پنتاگون برنامه ریزی پلها در ده ها تن از شهرستانها به عنوان یک ادای احترام به کارگران خط مقدم مبارزه با کروناویروس

ساوانا Behrmann و جان Fritze ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:07 PM EDT Apr 24, 2020واشنگتن – پنتاگون است

توسط ABESTANEWS در 6 اردیبهشت 1399

واشنگتن – پنتاگون است که با توجه به برنامه ریزی برای پرواز جت های نظامی بیش از نزدیک به سه ده شهرهای بزرگ آمریکا به عنوان یک ادای احترام به کارگران خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس ایالات متحده آمریکا امروز یاد کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول اعلام کرد این ایده در یک کنفرانس مطبوعاتی در دوشنبه گفت: فرشتگان آبی و Thunderbirds خدمه "می خواستم برای نشان دادن حمایت آمریکا پزشکی کارگران است."

جزئیات این عملیات برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست که به دست آمده پنتاگون فهرست یادداشت شهرستانها که در آن پرواز می گیرد. دو منبع آشنا با برنامه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد یک ایده است که هنوز رتبهدهی نشده است اعلام کرد تایید کرد جزئیات.

بیشتر: قبایل بومی آمریکا را ضربه سخت شده توسط coronavirus. در حال حاضر آنها در حال مبارزه با نوار قرمز برای دریافت کمک

مقامات مستقیم خواهد بود نیروی دریایی آبی فرشتگان و نیروی هوایی را Thunderbirds به پرواز در عملیات های مشترک تصفیه بیش واشنگتن, بالتیمور, New York, نیوآرک, ترنتون, فیلادلفیا, آتلانتا و دالاس, هوستون و آستین منابع گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

آبی فرشتگان را به طور جداگانه پرواز بیش از میامی, Tampa, آلاباما و فلوریدا; نورفولک و ساحل ویرجینیا; دیترویت شیکاگو, Indianapolis, Nashville New Orleans; و کینگزویل و کورپس کریستی, تگزاس.

بیشتر: کاخ سفید مسائل تجدید نظر در متن را نشان می دهد Birx گفت: نور خورشید نه یک درمان برای coronavirus

این Thunderbirds با توجه به پروازهای بیش از سن آنتونیو و اکلاهما سیتی ققنوس سن دیگو و لس آنجلس و سان فرانسیسکو پورتلند و سیاتل.

شهرستانها اضافی می تواند اضافه شده به لیست.

این ماموریت به نام عملیات آمریکا قوی در نظر گرفته شده است به عنوان یک تشکر از شما به ضروری پرسنل در اولین پاسخ دهندگان کارگران پزشکی و خدمات نظامی اعضای خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

آبی فرشتگان و Thunderbirds در حال حاضر انجام چند تظاهرات در سراسر کشور است. آنها در ترکیب سه شنبه به تصویب بیش از پنساکولا فلوریدا اولین بار در سه سال است که این دو هوایی تیم همراه در این شهرستان است.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی Blue Angels, Thunderbirds انجام خواهد شد بیش از شهرها است. همه هیجان زده هستند

"آنچه ما در حال انجام است پرداخت خراج به ما خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران مقابله با COVID و آن را واقعا یک سیگنال به همه آمریکایی ها هوشیار باقی می ماند در طول شیوع" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این پلها در روز چهارشنبه.

"این یک ادای احترام به آنها به رزمندگان ما. چرا که آنها در برابر رزمندگان به آن باور نکردنی خلبانان و همه مبارزان که ما به صورت سنتی دعوا که ما برنده" او ادامه داد.

ایالات متحده در روز جمعه به تصویب 50,000 coronavirus مرگ و میر و بسته در حدود 1 میلیون عفونت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب