[مطبوعاتی] شیکاگو خواننده ارائه خواننده ی دستور غذاها: شیکاگو آشپز و نوشیدنی در خانه

(شیکاگو - 26 مه سال 2020) به شیکاگو خواننده منتشر کرده است اولین کتاب آشپزی, خواننده ی دستور غذاها: شیکاگو آش

توسط ABESTANEWS در 6 خرداد 1399

(شیکاگو - 26 مه سال 2020) به شیکاگو خواننده منتشر کرده است اولین کتاب آشپزی, خواننده ی دستور غذاها: شیکاگو آشپز و نوشیدنی ها در خانه با دستور العمل های از بیش از 90 شهر بهترین سرآشپزها و bartenders.

خواننده ی دستور غذاها امکانات 80 دستور العمل ویرایش توسط دیرین خواننده مواد غذایی منتقد و نویسنده ارشد مایک سولا و خواننده coeditor-in-chief کارن هاوکینز.

"صنعت مهمان نوازی برای اولین بار به دریافت clobbered توسط COVID-19 همه گیر و آن را به احتمال زیاد در میان آخرین به بهبود" سولا در مقدمه می نویسد. "5.9 میلیون صنایع کارکنان شغل خود را از دست دو ماه گذشته با توجه به کسب و کار رستوران و نه از جمله کسانی که مشغول به کار در زیر جدول مانند کارگران ثبت نشده. بسیاری از سرآشپزها و bartenders چرخد و به carryout و تحویل خدمات بسیج در اطراف طرح هایی به عنوان مستقل رستوران ائتلاف تغذیه اولین پاسخ دهندگان و مراقبت از سلامت کارگران. آنها را نگه داشته و پخت و پز است."

پانزده درصد از این کتاب فروش به نفع Comp Tab صندوق امداد یک اتحاد بین کارکنان پشتیبانی و خلبان نور سرآشپزها برای کمک به مهمان نوازی کارگران گذاشته و یا furloughed در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"این خواننده از دست داد 90 درصد از تبلیغات آن هنگام فرهنگی نیروی زندگی است که شیکاگو, بار, رستوران, موسیقی, تئاتر, فرهنگی و صحنه های بسته می گوید:" خواننده ناشر تریسی Baim.

"هنگامی که ما شروع به درخواست شیکاگو سرآشپزها و بار من برای کمک به این کتاب اشپزی آنها افزایش سریع با 80 دستور العمل های که در مجموع ارائه یک تصویر از وسعت تخیل آشپزی در این شهر" می افزاید: سولا.

لیست سهم نشان می دهد همه بازیگران از استعداد از هر گوشه ای از شهر غذا صحنه از جمله پل kahan رایگان را خشکیده کلم, Yolanda Castillo را Belizean خورشتی مرغ ریک Bayless گوشت خوک tinga برتا گارسیا سالسا ورد تونی هو ویژه خشک فلفل قرمز و مرغ و اتان لیم مامان کامبوج ملایم پخته شده گوشت خوک شکم Bellemore آشپز جیمی پاپادوپاولوس آتش پرنده ساندویچ مرغ, برج ایفل سوفله از اورست افسانه ای ژان Joho و برایان Bruns از تخت و نقطه خمیر ترش دستور غذا.

"نیز وجود دارد که ساده تر و عملی, آرامش, دستور العمل های طراحی شده برای کمک به یک کشش چیزی شگفت انگیزی که شربت خانه است و شما نمی توانید به خرید مانند لولا آشپز شیرینی امیلی Spurlin را ناامید بار پای یا pimiento مک و پنیر که کریستین Cikowski و جاش کولپ خدمت در عسل, کره, مرغ سرخ شده یا صبحانه ملکه قانون مهاجرت و ملیت Pinkney متراکم Flourless تلخ و شیرین, کیک شکلاتی" سولا می گوید: در این کتاب معرفی می کند. "من شرط می بندم مواد غذایی نویسنده دنیس لی دادن بوربن Pate خواهد بود aces آغشته بیش از جوان های آمریکایی آشپز نیک Jirasek را Ooohh مامی و پنیر و کراکر. نیاز به یک نوشیدنی سفت, اما شما فرار از تخم مرغ ؟ لرزش یک وگان ویسکی ترش با پس مانده غذا نخود آب از Koval رسومات را Zach Overstreet."

شده است بی باک نوآورانه و در سراسر کشور مورد احترام رسانه های صوتی برای نزدیک به 50 سال است. در چاپ هر هفته و روزانه آنلاین ما در حال tastemakers نافذ منتقدان و دستور کار-setters. خوانندگان ما نگاه به ما برای چه جدید چه در حال حاضر چه در آینده و ما بستگی دارد به نگه داشتن دولت های محلی پاسخگو و نه طرف.

جزایر Abebe

Selam اتیوپی آشپزخانه

4543 N. خیابان برادوی

Selamkitchen.com

اتیوپی رستوران آماده خوشمزه و سالم معتبر مواد غذایی است. To-go در دسترس است در Grubhub, حال بارگذاری می خورد و DoorDash.

Arturo Aucaquizhpi

Mirabella غذاهای ایتالیایی

3454 W. ادیسون سنت

mirabellaitaliancuisine.com

سلام, نام من است Arturo Aucaquizhpi. من متعلق به Mirabella حدود سه سال است. این یک رستوران خانوادگی که ایجاد شده بود با تعداد زیادی از شور و شوق و عشق است. زمانی که من یک نوجوان بود, من تا به حال رویای داشتن یک رستوران در ایالات متحده است. زمانی که من در اکوادور وجود دارد کم امکان داشتن یک رستوران در کشور است. ما carryout, تحویل, Grubhub, حال بارگذاری می خورد و Postmates.

آنجلینا Bastidas

Tournant

Tournantchi.com

@tournant_chi / @chefangelinabastidas / @seathief

آشپز آنجلینا Bastidas متخصص در تزریق خصوصی, ناهارخوری زیبا, تجربیات ماهرانه سرپرستی جفت برای یک بازی سرگرم کننده منحصر به فرد و امن هدایت زمان شما را فراموش نخواهد کرد. در حال حاضر ارائه غیر حاوی وعده های غذایی برای $19 با تحویل.

ریک Bayless

فرنترا کوره / Xoco / کروز بلانکا / Leña Brava

445 N. Clark سنت

Rickbayless.com

@rick_bayless / @chefrickbayless / @rickbayless

منطقه ای پخت و پز مکزیکی با بیان میانه تشکیل دهنده. Xoco است که هنوز هم ساخت یک منوی کامل و شامل یک فرنترا کوره منوی pop-up; کروز بلانکا آبجوسازی ارائه شده است آبجوسازی-تازه آبجو صنایع دستی و tacos و شامل چوب اخراج خانواده-سبک وعده های غذایی از درب بعدی را Leña Brava. حمایت از کارکنان ما در rickbayless.com/the-great-frontera-tip-jar.

آلیس Blander

مخفیگاه

1354 W. Wabansia Ave.

Hideoutchicago.com

@hideoutchicago

آلیس بوده است مخفیگاه مدیر کل برای نزدیک به سه سال است. مخفیگاه یک افسانه ای موسیقی و کمدی محل و فضای جامعه شده است که در عمل برای حدود 25 سال است. این مخفیگاه در حال حاضر بسته شده اما ما اضافه شده اند یک فروشگاه لینک به وب سایت ما. ما در حال فروش merch و صفحه نمایش چاپ کارت هدیه با $5 هنرمند اهدا متصل شده و ما در حال حفر نادر زرق و برق دار پوستر از مخفیگاه آرشیو. ما در حال اضافه کردن به فروشگاه هفتگی و برخی از ایده های بزرگ در آثار!

راب بوید

پانچ خانه

1227 W. 18 سنت

punchhousechicago.com

@punchhousechicago / @punchdrunkrob

پانچ خانه پر جنب و جوش دریایی الهام گرفته از نوار کامل از دمدمی جذبه و اواسط قرن مدرن چوب-paneled زیبایی. ما کوکتل لیست ارائه اصل در کنار آثار کلاسیک تمام بر اساس سنتی پنج عنصر پانچ قوی, ضعیف, تلخ, ترش و شیرین است. Dusek مدیره و آبجو ما طبقه بالا همسایه محدود منوی خاویار برای وانت و تحویل. ما همچنین جمع آوری کمک های مالی برای کارکنان فروش merch!

برایان Bruns

تخت و نقطه

3524 W. فولرتون Ave.

flatandpoint.com

@flatandpoint

برایان تیلور و آغاز تخت و نقطه به عنوان یک کیوسک در فولرتون, ساحل, سه سال پیش پس از برایان سمت چپ, ناهارخوری زیبا, جهان تجارت موچین و ظروف صفحات برای نسخه خود را از BBQ tacos و لغزنده. به سرعت outgrowing فضا و تقاضا برای بیش از یک فصلی رستوران برایان و تیلور را در بر داشت یک خانه در لوگان مربع که در آن آنها تعادل, ناهارخوری زیبا و برایان دید از کباب کردن در آنچه که منجر به یک آلپ-الهام دودخانه. ما در حال ارائه منظقه وانت جمعه به جمعه از 4 تا 6:30 بعد از ظهر برای خانواده-سبک غذا که غذا دو تا سه نفر برای $50 در هر بسته. هر خانواده بسته بندی غذا شامل سالاد و سبزیجات تفت داده شده را با انتخاب از 1 پوند گوشت سینه, 1 پوند گوشت خوک لغو احکام صادره ی گوشت لازانیا یا لازانیا گیاهی. اضافی طرف و نان نیز در دسترس هستند.

ناتالی Brusherd

Smartbar شیکاگو

2942 N. Fairfield Ave.

smartbarchicago.com

@smartbarchicago

ما در شیکاگو مورد علاقه اواخر شب رقص نقطه. کمک به ما کارکنان ما GoFundMe.

لوکاس بومبا و مت بومبا

شیر پول دم

75 S. لا گرنگ Rd. لا گرنگ

milkmoneybrewing.com

@milkmoneybrewing

متولد از دو برادران طولانی و پیچیده برای غذا و آبجو شیر پول دم یک فصلی-رانده شده و به صورت محلی منابع آبجوسازی و رستوران واقع فقط 15 مایلی جنوب غربی شیکاگو است. این بومبا برادران اجرایی آشپز/صاحب مت بومبا (انقلاب, رقابت, لانه مرغ) و آشامیدنی/مدیر کل لوکاس بومبا را سرپرستی طیف وسیعی از تجارب مختلف که ویترین نزدیک غذا و آبجو منوها با تشخیص طعم و در عین حال اجرا با یک غیر قابل انکار با کیفیت و منحصر به فرد ارائه. این تیم متعهد به منابع محلی و فصلی خوردن به عنوان یک اصل اساسی در خدمت به جامعه خود و محیط زیست محلی.

رایان Carbone

خانه گره خورده است

3157 N. سوتپرت Ave.

tiedhousechicago.com

@tiedhousechicago / @chefboyrc91

یک رستوران محله در Lakeview متصل به Schubas میخانه که تساوی با الهام از کلاسیک راحتی مواد غذایی.

Yolanda Castillo

Garifuna Flava: طعم بلیز

2518 W. 63 سنت و 131 N. کلینتون سنت

garifunaflava.net

@gariunaflava1 / @garifunaflava1 / @garifunaflava1

به نام پس از Garifuna (تلفظ ga-RI-foo-nah) مردم یک گروه قومی از سواحل آمریکای مرکزی با کاملا استثنایی تاریخ Garifuna Flava ویترین یک ترکیب منحصر به فرد از کارائیب و آمریکای لاتین و بومی Garifuna خوردم. آوردن آشپز Yolanda Castillo را پررنگ و طعم منحصر به فرد از بلیز به شیکاگو Garifuna Flava را به دست آورد ستایش در یک میزبان از رسانه های محلی و چاپ "بهترین" و "باید ببینید" لیست. Garifuna Flava نیز برجسته شده است در شبکه غذایی Diners, Drive-Ins and Dives, ABC7 گرسنه Hound WTTW را چک کنید لطفا! WGN شیکاگو بهترین, ABC7 را باد می وزد شهرستان زندگی می کنند و طعم و مزه از شیکاگو! ما باز برای وانت. ما COVID-19 کارمند صندوق امداد است که در ما GoFundMe.

تام Cathcart

GMan میخانه

3740 نفر کلارک خیابان

www.gmantavern.com

@gmantavern

دوستانه محله سوراخ آبیاری بیش از سمت چپ میدان دیوار. باز 365 از سال 1976. ما هرگز زود است. مترو شیکاگو کارکنان امداد را پوشش می دهد, مترو, smartbar و GMan میخانه.

جیک Chappell

وینسنت

1475 W. Balmoral Ave.

Vincentchicago.com

@VincentChicago / @PissAndVinaigrette / @DadDadDad

آشپز جیک شده است در حال اجرا در آشپزخانه Vincent برای بیش از دو سال در حال حاضر نمایش یک سبک از حداقل ضایعات و بیش از حد فصلی با ترکیبات عطر و طعم به همان اندازه آرامش و تعجب آور است. وانت در دسترس از طریق وب سایت ما برای ساندویچ آبجو و شراب, مشروب, تازه کاتالپا گرو گوشت خوک و گوشت و پنیر از تلاش creameries (به زودی).

مت Ciarleglio

بطری خالی

1035 N. Western Ave.

emptybottle.com

@emptybottle / @theemptybottle

در سال 1992 بطری خالی آغاز شده به عنوان یک گربه زده سوراخ در دیوار بار در اوکراین ایجاد کرد که در آن شما می توانید هر یک از نه آبجو برای یک باک-پنجاه یا کمتر بازی استخر برای 50 سنت و پیدا کردن همه چیز از هیولا آهنربا به بیل مونرو در jukebox. ما انجام داده ایم یک دسته را نشان می دهد پس از آن; در واقع ما شده ایم چیزی جز خالی این آخرین 20 سال یا بیشتر با همان قیمت پایین و عدم نگرش و اختصاص داده شده به طور منظم ساخته شده است که نوار اصلی چنین یک موفقیت است. ما در حال حاضر به لطف پذیرش کمک های مالی به بطری + نیش کارکنان صندوق امداد: gofundme.com/bottle-bite-staff-relief.

Cristine Cikowski و جاش کولپ

عسل و کره و مرغ سرخ شده

3361 N. Elston Ave.

honeybutter.com

@honeybutterchi

عسل و کره و مرغ سرخ شده است پایدار رستوران مرغ سرخ شده در شیکاگو, Avondale, محله. ما تمرکز بر روی منابع با کیفیت بالا و مواد اولیه از تولید کنندگان محلی و پیشنهاد ما کارکنان دستمزد عادلانه و طیف گسترده ای از مزایای. ما در حال حاضر یک GoFundMe برای کارکنان ما به عنوان ما قادر به ارائه تحویل و یا بایگانی اطلاعات در این زمان با توجه به نگرانی برای ایمنی خود را.

متی کلارک و امیلی Spurlin

لولا کافه

2537 N. Kedzie بلوار.

lulacafe.com

@lulacafe / @sourbittersalty

باز در سال 1999 توسط جشن شیکاگو آشپز Jason هممل این 20 سال, نقطه در لوگان مربع به طور رسمی یک موسسه به عنوان یکی از شهرستان برای اولین بار در مزرعه-به-میز رستوران. محبوبیت خود را دوشنبه شب در مزرعه شام سری به نظر می رسد هرگز به مرگ پایین با هر دوشنبه شب خدمات شامل هرگز قبل ساخته شده ظروف (وجود داشته است حدود 3000 خلق منحصر به فرد در سراسر 20 سال). ما جمع آوری کمک برای لولا کافه furloughed کارکنان ما GoFundMe صفحه.

آبه Conlon

Fat برنج

2957 W. Diversey Ave.

eatfatrice.com

@eatfatrice / @bakefatrice / @drinkfatrice / @fatricefam / @abeconlon

Fat برنج جیمز ریش برنده جایزه پرتغالی-fusion رستوران با یک مجاور نانوایی و کوکتل سالن. ما ایجاد یک جمع آوری کمک با پاداش مبتنی بر کمک های مالی به کمک ما گذاشته شدن اعضای تیم و آینده از چربی برنج: fatrice.آشپزخانه/پشتیبانی. سوپر برنج مارت کار به عنوان یک تخصص پخت و پز فروشگاه ارائه چاق برنج در خانه طبخ کیت در کنار آلی و محلی تولید آبجو و شراب, دور, رستوران, علاقه مندی ها و آرایه ای از سرگرم کننده در آشپزخانه اقلام است.

تایلندی دنگ

HaiSous ویتنامی آشپزخانه

1800 S. نجار سنت

Haisous.com

@haisouschicago

یک رستوران ویتنامی در یک محله پر جنب و جوش شده است که در رای گیری بهترین محله در جهان توسط مجله فوربس و زمان.

کارا دافی

این بار و در جدول CH رسومات

564 Randolph W. سنت

chdistillery.com/نوار-و-جدول

@jeppsonsmalort / @chdistillery

باز برای منظقه وانت و در حال حاضر تولید ضد عفونی کننده دست برای کمک مالی به مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ سازمان.

برایان Enyart

دوس شهری Cantina

2829 W. Armitage Ave.

dosurbancantina.com

@dosrestaurant / @doschicago

واقع در لوگان مربع دوس مشارکتی از شوهر و همسر تیم سرآشپز برایان Enyart و جنیفر جونز Enyart. زن و شوهر ملاقات کرد در حالی که کار تحت سرآشپزها استاد ریک Bayless و چارلی اسب یورتمه رو به ترتیب و به زودی توسعه یک عشق متقابل از مواد غذایی و سفر. خود منو اصلی تفسیر از غذاهای که پذیرای معاصر طعم و مواد تشکیل دهنده با الهام از جسارت و فضل مکزیک. باز برای منظقه وانت.

رافائل اسپرزا

Finom

4200 N. ایروینگ پارک

finomcoffee.com

@finomcoffee

Finom جدید ایروینگ پارک کافی شاپ در خدمت مجارستانی صفحات کوچک و شامل قهوه از ضد فرهنگ چای از نادر چای انبار و کالاهای پخته شده از بلوکهای شیر است. آشپز اسپرزا ایجاد کرده است یک pop-up نانوایی به منظور بالا بردن بودجه برای ایلینوی ائتلاف به صورت مهاجر و پناهنده, حقوق (ICIRR) که شما می توانید پیدا کردن در etsy.com/shop/ZXFI.

فیلیپ فاس

ایده ال

2419 W. 14 سنت

Elideas.com

@elideaschi

تبدیل مفاهیم preconceived از ناهار خوری وارونه فیلیپ فاس است Michelin سرآشپز و صاحب ایده ال و همکاری نویسنده رمان گرافیکی زندگی در ال. باز برای وانت.

بیلی Helmkamp

ویسلر

2421 N. میلواکی Ave.

whistlerchicago.com

@whistlerchicago

ویسلر است یک بار گالری برچسب رکورد و محل برگزاری است که میزبان موسیقی زنده و دی جی هفت شب در هفته. ما برنده جایزه کوکتل برنامه ویژگی های همیشه در حال تغییر منوی کلاسیک و معاصر مورد علاقه و ویسلر اصل. ما مرحله میزبان ترکیب التقاطی از موسیقی جاز, راک, الکترونیک, کشور, و, روح, همراه با Movieoke فیلم, نمایش فیلم, خوانش و دیگر تلاش های هنری. ما در حال ارائه تماس رایگان منظقه وانت امضا کوکتل کیت و ارواح و آبجو کمبوچا شراب و merch. وانت موجود روزانه از 3 ساعت به 7 ساعت و شما می توانید قبل از سفارش آنلاین 24/7. منظور در اینجا: whistlerchicago.com/togo.

اریک هنری

خواب ایجاد کرد

3734 W. خیابان بلمونت.

خواب-village.com

@sl33pingvillag3 / @sleepingvillagechicago

خواب روستا است یک بار برگزاری کنسرت و جامعه فضا. ما 300+-ظرفیت محل برگزاری میزبان ترکیب التقاطی از کنسرت های کمدی و رویدادهای دیگر ویژگی محلی و ملی و بین المللی و استعداد. خواهر ما نوار ویسلر پیشگام شیکاگو کوکتل اما خواب روستا همه چیز در مورد آبجو و موسیقی زنده. در نهایت برخی از خبر خوب: SV منظقه وانت است و در حال اجرا! فهرست منوی گسترده ما از growlers و قوطی سفارش آنلاین و توقف برای تماس رایگان وانت سه شنبه-پنج شنبه از 3-6 PM. منظور در اینجا: sleeping-village.com/togo.

تونی هو

لائوس Sze چوان

520 N. خیابان میشیگان.

Laoszechuanusa.com

این "شهردار محله چینی ها" افتتاح اولین لائوس Sze چوان در سال 1998 در شیکاگو چینی و زنجیره ای گسترش یافته نه مکان در سراسر کشور. هو رئیس ایالات متحده-چین رستوران داد که اهدای ناهار و شام به اولین پاسخ دهندگان. حمایت از ما-رستوران چین داد با اهدای در acriusa.com/donation.

کلی Ijichi و Randi Howry

مامان در Politan ردیف شیکاگو

111 N. آبردین سنت

momschicago.com

@momschicago

یک غذای راحت مفهوم خدمت کاتسو Sandos دستباف از غذا خوردن و منحصر به فرد شیرینی در غرب حلقه. حمایت از مادر و کارکنان!

استفانی Izard

کبرا

200 N. خیابان سبز

cabrachicago.com

@stephanieizard / @cabrachicago

"من بسیار هیجان زده در مورد یک منو که جشن پرو طعم. امیدوارم که مردم به دیدن کبرا بین اهل تفریح منو و سرگرم کننده پشت بام فضای آنها احساس مانند آنها بوده است و حمل و نقل خود را به مینی دور شو!" در اینجا این است که یک صندوق امداد برای بوکا رستوران گروه کارکنان. اگر کسی می خواهم برای کمک به ما تازه بز کارکنان لطفا کمک کنید در اینجا. 100 درصد از تمام جمع آوری کمک های مالی خواهد شد به مردم سختکوش است که کار در رستوران ما. حمایت از کارکنان ما با مراجعه به ما GoFundMe صفحه. بز برای رفتن شامل غذا کیت به طبخ در خانه و مجازی فروشگاه مواد غذایی مناسب با عنوان دختر و بز-ceries.

نیک Jirasek

جوان آمریکایی

2545 N. Kedzie بلوار.

Youngamericanbar.com

@bingfanofyall / @youngamericanbar

جوان آمریکایی است که یک نوار پر جنب و جوش و آشپزخانه ساخته شده بر روی ستون های خلاقیت, جامعه و سرگرم کننده در لوگان مربع است. آشامیدنی برنامه ویژگی های اهل تفریح و بازی کوکتل است که ترکیب غذا و شراب غنی شده کوکتل CBD-حاوی نوشیدنی و جالب روح-گزینه های رایگان در کنار یک ملاحظه سرپرستی فهرست شراب و مشترک پیش نویس. آشپز نیک Jirasek را فیلیپینی منو به بررسی مواد و تکنیک های تربیت او از طریق یک قطعا خارج از ماشین چین دهنده لنز.

آشپز J. Joho

اورست رستوران

425 S. مالی, محل, 40 طبقه

Everestrestaurant.com

@everestrestaurant / @everest_chicago

از محل آن در 40 طبقه از شیکاگو بورس اورست ارائه می دهد نمایش خیره کننده از شیکاگو در تاریخ همتراز با نفیس شراب و غذاهای ارائه شده توسط آشپز Joho. منوی امکانات بهترین فصلی کرایه و فوق العاده مجموعه شراب. مهمانان ممکن است به منظور آشپز Joho تحسین هفت دوره مزمزه منو هفت دوره, گیاهی, مزمزه, منو, را انتخاب کنید و یا از سه و چهار دوره قبل از fixe منوها.

پل Kahan رایگان

یکی از مهمان نوازی کردن

808 W. دریاچه سنت

oneoffhospitality.com

@paulkahan / @oneoffhospitality

آشپز و شریک پل kahan رایگان تبدیل شده است در سراسر کشور تشخیص چهره شیکاگو سرآشپزها. عاشقانه, فصلی, unconventionally خلاق و اختصاص داده شده به الهام از کلاسیک آشپزی, kahan رایگان دریافت کرده تحسین بین المللی برای طرقه, avec, صاحب میخانه بزرگ ستاره Publican کیفیت گوشت کبوتر است Luncheonette, Publican کیفیت نان Publican میخانه اهار زدن, ستاره Wrigleyville و کافه Cancale. اهدا برجسته آشپز توسط جیمز ریش بنیاد در سال 2013 و بهترین آشپز میانه در سال 2004 kahan رایگان به دست آورده ستایش بسیاری از کسانی که ادعا می کنند او را به یکی از تاثیر گذار ترین کار سرآشپزها. حمایت کردن و مهمان نوازی کارکنان در GoFundMe: gofundme.com/f/one-off-hospitality.

ژن کاتو

Momotaro

820 W. دریاچه سنت

momotarochicago.com

Boka, رستوران, گروه, مدرن, فصلی, ژاپنی, رستوران, واقع در قلب شیکاگو Fulton بازار محله. مبتکر از غذاهای ژاپنی کاتو و نامزد دریافت جایزه شده است برای جیمز ریش جایزه و دریافت ژان Banchet جایزه آشپزی تعالی. لطفا برای حمایت از Momotaro با اهدای به bokagrp.com/fund.

مایکل Lanzerotte

سنت لو به مجمع

664 W. دریاچه سنت

Saintlouschicago.com

@saintlousassembly

میانه گوشت 'n' سه در غرب حلقه با یک نوار و پاسیو برای تمام تابستان خود را frosé نیاز دارد. ما جمع آوری کمک های لینک و merch فروشگاه بهره کارکنان در وب سایت ما!

جف Lawler

Geja کافه

40 W Armitage Ave.

gejascafe.com

@gegascafe

Geja کافه ارائه شده است پنیر و شکلات فند و برو در دسترس برای منظقه وانت و یا تحویل از طریق Grubhub. برای هر 100 دلار کارت هدیه خریداری شده از طریق وب سایت Geja خواهد شد و اضافه کردن اضافی $25 به کارت هدیه برای استفاده از زمانی که آن را بی خطر است برای ما برای دوباره باز برای کسب و کار عادی. Geja را نیز تاسیس کارکنان صندوق امداد از طریق GoFundMe برای کمک به کارکنان خود را در طول این زمان: https://www.gofundme.com/f/geja039s-cafe-staff-relief-fund.

Dennis Lee

Paulie هی لوگان مربع

2451 N. میلواکی Ave.

pauliegee.com/لوگان-مربع

@pauliegeeslogansquare

ما در خدمت خلاق woodfired و دیترویت به سبک پیتزا در لوگان مربع است. حمایت از ما کارمند صندوق امداد در اینجا: پی پال.من/PaulieGeeLoganSquare.

سامانتا لی

Hopewell Brewing Co.

2760 N. میلواکی Ave.

Hopewellbrewing.com

@hopewellbrewing

Hopewell Brewing Co. مترقی و صنعت آبجوسازی و taproom در لوگان مربع است که در کسب و کار ساخت, روشن, تمیز و مدرن, آبجو. شناخت آبجو که فقط به اندازه مورد شرکت شما در حفظ و به عنوان مایع در شیشه Hopewell دم شرکت طول می کشد یک رویکرد اندیشمندانه به دم متعادل و قابل دسترس آبجو. Hopewell استقبال سبکی گسترش به taproom طراحی تمیز شامل چوب کف به سقف پنجره ها و جمعی از جداول. ما در حال تشویق مردمی به جای سفارشات آنلاین برای تماس تحویل و یا اعتباری وانت. مشتریان می توانند ترک مجازی پاداش برای کارکنان ما حاضر به عنوان به خوبی. ما همچنین یک merch جمع آوری کمک که در آن تمام درآمد حاصل خواهد شد به سمت ما نگه داشتن کارکنان پرداخت می شود و بیمه شده در 100 درصد است.

لارنس Letrero

بیان Ko

1810 W. مونترو Ave.

Bayankochicago.com

@bayankochicago

واقع در جذاب Ravenswood محله و بیان Ko یک فیلیپینی-کوبا mashup تاسیس شده توسط آشپز لارنس Letrero و شریک زندگی خود را Raquel Quadreny. بیان Ko به معنی "کشور من" یا "خانه من" در تاگالوگ. این نام به معنای ماندن درست به ریشه های خود و به نمایندگی از دیگ ذوب که امریکا است و همیشه خواهد بود. در آینده بسیار نزدیک Bayan Ko خواهد شد شرکت در خط مقدم غذاهای شیکاگو است. خط مقدم مواد غذایی را فراهم می کند وعده های غذایی در سراسر کشور برای حفظ قدرت برای بسیاری در خط مقدم مبارزه با COVID-19 ویروس. خط مقدم به تازگی همکاری با جهان آشپزخانه مرکزی است که رهبری آشپز خوزه آندرس.

راب لویت

Publican کیفیت گوشت

825 W. Fulton بازار

publicanqualitymeats.com

@publicanquality / @rob_levitt / @oneoffhospitality

Chef de Cuisine/سر قصاب راب لویت منجر به اتهام در یکی کردن مهمان نوازی را Fulton بازار قصاب فروشگاه. بسیار بیشتر از مورد علاقه خود را در محله قصاب PQM دو برابر به عنوان یک محله کافه نانوایی و بازار لذیذ و همچنین به عنوان یک کاملا منحصر به فرد خصوصی رویدادهای فضایی. حمایت کردن و مهمان نوازی کارمند صندوق امداد با اهدای به ما GoFundMe صفحه: gofundme.com/f/one-off-hospitality.

اتان Lim

هرمسا

4356 W. Armitage Ave. واحد B

hermosarestaurant.com

@hermosachicago / @HermosaRestaurant

هرمسا یک فرد نشان می دهد در اینجا به طبخ و خدمت احساس-مواد غذایی خوب و رفتار همه زیر سوال "شما می توانید ساندویچ آن؟" هرمسا ارائه خواهد شد Momma لیم Kaw Daan برای فروش با درآمد حاصل از رفتن به سمت Comp Tab صندوق امداد.

کالین مالون

Superkhana بین المللی

3059 W. Diversey Ave.

superkhanachicago.com

@superkhana

چرخش مدرن در کلاسیک غذاهای هندی Superkhana بین المللی همکاری بر اساس یک عشق متقابل از آشپزخانه و مواد غذایی محلی. یک سرمایه گذاری مشترک بین سرآشپزها Yoshi یامادا Zeeshan شاه و جیسون هممل, Superkhana بین المللی واقع شده است یکی از جدیدترین شیکاگو رو به رشد جیب التقاطی مغازه ها و رستوران ها در حال ظهور در لوگان مربع محله.

جاش مارتینز و رولف Pedersen

Gadabout

5212 N خیابان کلارک

gadaboutchicago.com

واقع در Andersonville و به تازگی باز Gadabout یک رستوران ریشه در مفهوم است که خیابان غذا آشپزی تجسم یک شهر فرهنگ است. کلمه "gadabout" به معنی همیشگی لذت-به دنبال دنیا مسافر است که جوهر از منوی خود را که نشان دهنده یک متفکر همگرایی فرهنگ ها و جشن شیکاگو تنوع و یک حس نزدیک ماجراجویی در حالی که فراخوانی احساس, بازیگوش, نوستالژی. شوهر و همسر تیم رولف و مگ پدرسن الهام بخش از سراسر جهان برای ایجاد منحصر به فرد و غیر متعارف خیابان مواد غذایی است. آشامیدنی منو سرپرستی برایان هارتمن و جاش مارتینز برجسته دسته ای کوچک ارواح در پر جنب و جوش, کوکتل, در حالی که همچنین ارائه یک قوی روح-لیست رایگان و انتخاب از سودا است. ماموریت آنها این است که برای ساخت یک لیست پویا از شیوه های پایدار در رستوران و در طول Andersonville جامعه است.

Ulises مارتینز

فضیلت سیب / Tp Guide To Autism Liquorette

virtuecider.com

@virtuecider

فضیلت سیب باعث می شود هنر و صنعت سیب در جنوب غربی میشیگان ما خورشیدی مزرعه با استفاده از سیب ما خرید از ما همسایه مزارع. بخشی از همه ما آنلاین سیب فروش سود شیکاگو مهمان نوازی اتحادیه.

کوین مک آلیستر

کافه Robey

1616 N. میلواکی Ave.

caferobey.com

@caferobey

کافه Robey یک رستوران محله واقع در شلوغ گوشه ای از شمال غرب با Damen و میلواکی در ترکه یا چوب کوتاه پارک/Bucktown محله.

داناون Mitchem

Moneygun

660 W. دریاچه سنت

moneygunchicago.com

@moneygunchicago

خدمت کوکتل های کلاسیک در غرب حلقه. حمایت از کارکنان ما با کارت های هدیه و کالا است که می توان در 16oncenterchicago.com/store?category=MONEYGUN.

مت Mixter

Wixter بازار

2110 W. خیابان تقسیم

wixtermarket.com

@wixtermarket

Wixter بازار بوتیک فروشگاه غذاهای دریایی متخصص در سوپر منجمد فلش منجمد و کنسرو محصولات از سراسر جهان است.

برتا منتس گارسیا و دیوید رودریگز جونیور

Xocome Antojeria

5200 S. کماندار Ave.

xocome-antojeria.کسب و کار است.سایت

@xocomeantojeria

دست صنعتگر غذاهای مکزیکی با تمرکز بر بومی غذاهای سنتی.

مایکل Moorman

m.هنری

5707 N. Clark سنت

mhenry.net

@mhenrycafe

m.هنری ارائه می دهد در سطح جهانی الهام گرفته از جدید آمریکا به سبک پخت و پز. ما آماده تمام مواد غذایی ما از بهترین های طبیعی و فصلی در دسترس استفاده به صورت محلی تولید می شوند و محصولات ارگانیک در هر زمان ممکن است.

امیلی Nydam

ماریا بسته بندی کالا

960 W. 31 سنت

جامعه-bar.com

@mariasbar / @deathbycheeseburger

یک نوار محله در بریجپورت خدمت artisanal کوکتل و صنایع دستی آبجو. ما در حال ارائه تماس وانت و یا تحویل (توسط یکی از بسیار خود ما) از همه چیز در سایت ما از جمله آبجو, شراب و ارواح کوکتل کیت دم سرد و cbd seltzers, KIMKSI و خیلی باحال بستنی! هر مجازی نکات را می توان در سمت چپ gf.من/تو/xrb2p3.

Cy اولدهام

چربی گربه

4840 N. خیابان برادوی

Fatcatbar.com

گربه چربی بوده است در خدمت هنر و صنعت آبجو و خوب بار در بالای شهر برای 13 سال است. کارکنان ما این است که یک تیم از 25 rockstars: پدران تک گربه با یک خانم بلوند, بسیاری از بازیگران است. سال ها با هم ساخته اند که گربه چربی یک خانواده است و یک پرنیان که گسترش به هر مهمان که پیاده روی را از طریق درب. لطفا نظر نمایش برخی از پشتیبانی برای چربی گربه خانواده به عنوان زنده ماندن ما هفته آینده در دختر.من/تو/xwausw.

ژاک Overstreet

KOVAL رسومات

kovaldistillery.com

@kovaldistillery

ژاک Overstreet شده در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی برای بیش از یک دهه با نانامی به بازی در Scofflaw بنفش ساعت و برلین کلوپ شبانه. او پیوست KOVAL تیم در سال 2018 تدریس هفتگی کوکتل کلاس و توسعه بیش از 150 کوکتل های KOVAL ارواح. KOVAL رسومات شناخته شده است برای ایجاد یک خط از آلی و حلال گواهی ویسکی و جین و تخصص ارواح با استفاده از منحصر به فرد دانه های امضا "قلب برش" تکنیک و تنها مطلق بهترین مواد با کیفیت. از مارس سال 2020 KOVAL منتقل شده 100 درصد از عملیات خود را برای کمک به ارائه بر اساس الکل ضد عفونی کننده برای کسانی که در خط مقدم در مبارزه با COVID-19. کسب اطلاعات بیشتر و پشتیبانی در اینجا: bit.ly/kovalsanitizer.

مارگارت Pak

Thattu

111 N. آبردین سنت

thattuchicago.com

@thattuchicago

Thattu هند است مواد غذایی خیابانی مفهوم در Politan ردیف شیکاگو شامل آشپزی از جنوب غربی سواحل ایالت کرالا. خود آموخته آشپز با مادام العمر شور و شوق برای مواد غذایی مارگارت پاکستان مشغول به کار در این بخش شرکت برای 12 سال قبل از تعمق به مواد غذایی حرفه ای. پس از ازدواج با همسرش که بومی کرالا هند, زن و شوهر ساخته شده به طور منظم سفر به خانه اش که در آن پاکستان آموخته های ظریف در کرالا آشپزی از او مادر در قانون است. حمایت از کارکنان خود در gofundme.com/f/thattu-team-virtual-tip-jar.

کوین اضطراب سخت و ناگهانی

kevinpang.com

@اضطراب سخت و ناگهانی

کوین یک مشاور بازاریابی برای M. Harris & Co. او قبلا یک مواد غذایی نویسنده شیکاگو تریبون سردبیر موسس بایگانی اطلاعات و کمک به نیویورک تایمز و Saveur.

جیمی پاپادوپاولوس و لی Omilinsky

Bellemore

564 Randolph W. سنت

BellemoreChicago.com

@BellemoreChicago / @Bellemore / @BellemoreChi

Bellemore پر جنب و جوش آمریکا Brasserie برای لذت بردن از روشن زیبا (و اغلب اهل تفریح و بازی) رکوردی است که مراکز در تازه ترین, بالاترین کیفیت مواد تشکیل دهنده. حمایت از کارکنان خود در bokagrp.com/fund.

Swift & Sons

1000 W. Fulton بازار

Swiftandsonschicago.com

@leighomilinsky @swiftandsons @bellemorechicago

من آشپز شیرینی در هر دو Swift & پسران و Bellemore. شما می توانید از کارکنان ما در bokagrp.com/fund.

دیو پارک

Jeong

1460 W. شیکاگو Ave.

jeongchicago.com

@jeongchicago

ما یک کره ای مدرن رستوران واقع در غرب شهر. ما در حال ارائه یک منوی کامل از منظقه بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل از قبلی ما مفهوم Hanbun! چک کردن وب سایت ما برای پیشسفارش هر دوشنبه برای آخر هفته آینده. علاوه بر این ما شروع یک GoFundMe برای ما شگفت انگیز کارکنان: gofundme.com/f/support-jeong-restaurant-staff.

رائه پنینگتون

تا کنون

1340 W. Fulton سنت

همیشه restaurant.com

@everrestaurant

همیشه آینده از رستوران باشکوه و وسواس Michelin آشپز Curtis دافی و کسب و کار خود شریک مایکل Hmv. رائه پنینگتون خود را آغاز رستوران حرفه ای با جفت و سپس به شیر اتاق و گیلاس دایره اتاق قبل از بازگشت به خانه به تیم.

کرم پای پریرا

سینها, زیبا, برزیلی, آشپزی

2018 W. Adams سنت

Sinhaelegantcuisine.com

Sinhá (دیده می شود-yah') که به معنی "بانوی خانه" به شما ارائه می دهد فرصت تنها در شیکاگو به برزیل غذا catered برای هر مناسبت. آماده سازی مواد غذایی است که کاملا معتبر و آشپز است. متولد مطرح و تحصیل در برزیل, کرم پای پریرا نمایش پخت و پز به عنوان یک منبع از لذت بردن شخصی و یک خروجی برای بیان هنری است.

علامت فلن

احیای سالن غذا

125 S سنت کلارک

revivalfoodhall.com

@revivalfoodchi

احیای سالن غذا همه محلی ناهار خوری مفهوم spotlighting بهترین شیکاگو تحسین آشپزی صحنه زیر یک سقف. این بنای حلقه باز در سال 2016 و دارای 16 سریع-بازی گاه به گاه اصطبل شامل بسیاری از شیکاگو مورد علاقه رستوران محله در گرفتن و رفتن به تنظیمات به علاوه یک تعداد انگشت شماری از تمام مفاهیم جدید debuting از چندین تحسین شیکاگو سرآشپزها. برخی از فروشندگان ما هنوز در حال انجام برای رفتن سفارشات از طریق رفه دیگران از طریق خود محله و رستوران ها. برای حمایت از furloughed کارکنان شما می توانید کمک به ما GoFundMe صفحه.

اتان Pikas

درب انبار مقررات

3025 W. Diversey Ave.

cellardoorprovisions.com

@cellardoorprovisions

درب انبار مقررات یک روز کافه و شب اغذیه فروشی و مشروب فروشی در خدمت قلب پخت و پز منابع از میانه. ما منوها تغییر هفتگی و زمانی که فصل خواسته است. ما در حال حاضر یک GoFundMe به امور مالی بعدی ما پرداخت دوره برای کارکنان. مردمی همچنین می توانید با خرید کارت های هدیه برای کمک به حفظ ما و دیگر رستوران ها.

قانون مهاجرت و ملیت Pinkney

@breakfastqueen1

سرآشپز و مالک سابق از قانون مهاجرت و ملیت است. نویسنده از قانون مهاجرت و ملیت آشپزخانه: خاطرات و دستور العمل های از صبحانه ملکه. مقاله نویس برای صبحانه با قانون مهاجرت و ملیت در شیکاگو تریبون. ستاره فیلم مستند صبحانه در قانون مهاجرت و ملیت است. سخنران انگیزشی.

للا Punyaratabandhu

shesimmers.com

@shesimmers

للا است cookbook نویسنده و تصویرگر. او نویسنده ساده غذای تایلندی بانکوک و طعم از جنوب شرقی آسیا کوره و مالک تایلندی پخت و پز وبلاگ SheSimmers.

Chris Reed

Bumbu Roux

111 N. آبردین سنت

@bumburouxchi

Bumbu Roux لذت ازدواج بامیه غذاهای دریایی و شیرین-سویا زنجبیل مرغ. با تمرکز بر نمایشگاه بهترین از هر دو اندونزی و Creole غذاهای Bumbu Roux را خارج از غرفه را از بقیه است. ما بازدید GoFundMe صفحه برای حمایت از کارکنان ما.

دنی شاپیرو

Scofflaw

3201 W. Armitage, خیابان

scofflawchicago.com

@scofflawchicago / @scofflaw

Scofflaw یک جین متمرکز بر محله نوار کوکتل با همیشه در حال تحول منوی غذا. پرنیان همیشه گرم و مهمان نواز. ما در حال فروش مواد غذایی و نوشیدنی از Moonlighter. منوها می تواند به صورت آنلاین در Moonlighter وب سایت و یا Scofflaw است. حمایت از کارکنان ما در customink.com/fundraising/scofflaw.

اریک Simmons

Maple & خاکستر

8 W. خیابان افرا

mapleandash.com

@mapleandash

اتا

1840 W. خیابان شمالی.

ettarestaurant.com

@ettarestaurant

Maple & خاکستر نوآورانه را در steakhouse سنتی مخلوط کردن یک زیبایی مدرن با معتبر خدمات به تحویل کلاسیک چوب اخراج ظروف. با مجلل منو گردد توسط دو میچلین ستاره آشپز دنی کمک مالی و یک فهرست شراب به نام "یکی از برجسته ترین در جهان" توسط شراب تماشاگر افرا & خاکستر می یابد یک راه برای جشن هر لحظه. اتا محله رستوران که در خدمت, خوشمزه, چوب اخراج غذا در یک محیط آرام. پشتیبانی تیم ما در gofundme.com/f/maple-amp-ash-and-etta-employee-relief-fund.

اندی Sisomboune

سائو آهنگ

@saosongchicago

سائو آهنگ یک مفهوم با الهام از آشپز اندی Sisomboune را لائوس/American آشپزی تربیت با بن Fasman خلاق و در عین حال ساده به عنوان رویکرد FOH/نوشیدنی مدیر. پرهای باید در بازه زمانی از Michelin restaurants به فرو رفتن میله ها و برنامه ها در این نسخهها کار برای یک آجر و ملات در آینده نزدیک (هاها اگر چه که این بچه می داند که چه چیزی اتفاق می افتد دیگر).

راشل اسمیت

Spilt Milk

2758 W. فولرتون Ave.

spiltmilktavern.com

@spiltmilktavern

من در 16 سال از عهد بوق در شیکاگو من می توانم نرم افزار باز کردن یک آبجو مانند کسب و کار هیچ کس.

Palita Sriratana

نمک صورتی

pinksaltchicago.com

@سلام.palita / @pinksaltchicago

Palita Sriratana کردم او شروع به در فولتن نگارخانه رستوران انکوباتور فضا زمانی که او باز صورتی نمک. او در حال حاضر در شکار برای نمک صورتی خانه جدید اما تا آن زمان او را برای پیوستن به اهل تفریح و بازی پرهای خدمت ملاحظه معتبر تایلندی. شما می توانید پیدا کردن همه از این مواد در Talard تای نم و یا مواد غذایی تایلند پارسیان! حمایت خود را محلی آسیایی, بقال!

سارا Stegner

دشت, چمن, کافه

601 اسکوکی Blvd. نرتهبروک

prairiegrasscafe.com

@prairiegrasscafe

باز برای منظقه وانت. با ما تماس بگیرید و خود را با پخت و پز سوال! ما متوجه است که شما ممکن است نیاز به کمک و ما می خواهیم به ارائه کمک های ما. ما خط شماره (847) 920-8437. آشپز سارا است که در اینجا برای کمک به.

علامت Steuer

Funkenhausen

1709 W. شیکاگو Ave.

funkenhausen.com

@funkenhausenchi

در Funkenhausen آشپز علامت Steuer تساوی با الهام از Charleston, کارولینای جنوبی, تربیت و میراث فرهنگی برای ایجاد غذاهای منحصر به فرد است که دوباره وعده های غذایی از دوران کودکی خود را, اما در حال reimagined مدرن و نوآورانه تاب. شایان ذکر است که در دست Steuer, این به طور سنتی سنگین تبدیل به غذاهای سبک تر از نسخه های خود را. مواد غذایی خود را ترکیبی از جنوب باواریا طعم برای ایجاد یک روح mashup از غذاهای, فرهنگ, و خاطرات یک عبارت است که عمیقا شخصی است اما هنوز هم نمی تواند خود را بیش از حد جدی است. ما در حال حاضر ارائه محدود وانت و تحویل منو در دسترس از طریق تماس با رستوران و یا از طریق Grubhub و DoorDash. تمام نکات به ما کارکنان که در حال حاضر قادر به کار است. ما همچنین یک GoFundMe برای کارکنان لطفا کمک کنید اگر شما می توانید.

جوزپه Tentori

GT نخست

707 N. چاه سنت

gtprimerestaurant.com

@gtprimesteakhouse

با تاکید بر منابع از مزارع محلی و غذاهای برجسته و فصلی GT نخست کلاسیک steakhouse که ویترین سرپرستی منو نشان دهنده اجرایی آشپز/شریک زندگی جوزپه Tentori امضا اشتراک گذاری صفحات در, خواهر, رستوران GT ماهی و صدف. پشتیبانی تیم ما در bokagrp.com/fund.

دومینیک Tougne

Chez Moi اغذیه فروشی و مشروب فروشی

2100 N. Halsted سنت

chezmoichicago.com

@chezmoichicago

آشپز دومینیک Tougne آمد به شیکاگو بیش از 20 سال پیش به سر آشپزخانه در اغذیه فروشی و مشروب فروشی 110 و برای هشت سال گذشته تا به حال خود را در Chez Moi اغذیه فروشی و مشروب فروشی در لینکلن پارک. ما mom-and-pop, کسب و کار, و واقعا قدردانی و حمایت از جامعه ما! ما خیلی دوست دارم برای اضافه کردن یک کمی فرانسوی شعله ور شدن خود را به ماندن در خانه ناهار خوری! سفارش برای وانت یا تحویل در تمام طول هفته از جمله روز شنبه خانواده-سبک شام. Chez Moi حمایت کرده ویس بیمارستان یادبود و شما می توانید بیش از حد آنلاین.

النا Vázquez Felgueres و تامار Fasja Unikel

ماسا مادر

1800 S. نجار سنت #203

hellomasamadre.com

@hellomasamadre

Artisanal نانوایی که می آمیزد مکزیکی, طعم, با, یهودی, دستور العمل های. سفارشی-ساخته شده در آگاهانه که در آن ما ارزش پایداری و تنها با استفاده از با کیفیت بالا و مواد تشکیل دهنده. همیشه در دسترس برای سفارشات آنلاین. ما حمل و نقل در سراسر کشور و تحویل در سراسر شیکاگو!

پل Virant

Vie

4471 چمن Ave. وسترن سپرینگس

vierestaurant.com

@vierestaurant / @jarsessions / @paul_virant

پل Virant است آشپز/صاحب Vie در غرب چشمه Vistro در هینسدل و Gaijin در شیکاگو غرب حلقه. شیشه جلسات Virant را به صورت محلی تولید دسته ای کوچک خط ترشی و حفظ محصولات. کارت هدیه: vierestaurant.com/gift-cards. محدود محلی تحویل شیشه جلسات و همچنین حمل و نقل در سراسر ایالات متحده: jarsessions.com.

اریک ویلیامز

فضیلت رستوران

1462 E. 53 سنت

virtuerestaurant.com

@virtuerestaurantchi @cheferickwilliams

مستقر در هاید پارک محله شیکاگو, فضیلت جنوبی رستوران آمریکایی که منجر با فرهنگ مهمان نوازی و مهربانی. ما سخت کار می کرد برای ایجاد یک گرم و صادقانه و متفکرانه فضا. ما غرور خودمان را در بی تکلف خدمات و زمان و از همه مهمتر ارائه ارزش بزرگ است. در فضیلت ما با استفاده از میراث تکنیک برای ایجاد برخی از طعم آشنا و برخی از آنهایی که جدید است. ما امیدواریم که برای دیدن شما به زودی. فضیلت است که در حال حاضر ارائه وعده های غذایی به اولین پاسخ دهندگان. ویلیامز همچنین از راه اندازی یک GoFundMe کمپین برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان در طول COVID-19 بحران است.

Gary Wiviott

کم آهسته BBQ

LowSlowBBQ.com

@lowslowbbq / @gwiv

آشپز نویسنده pitmaster کباب, مربی زندگی و مشاور رستوران.

اوزکان Yılmaz

Turkitch

565 W. Diversey Pkwy.

www.turkitch.ما

@turkitch

تاسیس در سال 2016 Turkitch یک نام تجاری از محصولات غذایی و رستوران مفهوم, متخصص سنتی, غذاهای ترکیه با یک پیچ و تاب. تاسیس شده توسط اوزکان Yilmaz و همسرش, Feyzan که تگرگ از استانبول Turkitch با هدف ارائه معتبر گردد مواد غذایی رایگان از افزودن مواد نگهدارنده مصنوعی و طعم دهنده و رنگ. Turkitch ترکی آشپزخانه ارائه شده است تحویل از طریق Grubhub و بارگذاری می خورد و خدمات وانت در آن Diversey محل. علاوه بر این به عنوان یک همسایه نزدیک به سنت جوزف بیمارستان Turkitch تشویق مهمانان که قادر به حمایت از وعده های غذایی به کسانی که مشغول به کار سخت برای اطمینان حاصل شود جامعه ما باقی می ماند امن و سالم است. زمانی که سفارشات ساخته شده برای St. joseph's مهمانان را دریافت خواهد کرد 10 درصد منظور و Turkitch تیم را تحویل غذا با خیال راحت رایگان تحویل رایگان.

جاناتان زاراگزا

Birrieria زاراگزا

4852 S. پولسکی

birrieriazaragoza.com

@goatboyintl

ما یک خانواده و متعلق به اداره رستوران در کماندار ارتفاعات محله است که دارای تخصص در La Barca, Jalisco-سبک birria. در حال حاضر باز برای منظقه وانت. حمایت از کارکنان ما در gofundme.com/f/support-our-birrieria-zaragoza-family.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن