محوری جشنواره هنر سوئیچ آن را آنلاین

محوری هنر شده است یک انکوباتور برای چند رشته ای عملکرد برای نزدیک به یک دهه و آن جشنواره سالانه است که معمولا

توسط ABESTANEWS در 14 خرداد 1399

محوری هنر شده است یک انکوباتور برای چند رشته ای عملکرد برای نزدیک به یک دهه و آن جشنواره سالانه است که معمولا طول می کشد بیش از چند سالن در اجواتر و بالای شهر است و اوج آن تلاش های توسعه. اما با COVID-19 shutdown شرکت می دانستم که آنها تا به حال به خوبی محوری. و بنابراین جشنواره امسال در حال اجرا ژوئن 5-30 است مجازی جشن رقص و تئاتر و موسیقی و عملکرد انفرادی.

هر چند ضبط قطعات در جشنواره را به "زنده" در سایت در تاریخ خاص و زمان از ماه ژوئن 5-11 محتوا باقی خواهد ماند در دسترس از طریق پایان ماه.

به صورت محوری بنیانگذار و مدیر Julieanne Ehre, حرکت, آنلاین ساخته شده حس. "ما تولید و ارائه پرماجرا و معاصر عملکرد. بنابراین ما نه سنتی تئاتر شرکت یا رقص شرکت می باشد. ما تمام هدف این است که به reimagine آنچه ممکن است در عملکرد است." و هر چند برخی از جشنواره که قبلا برنامه ریزی شده کار می کنند "ساخته شده هیچ حس به آنلاین" Ehre می گوید که آنها را موکول به سال آینده. ضمن این هنرمندان که در حال رفتن به جلو با زمان تجسم پرداخت خواهد شد همان است که آنها می شده اند برای نسخه زنده.

یکی از "لنت نقره ای" از reimagined محوری جشنواره برای Ehre است که این امکان را به هنرمندان در خارج از شیکاگو از جمله نیویورک-بر اساس Obie برنده جایزه انفرادی مجری دیوید Caleکه انجام شده است در گودمن برای چند دهه. او ظاهر می شود به عنوان بخشی از (سازمان ملل متحد)را لمس سری از فیلم کوتاه اجرای debuting در ژوئن 8 و سرپرستی Ehre و تانیا پالمرمدیر سابق انجمن بازی توسعه در گودمن که در حال حاضر سران وزارت امور خارجه برنامه در dramaturgy در دانشگاه ایندیانا. پالمر و Ehre خواسته کیل و چند multigenre هنرمندان (از جمله رقصنده و خواننده کمک کننده ایرنه Hsiao) برای ایجاد فیلم کوتاه اجرای تأمل در "هر شرایطی و عدم امکان لمس و لحظات اتصال در قرنطینه."

یکی از موکول هنرمندان است Alex Alpharaoh, یک, تک, مجری و نویسنده از لس آنجلس که کار نشان دهنده تجارب مستند نشده آمریکایی است. اما اگر او نمی ارائه کار جدید این جشنواره آغاز و در روز شنبه با یک غربالگری در 6 ساعت از Lidieth Arevalo's مستند Alpharaohکه قطاری ملی تور هنرمند, تک, تکه , مرطوب: یک DACAmented سفر. Alpharaoh را به شرکت در یک زوم ملاقات و خوش آمد می گوید به عنوان بخشی از یک جمع آوری کمک برای Pivot. بلیط برای این رویداد هستند $25, اما همه دیگر جشنواره ارائه شده هر چند البته کمک های مالی خوش آمدید.

جمعه همچنین ویژگی های یک livestream رقص led توسط هنرمندان از این Rosina پروژهیک همکاری بین شیکاگو حاشیه اپرا و BraveSoul جنبش خیابانی گروه رقص که برای اولین بار در جشنواره سال گذشته و recasts روسینی را آرایشگر سویل به عنوان "یک داستان زن توانمندسازی و دوستی است." Livestream شامل آهنگ ها و رقص از آن قطعه و دعوت به مخاطبان از خانه برای پیوستن به در.

برای Vershawn ساندرز-بخشموسس و مدیر هنری از خاک رس قرمز رقص شرکت در جشنواره رفتن آنلاین یک فرصت برای ارائه شرکت خود را به دوباره یک قطعه او در اصل در سال 2017 هنر انعطاف پذیریکه بیشتر reimagined سال گذشته به عنوان یک سایت خاص قطعه هنر انعطاف پذیری 2.0برای DuSable موزه فوقانی کشتی محل. که نسخه منعکس شده در قدرت و طراوت و چالاکی از جوامع در شیکاگو و همچنین نقش تبعیض نژادی و خشونت علیه آنها. در انعطاف پذیری Reimaginedخشت رقصنده تجسم کار آنها در سال گذشته از خانه های خود و سایت های دیگر-مکان های خاص.

ساندرز می گوید-بخش "قطعه ای است که در مورد این ادعا فضا به خصوص برای سیاه و سفید و قهوه ای بدن. بنابراین من اول فکر کردم در مورد چگونه ما مربوط به خانه ما فضاهای بودن نوع محدود به فضاهای هستند که خود ما است که ما ایجاد شده اما ما ممکن است یا نه ممکن است که صرف زمان زیادی است."

او می افزاید: "من درخواست آنها را به آسیب پذیر و شفاف است. به مردم اجازه دیدن فضای خانه خود را—که بسیار فضای مقدس." و در عین حال به عنوان ساندرز-بخش امتیاز پلیس و قتل Breonna تیلور در لوییویل صفحه اصلی نشان می دهد که چگونه به راحتی که فضای مقدس می تواند نقض شود برای شهروندان است. در حالی که قطعات رقصندگان اجرا در جشنواره ممکن است به صراحت منعکس تیلور مرگ ساندرز-بخش می گوید: "این فقط یک بخشی از ما در زندگی تجربه است که من مطمئن هستم که رقصندگان را با خود حمل و آن را به نظر می رسد به عنوان آن را حس می کند در ایده های خود را در مورد انعطاف پذیری و فضا است." این جشنواره نیز از ویژگی های یک ضبط DuSable عملکرد پس از بینندگان می توانید قطعه جدید (که در اولین شنبه) در گفتگو با قبل از عملکرد.

مدیر Seth Bockley و نویسنده به خود جلب کرد Paryzer's Superfluxusدر اصل در نظر گرفته شده به عنوان یک همهجانبه نصب و راه اندازی و عملکرد (الهام در بخشی فرار اتاق) در حال وقوع در سراسر لبه ساختمان تئاتر در برادوی تبدیل به یک انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی مجازی, تجربه, مجموعه ای در یک "سورئال و شوم چشم انداز قمری در سال 2120."

"این است که یک کار است که یک تفسیر در حال حاضر همه گیر و یا وضعیت می گوید:" Bockley. "اما آن را ندارد به ناچار منعکس کننده برخی از دلمشغولیهای است که همه ما در اطراف انزوا." با کمک فن آوری تیم که شامل تصویری طراح تونی چرچیل و طراح بازی های ملیسا شلسینگرکه نیز طراحی شده فرار اتاق Bockley و Paryzer قادر به ترجمه خود مفهوم اصلی در راه است که Bockley امید را "دانه های گیاهی که برای آینده زندگی می کنند نسخه."

برای Ehre مجازی جشنواره نمی تواند به طور کامل پر کردن شکاف سمت چپ توسط تعطیلی موزه ها و تئاتر به همین دلیل است که بسیاری از هنرمندان برنامه ریزی شده آنلاین در این سال خواهد بود بازگشت زندگی می کنند زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار. اما او می گوید: "ایده این است که دسترسی به هنرهای دیگر در وجود یک تراژدی کامل برای من است. من می خواهم به مطمئن شوید که مردم هنوز هم برخی از دسترسی به هنر است. و نه فقط آرشیوی اما به چیزهایی که در حال ایجاد شده در حال حاضر." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن