مردم گله به Kitsap پارک نگه داشتن فاصله خود را به عنوان محدودیت سهولت

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 6:19 PM EDT مه 5 سال 2020آفتاب و هوای تازه ؟ بله لطفا.در روز اول در شش هفته اس

توسط ABESTANEWS در 17 اردیبهشت 1399

آفتاب و هوای تازه ؟ بله لطفا.

در روز اول در شش هفته است که پارک ها و زمین های عمومی بازگشایی شد به صورت تقریبا کامل استفاده مردم ریخته بیرون از خانه های خود را برای لذت بردن از روز. و چه در روز آن را با آسمان آبی و دمای ضربه اواسط دهه 60 با ناهار.

"این احساس بسیار خوبی است. آن را بسیار دلپذیر است. آن را خوب است برای برخی از ویتامین D" گفت: Skylar اسنودن در جنوب Kitsap منطقه ای پارک با نامزدش, اسکات Cronkrite برای یک پیک نیک از enchiladas پنیر (چون در بالای هر چیز دیگری آن را Cinco de Mayo).

رژیم صهیونیستی. جی Inslee هفته گذشته اعلام کرد, شهر و شهرستان, پارک دولت و پارک ها و زمین های عمومی و راه اندازی قایق می تواند دوباره باز ممکن است 5 تا زمانی که بازدید کنندگان پارک تمرین های اجتماعی فاصله.

Inslee گفت: دولت باقی بماند-صفحه اصلی به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل May 31, اما, به عنوان دولت enacts چهار فاز طرح برای دوباره باز کردن کسب و کار و فعالیت. برنامه ریزی شده دوباره باز کردن از حالت کشش به خوبی به تابستان حتی در بهترین سناریو مقامات دولتی گفته اند.

بیشتر: محلی اعتراض به ماندن در خانه سفارش تساوی جمعیت در پورت اورچارد

بازی سازه دستشویی زمینه های ورزشی و پیک نیک مناطق باقی مانده در بسیاری از Kitsap این شهرستان و پارک های شهر اما بازدید کنندگان می توانید در حال حاضر استفاده از پارکینگ پیاده روی مسیرهای پیاده روی و یا سواحل و بازی در زمینه های باز.

اسنودن و Cronkrite از برمرتون گفت: آنها بوده ام سخت کوش در مورد رعایت اقامت-صفحه اصلی سفارش باقی مانده در داخل به جز برای خود شغل و کار حیاط. روز سه شنبه آنها نگاه کرد تا یک پارک آنها هرگز قبل از بازدید کرده و زده بیرون جنوبی Kitsap با حس آزادی و ماجراجویی است. هر دو فکر باز کردن پارک بود امن حرکت می کند اما این که دولت باید محتاط در مورد کاهش محدودیت های دیگر.

"هنوز هم وجود دارد اتاق به اندازه کافی (در پارک ها) نمی شود در تماس" اسنودن گفت. "من فکر می کنم آن را یک ایده خوب برای نگه داشتن کمر تنگ در چیزهای دیگر با ماندن بسته دیگر."

تیلور استرلینگ کشیده تا پارک ساحه در ماشین و تنظیم رایگان خود را 3 ساله دوقلو میسون و مایلز که scampered برای پیدا کردن چوب و انتخاب گل.

"ما شده است در داخل از ماه مارس. آنها قوی کردن دیوار برای مطمئن" استرلینگ گفت.

دو نفر نشسته بر روی صندلی در وسط خالی توپ میشه. در این پارک محیط دنباله هل دهنده و یک بچه در یک دوچرخه تصویب هر یک از دیگر, دادن حدود 6 فوت ترخیص کالا از گمرک. نزدیک به یک دوجین جوانان بودند با استفاده از skatepark که قبل از COVID به طور معمول دیدم ده.

بسیاری از افراد تمرین های اجتماعی فاصله. به سختی هر تن ماسک.

Tawnie مونتویا و دخترش سوفیا, 10, عینک ایشان به عنوان سوفیا در او قرار داده اسکیت های درون خطی.

"من شنیده ام این پارک باز بود دیروز. من رها به بیرون از خانه" مونتویا گفت. "البته زمانی که من به اطراف نگاه من نوع سوال که چرا وجود دارد به طوری که تعداد کمی از مردم با پوشیدن ماسک, چون من فکر می کنم همه ما هنوز هم باید باشد و من به او گفتم اگر این پارک بیش از حد شلوغ ما ترک شود."

در دکالب اسکله قایق راه اندازی در مرکز شهر پورت اورچارد هفت کامیون و تریلر پر از نصف کمتر زیادی نشان می دهد منظم بازگشت به قایقرانی است. دولت نیاز به boaters اجتماعی را حفظ فاصله در حالی که راه اندازی مهارت خود را.

بیش از Kitsap, دریاچه, قایق, راه اندازی آن یک داستان متفاوت با توجه به یکی از همسایه ها که خواست ناشناس باقی می ماند. راه اندازی در گوشه جنوب غربی این دریاچه ماجرا 6:15 صبح با ماهیگیران تفننی مانورهای رندانه خود را کوچک کرافت برای دسترسی به سطح شیب دار. قایق راه اندازی موفق شده است توسط وزارت امور خارجه از ماهی و حیات وحش است.

در پورت اورچارد حدود یک و نیم دوجین مردم در ون Zee پارک دیسک گلف.

"من فکر کردم من می خواهم فشار در یک بازی پس از من انجام نداده اند هر چیزی برای یک زن و شوهر از ماه" گفت: Shawn Hornseth از پورت تونسند که در Kitsap County برای بررسی در اموال او صاحب. "این به نظر می رسید بسیار کم خطر است."

Hornseth است احساسات متناقضی در مورد کاهش محدودیت به عنوان COVID-19 شیوع همچنان در واشنگتن است.

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus نتایج خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به عوارض ناشی از این بیماری با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مقامات دولتی گفته اند که تعطیلی غیر ضروری کسب و کار و اجتماعی فاصله باید کمک کرد تا صاف و منحنی آهسته انتقال این بیماری اما Inslee هشدار داده است که افزایش موارد باعث خواهد شد تا دولت به سرعت و یا معکوس کردن مرحله به مرحله باز کردن فرآیند.

"من نوع در وسط. من نمی دانم اگر آن را خوب یا بد" Hornseth گفت. "من ممکن است دختر من در نهایت اما من هنوز هم به دور ماندن از پدر و مادرم که مسن تر هستند."

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب