای ما قادر به آمدن به خانه از یک تور را چند روز به تنظیم مجدد و پس از آن باید یک راه برای انجام برای مردم و هنوز هم یک اتصال و به طور بالقوه هنوز یک جریان درآمد," او می گوید. "آن را به من احساس خیلی بیشتر برآورده به عنوان یک نوازنده—که به اندازه کافی عجیب من احساس حتی بیشتر انجام با انتخاب این به عنوان یک حرفه ای. شما می توانید رفتن به محل کار در خانه خود را. این می تواند چیز های اضافی است که می تواند به ما کمک کند اقامت تیز و آمد تا با ایده های جدید است."

بدیهی است که معلوم نیست زمانی که Ratboys خواهد بود قادر به بازگشت به جاده به پشتیبانی از چاپگر, شیطان, اما هر زمان که آنها آن را هنوز هم می تواند بهترین خود را ضبط نشده است. آنها با استفاده از وقت خود را پناه در محل برای ایجاد چیزی جدید و آنها را آماده برای به اشتراک گذاشتن آن را به هر راه که آنها می توانند. Ratboys خود را ارسال Virtual Tour dates on Instagram Twitter (در هر دو سیستم عامل خود را رسیدگی است @ratboysband). نمایش جریان زندگی می کنند در گروه کشش کانال twitch.tv/watchratboys و قسمت های گذشته هستند و بایگانی شده در حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب.

"ما خوش شانس هستید که این رکورد در دنیا که ما رو به بازی این دو نسخه را نشان می دهد در شیکاگو—این چنین بود: تاکید" اشتاینر می گوید. "من فکر نمی کنم که کسانی که خواهد بود ما در دو بازی گذشته نشان می دهد برای یک مدت زمان طولانی. اما کسانی بودند که بهترین دو را نشان می دهد برای ورود غیر ارادی در سراسر جهان وقفه." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن