نمایش عمومی راه را برای آنهایی که شخصی در Kitsap در طول یک بیماری همه گیر چهارم

جسی Darland Kitsap Sunمنتشر شده 2:01 PM EDT Jul 3, 2020آنه ماری دیکسون خانواده هرگز روشن کردن آتش بازی خود را,

توسط ABESTANEWS در 13 تیر 1399

آنه ماری دیکسون خانواده هرگز روشن کردن آتش بازی خود را, اما در این سال آنها خواهد شد.

با نمایش عمومی در Kitsap در این سال بسیاری از مردم که نمی شده است مشتریان در گذشته در حال بازدید از اتش بازی برای اولین بار می ایستد.

در Boomtown آتش بازی در پورت اورچارد کسب و کار بهتر بود از حد معمول در چند روز اول از فروش.

"مردم قطعا در آمده وجود دارد گفت: هیچ نشان می دهد به طوری که آنها می خواهند بیشتر برای خود" دنی Nuckols گفت. "و آنها فکر می کنند که همه چیز در حال رفتن به خرید بیشتر به طوری که آنها در حال رفتن به خرید بیشتر به طوری که آنها را اجرا کنید."

Majorie Nuckols گفت شده اند وجود دارد بسیاری از مشتریان که می آیند و می گویند که آنها هرگز روشن کردن آتش قبل از.

بیشتر: Kitsap آماده برای یک چهارم جولای با هیچ آتش بازی نشان می دهد

"به طوری که آن را سرگرم کننده به آنها صحبت کنید چرا که آنها مانند" چه چیز را انجام دهید؟'" او گفت:.

که چه دیکسون خانواده انجام شد در روز چهارشنبه زمانی که آنها بازدید ChiquitiFireworks در Suquamish. او گفت: این اولین سال او اجازه شوهرش به روشن کردن آتش.

"من استفاده می شود به کار در بهداشت و درمان در سیاتل و هر چهارم جولای وجود دارد مانند دست دمیده شده و حتی مرگ و میر و مسائل" او گفت:. "من واقعا نگران آن است که در حال حاضر مردم در حال رفتن به انجام این کار مانند آنچه ما در حال انجام روشنایی خاموش خود به خود و مردم در حال رفتن به دریافت صدمه دیده است."

"آیا من می توانم حداقل یک روم شمع ؟" شوهرش از او خواست.

Kitsap County fire مقامات نیز نگران ایمنی این سال است. سال گذشته Harborview Medical Center, منطقه تروما و سوختگی مرکز گزارش داد ده ها تن از اتش صدمات. کودکان بیشتر تحت تاثیر این آسیب است.

بیشتر: Chiefstick شب زنده داری برنامه ریزی شده در سالگرد تیراندازی توسط پولسبو افسر پلیس

همچنین نگرانی در مورد مردم جمع آوری با هم در گروه های بزرگ, خطر گسترش COVID-19.

دیکسون را از دست ندهید نشان داده است. این خانواده به تازگی به برمرتون از سیاتل که در آن آنها استفاده می شود به تماشای آتش بازی و خوردن استیک از یک دوست بارج. در حال حاضر آنها را به خانه خود را بر روی آب در نزدیکی Enetai. دیکسون پیش بینی بسیاری از خانواده ها زندگی می کنند که در کنار آب در منطقه را روشن خواهد کرد آنها را ایجاد خود را نشان می دهد بیش از سینکلر ورودی.

"بنابراین ما در حال رفتن به اویختن در ساحل" او گفت:. "این است که به تواند متفاوت باشد. من مشتاق به دیدن آنچه که مردم می آیند تا با."

برخی از محله ها و کوچه بن د کیسه در حال برنامه ریزی را نشان می دهد از خود گفت: بی سر و صدا ویلیامز در مارلین جورج آتش بازی در Suquamish.

"بسیاری از مردم گفته اند که آنها را خریداری نمی آتش بازی در مدت زمان طولانی" ویلیامز گفت. بسیاری از آنها بپرسید چه چیزی را به خوبی نشان می دهد.

تشویق مشتریان به فروشگاه های اولیه و همچنین هیچ عمومی نشان می دهد که با افزایش فروش خود را در این سال, او گفت:. به عنوان یک قبیله ای ایستاده ژرژ می تواند باز کردن تعطیلات آخر هفته روز یادبود. در این سال آنها به تشویق مشتریان به اوایل به دلیل جمعیت آنها معمولا در جولای 3 و 4 جولای.

ایمان Fellowship Church میزبان یک آتش بازی ایستاده در سیلوردل Safeway پارکینگ در هر سال. فروش شده اند و عمدتا عادی اما آن را به سرعت به فروش می رسد بسته های بزرگ از آتش بازی و در انتظار محموله های بیشتر.

"من فکر می کنم مردم مشتاق هستند به شلیک آتش بازی خود را," Donnette زیمر گفت.

پایین جاده در TNT آتش بازی در نزدیکی ستاره تمام خطوط و کازینو در سیلوردل پاییز, فورمن خانواده در حال اجرا است اولین آتش ایستاده است. هنگامی که او جوان تر بود و خانواده و دوستان تا به حال ایستاده که او مشغول به کار در یکی از تابستان است. او فکر می کردند که باید آن را امتحان کنید خود و ارسال اطلاعات خود را به TNT.

"آنها از جان گذشته برای دریافت این نقطه پر شده به طوری که مانند یک ماه و نیم پیش آنها به نام و پرسید: اگر من هنوز هم علاقه مند به انجام این کار" فورمن گفت.

TNT مکان های آنها اجاره از شرکت ها مانند ستاره تمام خطوط پارکینگ و مردم اعمال می شود برای پر کردن و کار محل. اگر این نقطه را پر نمی کند, این شرکت از دست می دهد پول است.

فورمن گفت خانواده او است و فروش وسایل آتش بازی در تابستان امسال برای پرداخت هزینه های جدید در جلوی خانه و همچنین کمک می کند تا همسایه کودکان و نوجوانان آنها را با دادن شغل تابستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن