پولسبو شرکت COVID-19 حمل و نقل خودرو شکل می گیرد: "ما در حال پریدن در به انجام بخشی از ما'

جاش Farley Kitsap Sunمنتشر شده 2:13 PM EDT May 7, 2020ردموند — Tarp نوآوران یک شرکت کوچک در حدود 10 نفر از کار

توسط ABESTANEWS در 28 فروردین 1399

ردموند — Tarp نوآوران یک شرکت کوچک در حدود 10 نفر از کارکنان درست کردن بزرگراه 3 در حال حاضر در کسب و کار شامل همه چیز از نگهداری سوخت نشت از گسترش به ذخیره سازی مواد شیمیایی.

آن را تنها طبیعی و رهبران آن می گویند به درخواست خود را مهار استراتژی برای مبارزه با یک بیماری همه گیر.

"ما می خواهیم به تراشه و حفاظت از زندگی و حل این مشکل گفت:" ریک چوب خود بنیانگذار و رئیس جمهور. "ما در حال پریدن در به انجام بخشی از ما."

تعداد شرکت ردموند در میان بیش از 300 تولید کنندگان در واشنگتن برای "pivot" نقاط قوت آن نسبت به تولید تجهیزات برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پاسخ گوی اضطراری به عنوان به خوبی به عنوان هر چیزی که به ضرب و شتم به شیوع COVID-19.

در آوریل 1, Gov. جی Inslee به نام پس از شرکت هایی مانند Tarp نوآوران به زمین گفت: دولت فدرال نیازی به گرفتن منابع برای دولت به اندازه کافی سریع.

"ما نمی توانیم بستگی نجات در اینجا" Inslee گفت. "ما باید خود نجات."

این پولسبو شرکت تاسیس شده در سال 2015 که در کسب و کار کار می کند اغلب با صنعت نفت و گاز و با Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی شد و در حال حاضر در کار بر روی ایده ها و نمونه های اولیه.

آن را در حال حاضر گرفته شده موجودی خود را از صنعتی منسوجات شروع به ساخت سپر چهره است و قصد دارد به تولید یک وسیله نقلیه برای حمل و نقل بیماران مشکوک به داشتن COVID-19 و قرنطینه اتاق و چادر که در آن ویروس نمی تواند از طریق شکستن.

چوب جدا از مشکلات نظام سلامت را به دو قسمت — در حال حاضر کمبود تجهیزات حفاظت شخصی که این شرکت در پاسخ به توسط تولید صورت سپر. بعد از او پیش بینی است که کمبود سالم و تمیز فضاهای.

"ما باید برای آن آماده است." "به منظور صاف و منحنی ما نیاز به پیش بینی دو سه و حتی چهار گام جلوتر."

در حال حاضر این شرکت مشغول به کار در یک مجلسی به شکل نیمه ماه که فیلم وینیل پوشش فشرده و نگه می دارد یک بیمار در حال نقل مکان کرد توسط آتش نشانی از گسترش یک ویروس است. هر "بیمار حمل و نقل واحد" خواهد اتاق را برای IV پورت و دیگر تجهیزات و همچنین به عنوان فیلتر به منفی ایجاد جریان هوا. با high-efficiency particulate air (هپا) فیلترهای سخت است در حال حاضر این شرکت در حال آزمایش نمونه اولیه با تشک inflators آن خریداری شده در آمازون است.

"ما باید خلاق" وود گفت. "این خوب قدیمی از مد افتاده ابتکار آمریکایی."

روشن بالا نگه می دارد و یک بیمار راحت و بدون احساس ترس.

این یک طراحی Deano Perlatti شرکت سرب محصول مهندس اول brainstormed پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001, حملات تروریستی در حالی که در یک Department of Homeland Security آموزش در سیاتل. در آن صورت آن را یک ورزش برای پاسخ به یک بمب کثیف. که به این شرکت پایه و اساس.

چیزهایی اول اول, این شرکت در حال آزمایش نمونه اولیه طراحی با real end-users — آتش نشانان از نزدیک پولسبو آتش نشانی. سروان. جیک Gillanders, پولسبو پزشکی افسر گفت که این گروه در حال انجام هر چیزی آن را می توانید به کاهش خطر عفونت برای هر دو خدمه آن و با آنها تماس بگیرید. وسایل نقلیه می تواند یکی دیگر از راه برای انجام این کار است.

"هر سد ما را بین خودمان و ویروس آن را یک لایه از حفاظت," او گفت:.

هنگامی که شرکت پالایش نمونه با آتش نشانان' انتقادات و پیشنهادات و چوب و گفت: آن را نمی خواهد به رول کردن محصول.

"ما می تواند خاموش و در حال اجرا با این چیزهایی که در داخل یک هفته" چوب گفت.

قرار دادن این شرکت در فهرست است که در جواب فرماندار خواستار چیزهایی مانند ماسک و لباس و چهره سپر. در حال حاضر بسیاری از 3D چاپ, علاقه مندان به استفاده از افزودنی تولید به ایجاد تجهیزات حفاظت شخصی. برخی از 40 مشروب در سراسر کشور از جمله در باین بریدج ایسلند در حال ساخت ضد عفونی کننده دست. و Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی را آغاز کرده است تولید ماسک.

COVID-19: پولسبو مرد با استفاده از یک چاپگر 3-D را بحرانی دنده محافظ. پس از آن به نیروی دریایی پیوست.

جاش Farley پوشش نظامی برای Kitsap Sun. او را در رسیدن به josh.farley@kitsapsun.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب