پورتلند رئیس پلیس استعفا داد و پس از 6 ماه در میان جورج فلوید تظاهرات

اردن کولور سیتی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:47 AM EDT Jun 9, 2020پورتلند پلیس رئیس دفتر جامی Resch رو

توسط ABESTANEWS در 20 خرداد 1399

پورتلند پلیس رئیس دفتر جامی Resch روز دوشنبه اعلام کرد که کناره گیری از مقام خود را در میان اعتراضات علیه خشونت پلیس به مناسبت پایان دوره تصدی خود را به عنوان دفتر رئیس پس از شش ماه.

چاک Lovell اقدام کاپیتان اداره خدمات اجتماعی تقسیم شد رئیس. Lovell, 46, است دفتر چهارم آفریقایی رئیس پلیس the gray industries گزارش شده است. انتصاب خود را می آید به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و تبعیض نژادی را جاروب در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید.

Resch که سفید گفت او پرسید: Lovell را به جای او به عنوان رئیس و نام او را "دقیق فرد مناسب در لحظه مناسب دقیق." The gray industries گزارش Lovell استخدام شد توسط پورتلند پلیس اداره در سال 2002.

"او احساس می کردم که در حال حاضر زمان مناسب برای او را به عقب بروید و برای من به گام به جلو" Lovell گفت: در یک کنفرانس خبری. "این یک شوک برای من صادق باشد. اما زمانی که رئیس خود را به شما می آید و او می گوید: "جامعه به شما نیاز دارد. پلیس اداره به شما نیاز دارد.' من احساس مانند آن را به کوچک شدن و به پایین."

وی افزود: "رهبری لازم است در حال حاضر. وجود دارد بسیاری از مردم صدمه دیده. وجود دارد بسیاری از درمان است که ما نیاز به شروع به حرکت به سمت. من احساس می کردم که اگر من در برخی از راه های کوچک می تواند شروع از جامعه شروع به احساس می کنید برخی از این درمان این وظیفه من به انجام این کار است."

پورتلند را از دست داده و معترضان به تازگی تحت بررسی. خشونت از هر دو پلیس و معترضان – شده است یک مسئله در تظاهرات در سراسر کشور. پلیس اورگان بازداشت ده ها تن از معترضان در میان گزارش از معترضان پرتاب پروژه ها و پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

شهردار تد ویلر گفت که او دستور پلیس برای توقف استفاده از CS گاز به جز برای کنترل جمعیت برای زمانی که "جدی وجود دارد و فوری تهدید برای ایمنی زندگی." قبل از آن ویلر همچنین گفت: پلیس برای جلوگیری از استفاده از LRAD (long-range آکوستیک دستگاه) برای متفرق کردن جمعیت.

هنوز ACLU of Oregon روز یکشنبه با انتشار بیانیه ای خواستار پورتلند پلیس اداره پاسخ به معترضان "بیش از حد خشونت آمیز و خطرناک است."

"نقش پلیس است که به منظور تسهیل و نه پراکنده تظاهرات مسالمت آمیز" سازمان نوشت: در بیانیه ای. "اما در پورتلند برای چند سال گذشته پلیس همواره رویکرد مردم جمع شده بودند در اعتراض به پلیس و سفید برتری با ارعاب و نیروی بیش از حد."

پلیس: ویرجینیا مرد که سوار کامیون به جمعیت معترضان مسالمت آمیز است Ku Klux Klan رهبر

Lovell رفتن نیست به جزئیات وقتی پرسیده شد که اگر هر چیزی بود که رفتن به تغییر در نحوه اداره دستگیره تظاهرات تحت فرمان او.

"من فکر می کنم در شرایط بسیار کلی تغییر آینده است," او گفت:. "این نوع از پرتگاه برای اجرای قانون در سراسر کشور در این شهرستان است. ما در حال رفتن به واقعا در چه تغییراتی باید چه تغییرات را حس کنید. تغییر به خاطر تغییر نمی کند و همیشه باید بهترین نتایج برای مردم است."

Resch نامگذاری شد رئیس on Dec. 31 پس از او معاون هشت ماه با توجه به بیوگرافی او در اداره پلیس ، او شده است با این اداره از سال 1999.

"من درخواست اعضای اداره پلیس پورتلند لطفا به من اعتماد کن" او گفت:. "این است که کار درست را انجام دهید. و من درخواست جامعه لطفا به اعتماد که این می آید از قلب من است."

Lovell گفت شده اند وجود دارد زمانی که او در دیدار با پورتلند جامعه و راه می رفت دور احساس مانند پلیس و غیر نظامیان را نمی شنوند هر یک از دیگر. او گفت که به ویژه در جلسات او با ساکنان پورتلند.

"من همیشه احساس می کردم که ما در سمت چپ وجود دارد از دست رفته هر یک از دیگر," او گفت:. "جامعه سمت چپ احساس بی سابقه و ما سمت چپ تعجب, چرا, 'Hm من تعجب می کنم که چرا آنها نمی قادر به دیدن چیزهایی که ما در راه است."

'جورج فلوید تغییر جهان: مشاهده عمومی در هوستون افتخارات مرد پشت عدالت اجتماعی جنبش

"من فکر می کنم یکی از مهم ترین چیزهایی است که ما می توانید انجام دهید به عنوان یک سازمان است که برای پیدا کردن یک راه برای انتقال به جامعه و قلب ما است. اجازه دهید آنها را می دانیم که ما در اینجا به شما خدمت می کنند. ما در زمان سوگند به خدمت و محافظت از شما. ما شما را دوست دارم. ما سقوط گاهی اوقات. ما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به بهتر با هم. ما نیاز به ایستادن با یکدیگر در این سفر هستند."

Resch اضافه شده او را ترک اداره خواهد شد و باید یک نقش جدید که شما بعد اعلام می شود.

"زمانی که من در صحبت کردن به او و به توضیح و او چرا من این تصمیم و به همین دلیل من احساس او فرد مناسب برای این تصمیم او بسیار مهم بیانیه" Resch گفت. "او گفت:" من هرگز نمی خواستم در نقش یک رهبر است.'

"من گفت:" که دقیقا به همین دلیل شما حق حق فرد است. شما هرگز آن را می خواستم. شما قرار بود برای آن."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن