عکس از پلیس Harrison کارگران بیمارستان جمع شده بودند با هم جرقه خشم

پس از راهپیمایی آتش نشانی و ماشین پلیس سوار گذشته هریسون مرکز پزشکی در روز جمعه برای نشان دادن حمایت برای بیمارستان کارکنان یک گروه از کارکنان مراقبت های بهداشتی و افسران پلیس نشسته اند به هم نزدیک برای یک عکس خوب در عرض 6 پا از یکدیگر است.

هر چند بسیاری در عکس بودند با پوشیدن ماسک و برخی از به نظر می رسد به درد به نگه داشتن فاصله خود و دیگران نیست.

“آن معمولی ‘ما می توانیم آن را انجام دهد اما شما نمی توانید” گفت: Dave ریموند دیدم که عکس ارسال شده به برمرتون اداره پلیس Facebook صفحه درست قبل از بخش ظاهرا تا به حال افکار دوم و حذف آن.

“این افرادی که در حال رفتن به اجرای قانون است که ما نمی توانیم با استفاده از این پارک گفت:” ریموند از برمرتون. او تخمین زده آن زندگی می کنند در بخش رسانه های اجتماعی صفحه در حدود دو ساعت به نظر پاره به قضاوت نشان داده شده توسط آن در عکس.

ریموند — سابق تکنسین فوریتهای پزشکی داوطلب آتش نشان و یک سازمان از Kitsap 9/11 یادبود در برمرتون — گفت: او از اورژانس کارگران بود اما سوزان برای دیدن کسانی که اجرای رژیم صهیونیستی. جی Inslee اقامت در خانه برابر تجمعات ظاهرا نقض آن است. سفارش نیز محدودیت های سفر به ضروری سفر و ترویج اقدامات احتیاطی به معنای آهسته گسترش coronavirus از جمله ماندن به غیر از کسانی که زندگی در دیگر خانواده ها.

کارکنان مراقبت های بهداشتی می آیند چهره به چهره با این بیماری قرار دادن آنها در معرض خطر آلوده شدن خود و آلوده کردن دیگران است. مأموران اجرای قانون نیز در معرض خطر خاص — و نه فقط از ابتلا به این بیماری است اما پخش آن از طریق جامعه به عنوان آنها در پاسخ به تماس برای خدمات. سازمان باید اقدامات احتیاطی گرفته شده به حد نزدیک محافظت نشده در تماس با مردم است اما در آن زمان به دلیل ماهیت کار که غیر ممکن است.

COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس آلوده حداقل دو نفر در دادگاه شهرستان در پورت اورچارد یک اصلاحات افسر در زندان و برتر قاضی دادگاه. یک باین بریدج ایسلند افسر پلیس درگذشت پس از نشان دادن علائم شبیه به COVID-19, بر اساس گزارش, اما تست برگشتم منفی است.

صفوف اصل در نظر گرفته شده برای نشان دادن حمایت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان برمرتون و سیلوردل مکان. یک ویدیو از صفحه نمایش ساخته شده توسط Kitsap County Sheriff را نشان داد مأموران اجرای قانون با پوشیدن ماسک و دستکش.

مردم به درستی به نام ما را برای این خطا’

اما در یک ایمیل از برمرتون شهردار گرگ ویلر به ریموند چرخ نوشت که پس از اتمام تولید آن “جاروب” در حال حاضر جمع آوری با هم برای عکس.

“بسیاری از مردم از جمله برخی از برمرتون افسران بودند و تمرین های اجتماعی فاصله,” ویلر نوشت: در این ایمیل که ریموند ارائه شده به Kitsap Sun. “این ما را برآورده نمی کنند اجتماعی فاصله پروتکل های. هنگامی که عکس ارسال شده به رسانه های اجتماعی مردم به درستی به نام ما را برای این خطا است.”

ویلر نوشت که او BPD رئیس جیم Burchett و وزارت فرمان, کارکنان سنجش آموزش و پرورش و آموزش در حال حاضر در محل و آنچه باقی مانده است که باید انجام شود.

Kitsap County sheriff نمایندگان نیز در عکس.

کلانتر Gary Simpson حضور داشت و نوشت: در نامه ای به ریموند که پرستاران درخواست کرده بود این عکس. سیمپسون نوشت که تا آن زمان کسانی که در حضور زیر شده اجتماعی فاصله گرفته است.

“یک رویداد است که در زمان کمتر از دو یا سه دقیقه در حال حاضر آلوده رابطه ما با مردم” سیمپسون نوشت. “من تصریح کرد: انتظارات ما به ما پرسنل و پیش بینی نیست هر reoccurrences از این طبیعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو