پولسبو افسر در Chiefstick تیراندازی بازگشت به مرخصی اداری

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 2:44 PM EDT Jun 18, 2020این پولسبو اداره پلیس داخلی تحقیق در این تیراندازی مر

توسط ABESTANEWS در 29 خرداد 1399

این پولسبو اداره پلیس داخلی تحقیق در این تیراندازی مرگبار در سال گذشته از یک بومی آمریکایی در یک نمایش آتش بازی است که بسته بندی تا مرحله اول آن و افسر که شات Stonechild Chiefstick شده است وظیفه دوباره.

رئیس دن Schoonmaker روز سه شنبه گفت: تصمیم به بازگشت افسر کریگ کلر به مرخصی اداری موثر ژوئن 2 بود نه به خاطر هر چیز جدید که کلر بود اما ساخته شد و برای تضمین اتحاد ایمان در بررسی روند جریان است. این تصمیم نیز ساخته شده است در نور از سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

"من فقط فکر می کنم آن را یک جدید روایت یک لحظه جدید" Schoonmaker گفت. "من فکر می کنم ما نیاز به احترام است و همچنان به گوش دادن به مردم ما خدمت می کنند و تصمیم گیری ما احساس می کنیم برای امنیت عمومی, عمومی ادراک و حرکت رو به جلو است."

کلر پاک شد در ماه آوریل از اتهامات توسط دادستان شهرستان چاد Enright نوشت که در یک یادداشت که این تصمیم بر اساس اظهارات حدود 20 شاهد بودند که در موریل Iverson ویلیامز اسکله پارک در جولای 3, 2019, همراه با شواهد پزشکی قانونی که Chiefstick شد دو پا از کلر تفنگ زمانی که او از کار اخراج شدند.

هر چند نهایی پولسبو برخورد پلیس Chiefstick به پایان رسید و در مرگ او ماموران در جامعه جمع آوری کرده بود با او تماس حداقل دو بار منجر به تیراندازی. پس از دریافت شکایت در مورد رفتار خود از افراد در جمعیت -- خیره و ارعاب مردم-افسران به او صحبت کرد و در یک نقطه به او پیشنهاد کمک های پزشکی به دلیل آنها بوی الکل در او با توجه به گزارش.

یک تماس ضبط شده بر روی یک افسر بدن دوربین نشان داد یک افسر تماس Chiefstick با نام مستعار "سنگی" و در زبان آرامی به او را در یک صدای آرام. Chiefstick همکاری با افسران در طول مکالمه. آزمایش خون یافت Chiefstick بود الکل و مت در سیستم خود را.

نهایی برخورد با کلر پیشرو راه رسید که پلیس دریافت یک گزارش که Chiefstick تهدید کرده بود یک شخص در میان جمعیت با یک پیچ گوشتی. Enright یافت در بررسی خود که کلر تا به حال علت احتمالی بازداشت Chiefstick برای حمله درجه دوم.

که برخورد نمی شد به طور کامل و تصویری ضبط شده اما به نظر می رسد برای شروع زمانی که کلر سعی در گرفتن Chiefstick. در طول درگیری کلر بدن دوربین به زمین سقوط کرد.

شاهدان گفتند که دیدم Chiefstick, 39, کشیدن دور از کلر و سپس به نوبه خود او را با یک پیچ گوشتی در دست خود را.

"دست خود را از جیب شما" کلر دستور Chiefstick با توجه به ضبط صدا از تیراندازی.

"خنک کردن, خنک کردن" Chiefstick می گوید که او می کشد و دور از کلر.

کلر شات Chiefstick دو بار. او قبل از ورود به بیمارستان.

پس از پاک از اتهامات جنایی کلر بازگشت به کار مارس 22 و مشغول به کار 15 شیفت خود گذشته بود و مه 29. Schoonmaker گفت: کلر بود که با توجه به کار بعدی خود را تغییر ژوئن 2 بود اما بازگشت به مرخصی اداری. کلر بوده و بر ترک برای بیش از نه ماه پس از تیراندازی.

دادستان بررسی تنها تصمیم می گیرد که آیا کلر باید اتهامات نیست که آیا او به دنبال گروه مشی و روش. Schoonmaker گفت که او نمی خواست عمومی به این نتیجه که به دلیل کلر بود که در کار با این بدان معنی است که او نمی خواهد چهره نظم و انضباط.

"من هنوز هم تعلیق حکم تا زمانی که این روند نقش," Schoonmaker گفت. "من اعتماد و ایمان در روند و ما منتظر است که برای دریافت از طریق."

در یک مربوط به توسعه هفته گذشته Enright نوشت: به دولت های محلی و نمایندگان مجلس درخواست که یک واحد تاسیس در دولت دادستانی کل به نظر افسر درگیر تیراندازی. Enright شد به او روشن که می کند ایمان در محلی دادستان ساخت شارژ تصمیم گیری در همان افسران پلیس با آنها دادستان کار به عنوان بخشی از وظایف خود را به طور منظم و بر اساس یک بررسی توسط دیگر محلی افسران.

"محلی دادستان خواسته شده است که به بررسی اثر اجرای قانون محلی" Enright گفت: در مصاحبه با Kitsap Sun. "و طبعا مردم ندارد و ایمان است که سیستم پس ما باید در انجام کاری بهتر است."

ردموند را بررسی داخلی طراحی شده شامل دو مرحله Schoonmaker گفت. مرحله اول آن تکمیل شده و یا نزدیک به اتمام بود جمع آوری مدارک و شواهد توسط یک شرکت خصوصی امنیت عمومی تست از لین وود.

بعد از یک پانل از چهار نفر خواهد اطلاعات را بررسی و توصیه هایی را به Schoonmaker. پانل ساخته شده از سه فعال ماموران اجرای قانون از خارج از شهرستان و یک چهارم فرد یک عضو جامعه از از ردموند با تجربه در بررسی عملکرد.

این پنل را تعیین اینکه آیا آنها بر این باورند کلر بود یا نه عمل در چارچوب سیاست ها و روش های. آنها همچنین می توانید توصیه اقداماتی مانند آموزش های اضافی و تجهیزات ارائه شده به افسران و همچنین توصیه های دیگر برای بهبود بخش.

"آنها توانایی ارائه می کند که به عنوان بخشی از ثانویه یافته" Schoonmaker گفت.

پانل را ندارد خاص انضباطی توصیه های تصمیم گیری خواهد شد که از چپ به Schoonmaker .

Schoonmaker گفت که او نمی تواند محدود به دنبال پانل توصیه اما او گفت مونتاژ پانل باید منصفانه و بی طرفانه. او نمی دانست چه مدت این پنل کار می کنند اما تخمین زده می شود پس از آن آغاز شد و این امر نتیجه گیری در دو تا چهار هفته.

"توصیه های خود را در حال درست است که توصیه" Schoonmaker گفت. "من تصمیم نهایی خواهد بود و بر اساس آنچه آنها ارائه و توصیه های خود را وزن خواهد شد به شدت در جهت ما است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب