Pensacola, پرستار بچه, بازیگر پورنو, دستگیر child porn charges; ECSO می پرسد پدر و مادر به تماس اگر بچه ها در تماس

کالین وارن-هیکس Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:37 PM EDT Apr 20, 2020مقامات اصرار هر کسی که کودکان را به حال

توسط ABESTANEWS در 2 اردیبهشت 1399

مقامات اصرار هر کسی که کودکان را به حال تماس با یک Pensacola, پرستار بچه و پدر و مادر رضاعی که او نیز گفته یک بازیگر پورنوگرافی برای تماس با Escambia County Sheriff ،

نمایندگان روز دوشنبه دستگیر نیکول لین والتر, 27, اتهام هرزه و شهوت انگیز و رفتار و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان تشدید حمله و مقاومت در برابر بازداشت. او رزرو شده به Escambia County زندان بدون پیوند.

والتر بود یک پرستار بچه و یک مجوز پرورش پدر و مادر و مقامات خواسته است که هر کسی که کودکان را به حال قبلی تماس با والتر برای تماس با ECSO محقق جرمی شاخ در 850-436-9586 یا jahorn@escambiaso.com. والتر نیز استفاده می شود به نام های نیکول Steff و نیکول Stearns.

"هنگامی که ما برای اولین بار این گزارش ها در خانم والتر و آغاز تحقیقات پس از جستجو و حکم آن اعدام شد در خانه, که در آن ما در بر داشت پورنوگرافی کودکان و پورنوگرافی کودکان در حال توصیفاتی از کودکان که احتمالا هستند که در خانه و یا جایی در Escambia County است. و بنابراین ما در حال درخواست برای کمک های خود را گفت:" کلانتر دیوید مورگان در طول یک Facebook live video اعلام والتر بازداشت. "دوباره اگر فرزند شما تا به حال در تماس با این خانم است که شما می توانید نگه دارید از ما محقق شده است. و دوباره به خاطر فرزند خود اجازه دهید تا مطمئن شوید که ما از بین بردن آنها را به عنوان یک امکان برای منحرف توسط این فرد است."

با توجه به دستگیری او گزارش والتر is a self-employed پورنوگرافی بازیگر که فیلم های ساخته شده از خودش در حوزه عمومی است. او متهم است که ضبط ویدئوها از خودش را در حضور و در حالی که مشغول گفتگو با کودکان. کودکان شنیده می شود صحبت کردن در پس زمینه از فیلم های ارسال شده به وب سایت های مستهجن, با توجه به گزارش بازداشت.

این ECSO شروع به تحقیق والتر در ماه ژانویه پس از فلوریدا سوء استفاده از خط تلفن هشدار این سازمان و وزارت فلوریدا کودکان و خانواده ها در مورد امکان جنسی جرم.

یک کودک بعد از فاش شدن محققان که والتر به حال مورد تعرض و دو فرزند دیگر صحبت به اجرای قانون در مورد دیدن والتر نامناسب لمس خودش را در مقابل یک دوربین با توجه به گزارش بازداشت.

جستجو والتر اموال کشف دو تصاویر مستهجن کودکان به تصویر می کشد بر روی یک کارت SD در یک کشو در زیر والتر تشک, در این گزارش اعلام کرد.

در همان تصویری اعلام والتر بازداشت مورگان نیز با ارسال هشدار به همه Escambia County پدر و مادر در مورد خطراتی که آنلاین سایت تخصصی مطرح برای کودکان. او گفت: کارآگاهان متوجه افزایش نگران کننده جرایم سایبری-جرائم بزرگسالان preying بر روی کودکان در هفته های اخیر.

به دلیل تعطیلی مدارس و با توجه به coronavirus کودکان صرف زمان بیشتری را در خانه و آنلاین. این ساخته شده است که کودکان بیشتر در معرض خطر سایبری-جرایم, او گفت:.

"در حال حاضر که فرزندان ما در خانه هستند و آنها در حال صرف ساعت ها و ساعت ها بر روی کامپیوتر Facebooking دوستان خود و خود را, قرص, ما همچنین پیدا کردن دوباره فوق العاده ای از چشم انداز مثبت — و اجازه دهید من تکرار کنید که — یک فوق العاده ای از چشم انداز مثبت در آنلاین وسیله," او گفت:.

مورگان خواست پدر و مادر باید مراقب باشند در مورد آنچه که کودکان خود را انجام می دهند آنلاین.

"این افراد در جوامع ما متاسفانه و آنها preying بر فرزندان ما" مورگان گفت. "پس از آن وقت را بر همه ما و نه فقط در اجرای قانون اما قطعا شهروندان Escambia County, و به خصوص شما پدر و مادر لطفا لطفا کودکان خود را مانیتور کنید."

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب