بازی بلند بازی: طرفداران بهتر نیست پیش بینی زمانی که آنها می تواند بازگشت به ورزش

گیب Lacques ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:23 PM EDT 28 مه سال 2020شماره همواره ستون فقرات, ورزش, و برای

توسط ABESTANEWS در 12 خرداد 1399

شماره همواره ستون فقرات, ورزش, و برای رفتن نزدیک به سه ماه در حال حاضر آن هنردوستان رفته اند بدون RBI و امتیاز در هر بازی و عکس در هدف.

حتی بدتر از این بی ضرر و حتی آرامش معیارهای شده اند جایگزین توسط اندازه گیری وحشتناک مانند مرگ و مير و عفونت نرخ بردار انتقال و ونتیلاتور در دسترس است.

از لحظه ای که یک گروه از مربیان و مسئولان جمع آوری و در یک گلزن جدول 11 مارس و اعلام کرد در غیر این صورت عادی یوتا جاز-Oklahoma City Thunder بازی به تعویق افتاد آن بود آشکار COVID-19 و ورزشی خواهد بود وحشتناک جفت شدن چه بازی تا حد زیادی بر اساس تماس فیزیکی و فن احساسات دامن زده توسط گردهمایی صمیمی در محکم بسته بندی شده عرصه و استادیوم.

ورزش برای اکثر رفته اند شبح. برای کسانی که امید به آنها را به عقب به وجود به عنوان آنها با خشن جمعیت coronavirus به سادگی uproots این goalposts و حرکت آنها را بیشتر به دور و پرورش و سرخوردگی و سردرگمی است. برای کسانی که در حال مشاهده ورزشی به عنوان چراغ "امید" – یا به عنوان یک انحراف یا یک مثال که جهان ممکن است دوباره به حالت عادی روزی – این می تواند احساس مانند یک فاجعه باری از دست دادن.

بنابراین شاید بهتر نیست به حمله با چنگال در هویج در مقابل از ما. شاید بهتر است به دنبال دور پایین جاده در یک شی ما نمی توانیم کاملا از دانستن است که آن را در نهایت به تمرکز.

شاید اگر از طرفداران ورزش می خواهید برای حفظ سلامت عقل و متوسط انتظارات مناسب و رویا در مورد بسته بندی استادیوم ها و عرصه های آنها به عنوان یک بار بود وجود دارد یک تعداد همه ما می تواند تمرکز بر روی.

2022.

اخ. ترجیح می دهند خود را به ورزش بازگشت و اندازه گیری در روز و هفته ماه و سال ، آره انتظار 'تا وقتی که در سال آینده چه رسد به سال بعد ممکن است کمی خشن است.

و در یک مفهوم تحت اللفظی آن را نیز نادرست است.

هک نسکار مخلوط هنرهای رزمی و بازی-بازی گلف با تایگر وودز در حال حاضر بازگشت. لیگ اصلی بیس بال است و برنامه ای برای شروع بازی در اوایل ماه جولای. NBA و NHL امید خود را برای تکمیل این فصل تابستان است. فوتبال اتفاق می افتد متناسب و شروع می شود این سقوط به دلیل آن هیچ کس منتظر هر چند آن را تقریبا به طور قطع نمی توان در هر دانشگاهی که معمولا زمینه یک تیم است.

و 2021 باید به عقب فقط در مورد همه چیز. اگر استادان رخ می دهد در ماه آوریل پس از این سال تلاش به بازی در ماه نوامبر وجود خواهد داشت بدون نیاز به فتوشاپ azaleas به آگوستا ملی زمینه. جنون ماه مارس برای اولین بار عمده تلفات از این معضل می تواند بازگشت. و البته بازی های المپیک تابستانی.

که به ویژه پس از آن همه ما می تواند انجام شود با "اوزارک" و حتی شاید "کامل آثار داستایوفسکی." در نهایت بازی به تماشای, به شرط بندی برای پر کردن بسیاری از سکوت زندگی به عنوان ما در حال حاضر آن را می دانم.

مطمئن شوید که از آن خواهد شد یک مرهم, اما آن را هنوز هم احساس توخالی.

و این است که چرا ؟ به خوبی در نظر گرفتن تمام بار شنیده اید این عبارت از آنجا که ما بحران جهانی آغاز شد: "هنگامی که این چیزی است که بیش از همه اولین چیزی که من قصد دارم به انجام است ______."

پایان این جمله را به عنوان شما مانند: بغل کردن یک دوست یا غرقه شدن در یک مارگاریتا در خورشید پر پاسیو یا کوبیدن یک سگ داغ در ballpark.

نه بسیاری می گویند آنها حسرت برای کرک یک بت طنين انداز از طریق خالی ورزشگاه.

یا The Best Damn گروه در زمین نارسایی "من" در "اوهایو" در مقابل هیچ کس.

و یا یک بازی فوتبال در سیاتل یا آتلانتا یا پرتلند و یا L. A. بیبهره از آهنگ, مناجات و درام است.

خواهد شد که ما فوری واقعیت یکی از ما در حال حاضر به پذیرفتن. همه ما برای شروع لیگ تا هر زمان که آنها قادر به انجام این کار در شیوه ای امن و مسئول برای هر دو ورزشکاران و جوامع که در آنها بازی مهم نیست چقدر وهم آور آن ممکن است نگاه یا صدا.

این بیماری همه گیر نمی آید با یک تاریخ انقضا. از آن خواهد شد کاهش بر اساس چقدر ما در حال حاضر به فداکاری و از آن به پایان خواهد رسید تنها زمانی که وجود دارد این است که یک درمان یا واکسن توسعه یافته و تولید انبوه.

و اگر خود را بزرگترین آرزوی تجربه ورزشی بسیار به عنوان شما قبل از انجام مارس 11, می دانم حالا که 2021 ممکن است احساس بسیار بهتر از سال 2020 است.

اجازه بدهید با حضور در بازی ها و بیایید شروع با یک محل بارها در کانون توجه برای خود دست در رویکرد به COVID-19: کالیفرنیا.

آن را به عنوان نظر می رسد برای اولین بار تایید کرد مرگ و میر در ایالات متحده در آمد در شهرستان سانتا کلارا در فوریه. 6 و قبل از این که قبلا اعتقاد بر این مرگ برای اولین بار در فوریه. 29 در شهرستان کینگ واشنگتن است.

داده های اولیه جامعه گسترش آن نسبتا انبوه جمعیت و مهم بین المللی در سفر به منطقه خلیج شده است می تواند waylaid توسط COVID-19.

هنوز Bay منطقه شش استان ها نیز تحمیل اولین stay-at-home سفارشات از هر شهرستان در کشور و تا حد زیادی اجتناب رگبار مرگ و میر واشنگتن و نیویورک را تحمل کردند.

تحت چه شرایط آیا دولت احساس امنیت اجازه دادن به طرفداران به استادیوم?

که می افتد در مرحله 4 California Department of Public Health را همه گیر نقشه راه و مارک و پایان دادن به آن stay-در-خانه سفارش و فعال کردن مجدد باز "از بالاترین خطر در محل کار هنگامی که درمان شده اند – کنسرت و مراکز کنوانسیون زنده مخاطبان ورزش است."

درمان – بله که به معنی دارو و یا بهتر رتبهدهی نشده است یک واکسن.

دومی به عنوان Anthony Fauci و دیگر عفونی-بیماری superstars امیدوارم توجه داشته باشید می تواند در دسترس در 12 تا 18 ماه. واقعیت – از تحقیقات بالینی به تولید تصویب و توزیع – می تواند بسیار طولانی و حتی با شروع به سر فراهم شده توسط آنچه که دانشمندان در حال حاضر آموخته از سارس و MERS.

کالیفرنیا می تواند مناسب به خم شدن دستورالعمل های آن, اما اجازه دهید فقط می گویند خود گردان آرام ماندن در 2021. که 19 pro franchises قبل از بازی سکوت خانه.

البته مدیریت این بیماری همه گیر نمی حول دودویی گزینه های طرفداران و یا بدون فن. تیم ها و لیگ ها در حال حاضر توطئه حالت های که در آن آنها می توانند خوش آمدید طرفداران اجتماعی در فاصله شیوه ای. فکر می کنم: ضد عفونی کننده دست برجسته تر از سس گوجه فرنگی ضسبنسرس.

این به خوبی در نظر گرفته نیت تلاش بر خلاف ما ورزشی غرایز. به امید محور یک سال 2020 فصل ها با توجه به راه هایی برای تضعیف گردهمایی های زیادی در اطراف ورزشگاه. اوکلاهما مربی تیم فوتبال لینکلن رایلی درک بهتر از بسیاری از مسئولیت او را به خود بازیکنان و طرفداران است. "ما باید صبور باشید. ما یک شات در این, و ما باید آن را درست انجام دهد" او گفت:.

آن را برای تلفن های موبایل به احتمال زیاد طرفداران برای آن آماده نیست به هر حال. یک ایپسوس/538 نظرسنجی انجام شده ممکن است 5-11 شد آخرین نشان می دهد طرفداران بی میل به رفتن ریشه برای تیم اصلی. بررسی 1,109 بزرگسالان با نیم دوجین توزین دسته بندی ها نشان داد 76 درصد خواهد به احتمال زیاد حضور در یک بازی ورزشی یا رویداد در فرد در حال حاضر اگر دولت محدودیت برداشته شد.

یک نمونه مشتاق NFL یا SEC football fans احتمالا منعکس کننده نتایج متفاوت و پاییز واقعا تست ورزشی ما فرهنگ در زمان COVID-19.میلیاردها دلار بعد از همه خواهد بود در خط.

بنابراین مطمئن شوید که ورزش در راه خود را به عقب. آنها را پر صفحه نمایش ما در نیروی کامل به عنوان اوایل به عنوان در تابستان امسال و در بعضی از فرم یا دیگر در 2021. اما ما در حال حدس زدن آنچه شما واقعا می خواهید نیست بیشتر زمان روی صفحه نمایش.

ما در حال حدس زدن شما طلب بی شرم شادی می آید که زمانی که شما الهام بخش به بازی شیر یا خط نیمه مصرف مشروبات الکلی به آسمانها و douse ده ها تن از جدید ترین شما دوستان دانستن اینکه شما فقط شاهد تاریخ است.

ما در حال حدس زدن شما نمی خواهید برای جلوگیری از غریبه ها در پارکینگ بلکه از آنها استقبال به خود را درب عقب اتومبیل.

ما حدس می زنم شما می خواهید به کمربند از "راکی بالا" یا "گلوریا" و یا "قطع Sloopy" بدون تعجب که چگونه بسیاری از ذرات آئروسل شما و یا کسانی که در اطراف شما در حال ساطع.

متاسفانه آن روزها دور به نظر می رسد. خوش بینانه ترین در میان ما می خواهیم برای آنها آرزوی نزدیک در حالی که تاریکترین روح تعجب می کنم اگر آنها رفته برای همیشه لطفا برای.

به جای تصور کنید آنچه در آن است که شما می خواهید و آنچه در آن به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند. می دانم که آن را دوباره خواهد آمد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب